so 5. 2. 2011
SK Trhači Kadaň
8:10 4:3, 1:3, 3:4

Branky a nahrávky: 5. Rubeš (Drha), 16. Drha (Patyk, Moucha), 19. Drha (Ordoš), 26. Ordoš (Amirov, Richter), 36. Drha (Patyk, Amirov), 39. Patyk (Tůma), 46. Patyk, 50. Zdvořáček, 59. Ordoš, 60. Rubeš (Drha) - Kadaň skórovala v 8., 9., 12., 16., 25., 46., 54. a 59. minutě. Vyloučení: 3:3. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 23. Střely na branku: 35:43. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:3, 5:3, 5:6, 6:6, 6:8, 7:8, 7:9, 8:9, 8:10.

Ústecký Slovan s.r.o.: Haisl - Loukota, Richter, Moucha, Komár - Rubeš, Drha, Zdvořáček - Patyk, Tůma, Ordoš - Hašek, Amirov.

Petr Patyk (vedoucí mužstva HC Slovan Ústečtí Lvi): Začátek utkání jsme opět zaspali a prohrávali o tři branky. Ve druhé třetině jsme otočili stav v náš prospěch. V posledních deseti minutách se hra proměnila v gólovou přestřelku, i přesto se nám podařilo utkání dovést do vítězného konce. Střelecky se prosadil Matěj Drha, který vstřelil 3 branky. Dále Honza Ordoš, Filip Rubeš a Petr Patyk, kteří vstřelili po 2 brankách.