Čtvrtfinále pokračuje, Vágner se těší na domácí podporu fanoušků
21.02.2015 | Martin Pešout
Autor fotografie: sportyusti.cz

Čtvrtfinále pokračuje, Vágner se těší na domácí podporu fanoušků

Chomutov - Ve druhém utkání v Chomutově vedl do zápasu ústecký soubor coby kapitán Martin Vágner. A jako lídr týmu byl hned u vítězství 7:5 nad věhlasnějšími Piráty. Nyní se Vágner už těší na domácí zápasy a věří, že se ústečtí fanoušci z vítězství neradovali naposledy.

Slovan si v předkole play-off poradil s Kadaní a po posledním zápase v Chomutově si dobře vedl i s vítězem základní části, Piráty Chomutov. Slovan ve druhém zápase nezačal dobře, ale pak nastřílel sedm branek a zvítězil.

„Měli jsme trochu horší začátek, ale nevzdali jsme to a bojovali až do konce a o tom je play-off. Rozhodující bylo stáhnout náskok Chomutova 0:2, tím, že jsme srovnali, tak jsme utnuli jejich nápor a iniciativu,“ říká obránce žlutomodrých Martin Vágner.

Slovan dorazil do Chomutova v omezeném počtu hráčů, přesto byl úspěšnější a se silami vypadal také dobře. „ Jsem hrdý na všechny kluky v kabině. Přestože je nás málo a jsme unavení, tak jsme to nevzdali a bojujeme každý zápas. Po prvním zápase nás hrálo málo, ale i to nás možná semklo ještě víc,“ pochvaluje si Vágner.

Slovan se prosazoval i v přesilových hrách. „Dva zápasy v Kadani nám přesilovky tolik nevycházely, ale pak jsme je potrénovali a trochu se to zlomilo. A nyní se nám poměrně daří,“ má zkušený zadák radost.

V brance Ústí se ve druhém utkání představil Martin Volke a i on svou úlohu zvládl. „Takhle to měl celou sezónu. Pokaždé, když nastoupil tak podal skvělý výkon a my jsme rádi, že máme dva kvalitní gólmany,“ ví obránce.

Vágner se už tak těší na další zápasy s Chomutovem. „Můžeme překvapit, na Chomutov je tlak. My si užíváme to, že jsme v play-off a uvidíme, jak to dopadne,“ nechává vše otevřené.

Slovan se mohl v Chomutově opřít i o početnou skupinu svých příznivců. A co teprve doma… „Jsme rádi, že fanoušci jezdí za námi, byli s námi v Kadani i v Chomutově. A věříme, že co nejvíce diváků přijde i v Ústí,“ přeje si Vágner.

Ten by se ještě v této sezóně mohl objevit dokonce i v extralize. „Mám střídavé starty do Hradce. Pokud nebudu zraněný, tak bych tam mohl nastoupit. Ale to je zatím daleko a já se soustředím na výkony v Ústí. Nyní se nemá cenu zabývat Hradcem,“ uzavírá Vágner.

 
 
Aktuálně na webu

4. třída: Prohra s Litoměřicemi

Žáci ústecké čtvrté třídy nestačili v severočeském derby na Stadion Litoměřice. Kališníci dokázali... Celý článek

4. třída: Slovan vyhrál nad Drážďany

Žáci ústecké třetí třídy dokázali porazit soupeře z Německa. Nad týmem Drážďan vyhráli 9.6. Celý článek

3. třída: výrazná výhra nad Bílinou

Celkem 35 gólů vstřelil žáci ústecké třetí třídy v zápase s Bílinou. V severočeském derby vyhráli... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv