Chance Liga: HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem 3:1
INFORMACE PRO FANOUŠKY NA ZÁPAS S PROSTĚJOVEM
28.10.2016 | Tisková zpráva

INFORMACE PRO FANOUŠKY NA ZÁPAS S PROSTĚJOVEM

Ústí nad Labem – Už tuto sobotu hraje Slovan domácí utkání proti Prostějovu. Přečtěte si všechny důležité informace a pokyny pořadatelů.

Nákup vstupenek ONLINE

Prosíme všechny fanoušky, aby ve vlastním zájmu využili možnost internetového nákupu vstupenek přes webové stránky www.slovanusti.cz a vyhnuli se tak frontám u pokladen.

Vstupenku si můžete vytisknout doma, případně si ji stáhnout do mobilu.

Přijďte včas na stadion.

Vstupy do haly se otevírají v 16:15. Žádáme fanoušky, aby přišli na stadion včas a vyhnuli se tak frontám u vstupu! Pro vstup na stadion využívejte všechny vchody, zejména ty volnější mezi sektory B1, B2 a B3, B4.

Uzavření sektorů B6, C2 a vstupu za zimní stadion

Z bezpečnostních důvodů bude část hlediště a okolí zimního stadionu uzavřeno. Konkrétně sektor B6, C1 a C2, včetně průchodu kolem těchto sektorů. Tyto sektory budou vyhrazeny pouze pro hostující fanoušky. Uzavřen bude také přístup za zimní stadion u rolbárny.

Vyhněte se používání pyrotechniky

Upozorňujeme fanoušky, že na zápase je striktní zákaz používání pyrotechniky. V případě jejího použití bude osoba z haly vyvedena bez nároku vrácení vstupného.

Chování v hale

Do prostor haly nebudou vpuštěny osoby, které jsou zjevně pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek. Totéž platí i pro osoby, kterým byl v České republice zakázán vstup na pořádanou akci z důvodu jejich závadného chování na obdobných akcích. Každý návštěvník je povinen chovat se v prostoru haly tak, aby svým jednáním neohrožoval bezpečnost jiných osob a jejich majetku stejně tak jako zařízení haly a dále svým chováním neomezoval či neobtěžoval jiné osoby nad míru nepřiměřenou okolnostem průběhu akce, která v hale právě probíhá. Odmítnuté či vykázané osoby nemají nárok na vrácení vstupného.

Uplatnění studentských slev

Pro využití snížené sazby vstupného musí být osoba přítomna u pokladny a prokázat se platným studentským průkazem (legitka, studentský průkaz, ISIC). Při vstupu do haly je osoba povinna bez vyzvání předložit vstupenku a studentský průkaz ochrance u vchodu. V případě nepředložení nebude osoba do haly vpuštěna!

Snížené vstupné pro permanentkáře BK Sluneta

Při předložení platné permanentní vstupenky BK Sluneta pro sezónu 2016/2017 obdržíte snížené vstupné 40,- Kč.

 
vstupenky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

První třetina rozhodla o prohře v Sokolově

S o k o l o v - Hrůzostrašná dvouminutovka v půlce první třetina rozhodla o další prohře... Celý článek

Před Vánoci můžete nakoupit ve fanshopu, pořiďte dárek pod stromeček!

Ú s t í n/L. - Kamenná prodejna fanshopu musela být kvůli plošným vládním nařízením dlouho... Celý článek

Těžký program pokračuje, Slovan míří do Sokolova

Ústí nad Labem – Ústečtí hokejisté odehrají ve čtvrtek další zápas Chance ligy. V rámci 10. kola... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv