st 28. 9. 2011
HC Hvězda Praha
6:2 4:1, 1:1, 1:0

Branky: Černý 2.

Ústečtí mladíci vyhráli poslední dva zápasy a čekal je těžký soupeř. Ve stověžaté Praze se utkali s výběrem Hvězdy. Do utkání vstoupili lépe domácí, neboť na svého vlétli a poněkud ho zaskočili. Ústečtí nestíhali, po úvodní třetině byl stav lepší pro Hvězdu, vedla 4:1.

Po krátké přestávce sudí vhodil puk mezi hole centrů a zápas mohl pokračovat. Do této části vstoupilo úplně jiné Ústí. Žlutomodří zlepšili svůj výkon, domácí také ukolébalo vedení o tři branky. Severočeši vyrovnali hru a také skóre ze třetiny bylo nerozhodné – 1:1. Po dvou třetinách 2:5 z pohledu Ústí.

Poslední třetina přinesla branku jedinou. Pražané skórovali šestkrát, hosté jen dvakrát. Zápas vyhráli po zásluze domácí, protože byli lepším týmem. Ústecké branky obstaral Černý. Lvíčatům cesta z Prahy poněkud zhořkla.