Ú s t í n/L. - V sobotu 1. září odehráli ústečtí dorostenci první zápas na ledě ostravské Sarezy. Na gól domácího Šimkoviče ze začátku druhé části dokázali Lvi odpovědět až v poslední minutě základní hrací doby, kdy navíc hráli v oslabení. Přesilovku Ostravští využili hned na začátku prodloužení a rozhodli tak o zisku prémiového bodu.
so 1. 9. 2007
HC Sareza Ostrava
2:1pp 0:0, 1:0, 0:1 - 1:0

Branky a nahrávky: 21. Šimkovič (Parma, Blažej), 61. Spusta (Voznica) - 60. Žák. Rozhodčí: Hradil - Poruba, Vengřín. Vyloučení: 4:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 120. Střely na branku: 36:27. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

HC Sareza Ostrava: Kubáň - Klimíček, Kupčík, Paleček, Parma, Spusta, Vojtek - Blažej, Gonda, Krupa, Miczek, Patrňák, Richter, Vidlák, Voznica, Šimčík.

Ústecký Slovan s.r.o.: Petrásek - Hříbal, Kubín, Medjanöi, Rektořík, Sova, Špila - Bezpalec, Chytrý, Ehrlich, Pojezný, Ptáček, Purma, Richter, Slavíček, Žák.