Navarry, který tak zkompletoval hattrick, ze 42. minuty už odpovědět nedokázali. Všechny body zatím ústečtí mladší dorostenci získali na venkovních kluzištích. Dočkáme se premiérových bodů v neděli 16. října i na domácím ledě, kdy přivítají pražskou Hvězdu?">
K l a d n o - Až v 7. kole Eliod extraligy mladšího dorostu se dočkali hokejisté Ústeckých Lvů tříbodové výhry. Na ledě Kladna, v zápase o "šest" bodů, dokázali být mladé ústecké naděje stále o krok napřed. Skóre otevřeli už v 1. minutě, ale domácí se vždy stihli dotáhnout. Až teprve na branku Navarry, který tak zkompletoval hattrick, ze 42. minuty už odpovědět nedokázali. Všechny body zatím ústečtí mladší dorostenci získali na venkovních kluzištích. Dočkáme se premiérových bodů v neděli 16. října i na domácím ledě, kdy přivítají pražskou Hvězdu?
ne 9. 10. 2011
Rytíři Kladno
5:6 1:1, 4:4, 0:1

Branky a nahrávky: 11. Štechmüller (Keszi), 28. Kružík (Janele), 29. Hajný, 33. Čermák (Keszi, Štechmüller), 35. Kaprál (Havlůj, Hudec) - 1. Lander (Kejmar), 22. Navarra, 26. Navarra, 28. Klement (Navarra), 29. Balcar (Macek), 42. Navarra. Rozhodčí: Pokorný - Frühauf, Doskočil. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 65. Střely na branku: 38:27. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 5:5, 5:6.

Rytíři Kladno: Hamalčík - Libecajt, Míka, Sklenička, Janele, Kaprál, Keszi, Hajný, Kružík, Matula, Borkovec, Doudera, Hudec, Čermák, Štechmüller, Havlůj

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík - Kejmar, Melichar, Klement, Hucek, Hübsch, Balcar, Komár - Kopta, Lander, Kašek - Guman, Navarra, Patyk - Šváb, Macek, Amirov