C h o m u t o v - Jako noční můra působil v letošní sezóně na mladší dorostence Ústeckých Lvů tým Chomutova. Tým, který patřil v extralize k těm slabším se vždy dokázal na ústecké hokejisty dobře připravit. Nejinak tomu bylo i v závěrečném kole extraligových bojů. Celkově totiž Ústečtí regionálnímu rivalovi odevzdali 10 bodů z 12, což je nejhorší vzákemná bilance ze všech týmů skupiny. Touto ztrátou se tak výrazně vzdálili celkové 5. příčce ve skupině.
ne 21. 3. 2010
Piráti Chomutov
HC Slovan Ústí nad Labem
2:1 0:0, 1:1, 1:0

Branky a nahrávky: 21. Chrpa (Toušek), 60. Černý (Chrpa) - 32. Jindřich (Andres). Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 65. Střely na branku: 30:34. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

Piráti Chomutov: Taraška (31. Staněk) - Kosina, Procházka, Černý, Vogl, Opava, Václavíček, Chrpa, Kaše, Toušek, Neuman, Šolta, Vlastník, Kampf, Kohout, Segeš.

HC Slovan Ústí nad Labem: Burkovec - Vaněk, Procházka, Chládek, Chmel, Neumann, Zdvořáček - Strnad, Řídel, Jindřich, Vykouk, Vrba, Patzelt, Brabec, Andres, Janák.

Komentář

Po první vyrovnané třetině vstoupili ústečtí hokejisté do druhé třetiny zřejmě s novým rekordem. Inkasovali totiž branku už po 9 vteřinách od úvodního vhazování, když se prosadil Chrpa. Ve 32. minutě vybojoval v oslabení kotouč Andres, posunul na Jindřicha a ten po objetí branky zasunul za překvapeného brankáře - 1:1. V opatrné třetí třetině utkání postupně mířilo do prodloužení. Jenže necelé 2 minuty před třetí sirénou se hosté nechali zbytečně vyloučit, Černý před koncem třetiny nahodil kotouč na ústeckou branku a ten nakonec v čase 59:59 skončil v brance - 2:1.

Sdílet článek na sociálních sítích

Mladší dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže