čt 16. 3. 2006
HC Klášterec nad Ohří
2:5 1:2, 1:2, 0:1

Branky : 19. Schönauer (Macháček), 33.Krpenský (Hrdlička) - 8. Mach (Hořava), 14. Jedlička (Kučera), 31. Mach (Kříž), 36. Matouš (Jedlička), 57. Lopuski (Bašta, Janus). Vyloučení: 11:17, navíc Tichý (KNO) 5 + TH. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 205. Průběh utkání: 0:2, 1:2,1:3,2:3,2:5.

HC Klášterec nad Ohří: Tichý (54. Studnička) -- Vaněk, Charousek - Unger, Kopáč - Macháček, Pira - Krpenský, Stehlík, Hrdlička - Tenkač, Hartman, Paul - Mazánek, Neprášek, Schönauer - Žilík, Toman, Žemlička <br><b>Trenéři :</b> Wágner, Krpenský

Ústecký Slovan s.r.o.: Schwamberger -- Musílek, Heršálek, Hořava, Fiala, Hillmich, Kříž, Weidlich, Chromý, Janus, Bauer, Hajšman, Lopuski, Kloz, Gottfried, Svoboda, Mach, Bašta, Jedlička, Matouš, Kučera <br><b>Trenér :</b> Evan Vladimír

První třetina

První střelu na branku vyslal klášterecký Stehlík, ale hostující brankář neměl s jeho střelou mnoho problémů. Ve 3.minutě měli domácí možnost první přesilové hry. Ačkoli uzamkli ústecké Lvy v jejich obranném pásmu, branku z toho nevytěžili. V 6.minutě z levé strany vyzkoušel pěknou střelou Tenkač, ale Schwamberger měl svou lapačku dobře připravenou. Po té měli domácí další přesilovku, ta se jim vůbec nepovedla. Po chybě obrany zpoza kruhů vystřelil MACH a poprvé rozvlnil síť za zády Tichého - 0:1. V 11.minutě měl dobrou příležitost Vaněk, ale v poslední chvíli mu kotouč sklouzl z čepele. Ve 13.minutě hráli oba týmy ve čtyřech, do velké šance se dostal hostující Hořava, položil si Tichého, ale při zakončování se mu jeden z obránců postavil do cesty a zabránil tak jistému gólu. Ve 14.minutě se ke kotouči ve vlastním pásmu dostal JEDLIČKA, ve středním pásmu k němu z trestné lavice naskočil vracející se hříšník Kučera, dokonale si vyměnili puk a Tichému nedali vůbec žádnou šanci - 0:2. Na počátku 17.minuty se k sólu dostal po Nepráškově přihrávce SCHÖNAUER, Schwambergera v tuto chvíli ještě nepřekonal. Vše si vynahradil o minutu později, kdy ho Macháček našel volného před brankou, tentokrát se již nemýlil – 1:2. V poslední minutě úvodní části svým důrazem vybojoval puk Neprášek, přihrál Krpenskému, ten jen rozezvučněl brankovou konstrukci, třetina tak skončila v neprospěch domácích 1:2.

Druhá třetina

Do druhé třetiny nastupovali klášterečtí s výhodou jednoho muže v poli, ale již po třiceti pěti vteřinách fauloval Stehlík a síly se tak na ledě vyrovnaly. Po té měli přesilovky i hosté při zbytečném vyloučení Piry, domácí se však svými obětavými zákroky ubránili. Ve 26.minutě vyslal Hořava k sólu Gottfrieda, Tichý jeho pokus parádním zákrokem zneškodnil. Ve 29.minutě se při hře ve čtyřech na obou stranách blýskl parádním stromem na Januse Macháček a ve středním pásmu tak zastavil slibně začínající šanci hostů. Ústecký borec se jen těžce sbíral z ledu. Ve 31.minutě nechali domácí hráči napospas Lvům svého brankáře, ten čelil několika střelám, puku se však zmocnil MACH, který objel poloprázdnou branku a pohodlně zasunul - 1:3. Ve 33.minutě měli domácí další přesilovku, tentokrát již byli úspěšnější. Z blesku rychlé akce se KRPENSKÝ zblízka nemýlil – 2:3. Po té měli klášterečtí hráči několik příležitostí k vyrovnání, ale Schwamberger v brance byl vynikající. Potvrdilo se tak pravidlo nedáš – dostaneš. Z nenápadné akce uspěl MATOUŠ a nečekaně prostřelil klubko těl včetně Tichého - 2:4.

Třetí třetina

Třetí třetinu pro změnu začínali hosté výhodou jednoho hráče v poli. Přesilovou hru se jim využít nepodařilo. Ve 43.minutě v další přesilovce domácích měl slibnou šanci Stehlík, ale netrefil kam mířil. Začalo se přiostřovat. Hráči hodně dohrávali osobní souboje. Ve 47.minutě se dokonce naskytla domácím přesilovka pěti proti třem trvající šedesát devět vteřin. S touto výhodou si klášterečtí nedokázali poradit. V 53.minutě k údivu všech diváků byl vyloučen domácí brankář Tichý za řečnění na pět plus trest ve hře, za což mu byl odebrán i registrační průkaz. V brance ho nahradil Studnička. Hosté hráli dlouhou přesilovku pět proti třem. Když hráli klášterečtí již ve čtyřech, rozhodčí opět signalizoval další trest pro domácí, tak se zmocnil puku LOPUSKI a střelou pod víko nedal Studničkovi šanci - 2:5. V 59.minutě měli domácí opět krátkou výhodu dvou hráčů v poli. Dvacet vteřin před koncem zbytečně napadl ústecký Heršálek domácího Hartmana, oba byli vyloučení za hrubost. Utkání se již v klidu dohrálo a skončilo vítězstvím ústeckých Lvů v poměru 2:5.