Příchody: Aktuální soupiska Slovanu
Ve speciálních dresech na podporu Jana Alinče přivítáme Jihlavu
03.03.2020 | Daniel Tichý
Autor fotografie: Tomáš Lysý

Ve speciálních dresech na podporu Jana Alinče přivítáme Jihlavu

Ú s t í n/L. - Ve středečním utkání se Slovan utká v posledním domácím zápase sezóny s jihlavskou Duklou. V tomto zápase půjde hlavně o to podpořit bývalého ústeckého hráče Jana Alinče, který se smolně zranil při in-line hokeji. Zápas začíná 4. 3. 2020 od 18:00 hod.

Jan Alinč

Je bývalý útočník, který v našem týmu odehrál 4 sezóny, ve kterých si dokázal připsat 34 branek a přidal 74 asistencí. Bohužel, když si šel zahrát v loňském roce s kamarády in-line hokej, tak mu jedna vteřina změnila život. Narazil hlavou do mantinelu a lékaři konstatovali ochrnutí těla. A tímto zápasem mu chceme pomoct. Domácí nastoupí ve speciálních dresech. Dres byl vybrán v zelené barvě, která značí barvu naděje. Ve čtyřlístku budete moct vidět iniciály Jana Alinče a číslo dresu, které oblékal ve Slovanu. Dresy poté poputují do dražby, kde si je fanoušci budou moci vydražit. Vybrané peníze poputují na pomoc našemu bývalému útočníkovi.

Na jeho pomoc byl založen transparentní účet, který naleznete - ZDE

HC Dukla Jihlava

Tento soupeř se nachází na první místě ve skupině o předkolo play off. Jeho forma je teď slušná, z posledních 9 zápasů dokázal zvítězit sedmkrát. Nestačil pouze na Benátky n. J. a Třebíč. S ústeckými hráči se v této sezóně střetl pětkrát, a ve všech utkáních dokázal brát všechny tři body.

Posledních 5 zápasů Ústí nad Labem

19. 2. Ústí nad Labem - Frýdek-Místek 3:2
22. 2. Třebíč - Ústí nad Labem 6:2
26. 2. Ústí nad Labem - Benátky n.J. 4:2
29. 2. Ústí nad Labem - Kadaň 6:4
02. 3. Sokolov - Ústí nad Labem 3:1

Posledních 5 zápasů Jihlavy

22. 2. Prostějov - Jihlava 2:5
24. 2. Benátky n.J. - Jihlava 3:0
26. 2. Jihlava - Frýdek-Místek 6:5 pp
29. 2. Třebíč - Jihlava 3:1
02. 3. Jihlava - Benátky n.J. 5:0

Nejproduktivnějším hostujícím hráčem je Tomáš Čachotský, který si připsal 52 bodů za 12 gólů a 50 asistencí. Nejlepším střelcem je Matěj Pekr, který vstřelil 21 branek.

Poslední vzájemný zápas

HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem 5:1

Branky a nahrávky: 3. Skořepa (Pohl, Pekr), 7. Chlubna (Anděl, Jiránek), 9. Pohl (Skořepa, Čachotský), 52. Protasenja (Fronk, Půža), 53. Pekr (Staněk, Anděl) - 38. Pšenička. Rozhodčí: Doležal, Jaroš - Polák, Horažďovský. Vyloučení: 8:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1205. Střely na branku: 44:27. Zblokované střely: 12:5. Vhazování: 35:29. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1.

HC Dukla Jihlava Brož - Pohl, Staněk, Kolář, Piskač, Holý, Půža - Čachotský (A), Skořepa (C), Jiránek (A) - Anděl, Poletín, Pekr - Protasenja, Fronk, Chlubna - Harkabus, Lichanec, Zeman.

HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík - Hes (A), Vágner (A), Mareš, Brož (C), Steinocher, Zajíc - Tůma, Mrňa, Severa - Kovařík, Pšenička, Filip - Kordule, Svoboda, Hasman.
 
 
Aktuálně na webu

Kniha o historii Slovanu

Ú s t í n/L. - Počtěte si na letních prázdninách o historii Slovanu. Knihu si můžete stáhnout v... Celý článek

Soutěžte s námi o permici

Ú s t í n/L. - Soutěžte s námi na facebookových stránkách o permanentní vstupenku na nadcházející... Celý článek

Mládežnické kategorie v sezóně 2020/2021

Ú s t í n/L. - V této sezóně se připravují pro mládežníky čtyři turnaje v podobě memoriálů... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv