so 3. 3. 2012
HC Baník Sokolov
1:9 0:3, 0:5, 1:1

Branky: Janoušek 5, Panchártek 2, Bláha, Magasanik.

Ústečtí žáci odcestovali k sehrání dalšího zápasu do Sokolova, kde se utkali s tamějším mančaftem. Úvodní dvacetiminutovka přinesla pohledný hokej, tedy alespoň z pohledu hostujícího týmu, který si počínal o mnoho lépe než soupeř. Ústí vstřelilo tři branky a po první třetině vedlo 3:0

Po velmi krátké přestávce sudí vhodil buly a třetina s číslem dvě mohla začít. Lvíčata byla na koni, svého soupeře smetla z ledu. Domácím se nedařilo vůbec nic. S postupem času přišlo obrovské zklamání, žlutomodří totiž svému soupeři nasázeli pět branek a vedli 8:0.

Poslední třetina přinesla klidný hokej, o vítězném týmu bylo již jasno. Hokejisté obou týmů odehráli tuto část tak trochu z povinnosti. Padly dva góly, každý do jedné branky. Zápas skončil výsledkem 1:9. Za Ústí pětkrát skóroval Janoušek, dvě branky vstřelil Panchártek a gólově se prosadili také Bláha s Magasanikem.