K l a d n o - Jako den a noc jsou poslední výkony mladších dorostenců Ústeckých Lvů. Po slavném skalpu vedoucího týmu tabulky přišel v dohrávce 16. kola extraligy trochu nepochopitelný zkrat a porážka od beznadějně posledního PZ Kladna. Ústečtí hokejisté v zápase sice dvakrát vedli, ale nedokázali svému sokovi odskočit na víc jak na rozdíl jediné branky a soupeř vždy brzy srovnal. Poslední hřebíček do ústecké rakve zatloukli kladenští hokejisté v prodloužení a nejen že tím otočili vývoj celého utkání, ale připsali si i cenný prémiový bod.
čt 7. 1. 2010
PZ Kladno
Ústecký Slovan s.r.o.
3:2pp 1:1, 1:1, 0:0 - 1:0

Branky a nahrávky: 16. Macháček (Priganc, Hulcr), 35. Horák (Krumpholc), 62. Horák (Rácz) - 15. Janák (Hajn, Poláček), 30. Poláček (Vaněk, Jindřich). Vyloučení: 4:2. Bez využití. Diváci: 40. Střely na branku: 29:45. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.

PZ Kladno: Exner - Krejčík, Kraus, Krumpholc, Krpelán, Dorociak, Šámal - Hovsepyan, Priganc, Jenček, Hulcr, Kobes, Macháček, Rácz, Kašák, Horák.

Ústecký Slovan s.r.o.: Burkovec - Baránek, Vaněk, Chládek, Chmel, Neumann, Zdvořáček - Hajn, Jindřich, Patzelt, Sýkora, Vykouk, Harkabus, Janák, Faktor, Poláček.

Komentář

není k dispozici
Sdílet článek na sociálních sítích

Mladší dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže