Ú s t í n/L. - Domácí vlétli do soupeře stejně, jako v Českých Budějovicích. Zatlačili ho do pásma a vytvářeli jednu šanci za druhou. Soupeře přestříleli v první třetině 24:4.

Hned od začátku Lvi mačkali Kadaň v pásmu. Na snímku Petr Lipina stíní, Milan Buďa se tlačí do kruhu a volný Michal Dragoun je připraven převzít přihrávku

Kadaňský brankář Jež soustředěný na hru

Tomáš Sýkora na vhazování v útočném pásmu

Přesilovky zahráli Lvi na jedničku. Sbírali ztracené kotouče ještě v pásmu a nedali bránící se Kadani ani chvilku na oddech.

Jež poprvé na kolenou

Jež v diskusi s hlavním rozhodčím

Jež na zádech po třetím gólu. To už nevydržel a po "vyjadření" svého názoru na rozhodčí předčasně odešel do sprch.

V první přestávce chyběla tentokráte exhibice mládeže. Zato mohli diváci vidět hezké představení mladé ústecké naděje v krasobruslení

Domácí Lvi drželi Kadaňské v uctivé vzdálenosti od své branky po většinu zápasu.

Tvrdě so bojovalo všude, obzvláště u mantinelů

Lvi se tlačili stále do útočného pásma a bojovali s tvrdou obranou hostí

Na zápas Lvů přišel i reprezentant a rodák z Ústí Martin Štěpánek

Druhá přestávka přinesla opět střelbu z praku. Tento soutěžící atakoval hranici dovadního rekordu

Rekord odolal i tomuto soutěžícímu

A ani tento mladík nepromluvil do rekordu o Pivní rentu 1111 piv Zlatopramen 11°

Domácí "kotel" byl opět hojně zaplněn a hnal Lvy do útoku

Jirka Zikmund v poslední třetině zabránil několika šancím hostí. Na snímku sleduje hru v rohu kluziště

Milan Mazanec bojuje o kotouč po vhazování v obranném pásmu

Lvi před brankářem Hüblem vytvářeli nebezpečné situace.David Pazourek přímo u branky

Trenér a manažer v jedné osobě na lavičce SK Kadaň. Mgr. Alois Chlustina sleduje dění v útočném pásmu svých svěřenců

Michal Dragoun uhání svým pronásledovatelům

Bitka mezi kadaňským Polákem a ústeckým Přeučilem skončila na body pro domácího Borce. Přetáhl dres soupeři přes hlavu a uštědřil mu slušnou dávku "výchovy"

Kadaňský Polák s dresem v rukou

Už si všichni oddechli. Derby dopadlo podle očekávání

Spokojen byl i Jirka Zikmund. Tento zápas pro něj skončil lépe.

• Nestihli jste pořídit vstupenky na český tým? Nevadí! To ale neznamená, že už nemáte šanci v Praze a Ostravě na vlastní oči sledovat zahraniční hokejové superstar.

• Armén Mikael Agateljan své sliby nenaplnil, ale ústecký hokej snad bude žít dál. Z bryndy se zadlužený klub pokusí vyvést nově založený spolek Slovan Ústečtí Lvi. „V této chvíli jsme jediný zájemce, kdo tady chce provozovat hokej na druholigové úrovni. Obrovským problémem jsou hokejové závazky ve výši zhruba 2,8 milionu korun. Ty musíme okamžitě uhradit a od toho se budou odvíjet další věci,“ říká předseda spolku Lukáš Vobecký.

• V sezoně 2024 – 2025 bude pokračovat 2. liga pod názvem „Slovan Ústečtí Lvi“, jehož zástupci představili svoje plány na Valné hromadě držiteli licence.