PŘÍP: HC Slovan Ústí nad Labem - SC Kolín 1:3
Prvním ústeckým patriotem je slečna Gabriela Lorenčíková
02.07.2014 | Klub
Autor fotografie: Marek Šnajdr

Prvním ústeckým patriotem je slečna Gabriela Lorenčíková

Ú s t í n/L. - Slovan Ústí nad Labem nedávno vyhlásil akci "Zachraň Slovan a staň se ústeckým hokejovým patriotem". A první zájemci, respektive zájemkyně se do projektu zapojila. První držitelkou certifikátu Staň se ústeckým patriotem se stala slečna Gabriela Lorenčíková.

Slečna Lorenčíková po obdržení certifikátu a vstupu do členství ústeckých hokejových patriotů zodpověděla na marketingovém oddělení klubovému webu několik otázek.

Proč jste se rozhodla podpořit ústecký hokej?
"Od začátku sleduji situaci, kterou prochází klub. Dlouho jsem nad tím přemýšlela, než jsem se rozhodla, že tuto akci podpořím. Ústecký klub vychovává výborné hokejisty, a byla by škoda, kdyby hokej z Ústí zmizel úplně."

Co si myslíte o akci Ústecký patriot?
"Akce Ústecký patriot byl výborný nápad. Je to důkaz toho, že se stále najde skupina lidí, která by pro záchranu hokeje udělala cokoli. A je to skvělé. Na světě existuje několik organizací, které fungují jen díky tomu, že se našla skupina lidí,která se určitých věcí nechce vzdát. Pro mě je to hokej. Nedokážu si představit, že by v Ústí hokej úplně vymizel."

Jak často navštěvujete Slovan?
"Poslední rok velmi intenzivně. Na několik zápasů jsem dorazila a musím říct, že jsem byla velmi mile překvapena. Na ledě se pohybuje několik skvělých hráčů, na které je radost se dívat. To je vlastně taková odměna pro fanouška, když vidí, jak se hráči ze všech sil na ledě snaží a dávají do toho veškeré své síly."

Co byste vzkázala fanouškům?
"Jsem ráda, že jsem mohla pomoct a doufám, že se tak rozhodne ještě pár z Vás. Spojme síly a oživme Slovan tak, jako žil dříve. Byla by škoda, kdybychom se hokeje v Ústí museli vzdát."

Autor obrázku: Marek Šnajdr

 
 
Aktuálně na webu

Před prvním zápasem za Slovan jsem byl nervózní, říká gólman Radek Haas

Ú s t í n/L. - Premiéru v ústeckém dresu prožil v přípravném zápase proti Kolínu Radek Haas.... Celý článek

Slovan v prvním přípravném zápase nestačil na Kolín

Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté v prvním přípravném zápase přivítali na svém ledě Kolín. Slovan se... Celý článek

Do Ústí míří Kolínští kozlové

Ú s t í n/L. – Plánovaný zápas s Kladnem se musel zrušit kvůli pozitivnímu nálezu onemocnění... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv