Ú s t í n/L. - Štěpán Bláha oblékne dres Slovanu a potká se v jednom týmu se svými bratry Ondřejem a Martinem. Jak se těší na spolupráci se svými bratry a co rád dělá ve svém volném čase?

Jak dlouho jste zvažoval nabídku od Ústí?

Kontaktoval mě pan Miroslav Mach a nabídl mi možnost zahrát si za Slovan a to společně se svými bratry, kteří tady působili v loňské sezóně. Nemusel jsem se ani dlouho rozmýšlet a velice rád jsem tuto nabídku přijal.

Minulá sezóna pro Vás skončila docela brzy, připravoval jste se dále individuálně?

Ano, minulá sezóna pro mě skončila opravdu brzy. Už jsem s hokejem do budoucna ani nepočítal. Nicméně dlouhé nic nedělání člověka donutí udržovat se v pohybu a tak jsem od ledna jsem se připravoval individuálně.

V týmu se znovu potkáte se svými bratry Ondřejem a Martinem. Jaké to je hrát po jejich boku?

Nejen s Ondrou, ale i s Martinem je spolupráce na ledě o poznání jednodušší, jelikož si vyhovíme. Na ledě se podvědomě vidíme. I když nehrajeme ve stejné formaci tak se navzájem podržíme, když se jednomu z nás něco nepovede.

Co na to říkají rodiče, že budete hrát v jednom týmu?

Rodiče jsou určitě nadšení, že jsme se všichni sešli právě v Ústí. Je to výhoda, jelikož nemusí řešit koho právě z nás chtěji vidět (smích). Myslím si, že je pro rodiče příjemné, když mají sourozenci šanci hrát pospolu.

Ve Slovanu jste už působil, jak na zdejší prostředí vzpomínáte?

Slovan má jeden z nejhezčích stadionů v první lize a také fanoušky, kteří Slovan doma podporují a jsou slyšet i na venkovních zápasech. Celkově mám na Ústí jen ty nejlepší vzpomínky. Jsou tu skvělí kluci a včetně trenérů je tu dobrá parta.

Co rád děláte ve svém volném čase?

Stále studuji vysokou školu a čekají mě v nejbližší době státnice. Svůj volný čas vyplňuji hraním na klavír, čtením, ale také sledováním seriálu Ulice.

Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Ú s t í n/L. - V druhém mistrovském utkání přivítal Slovan soupeře z Kobry Praha. Domácí první dvě třetiny dominovali a vytvořili si stěžejní třígólový náskok. Ve třetí třetině začali kousat i hosté, nedokázali ovšem překonat Davida Stahla v brance, který si tak připsal cennou nulu. Další utkání čeká ústecké ve středu na ledě Chebu.

  • Ústí nad Labem - Slovan vstoupil k prvnímu utkání druhé ligy na domácím ledě a hned v severočeském derby proti Děčínu. Zápas byl až do pětatřicáté minuty vyrovnaný, ale poté se k puku dostal navrátilec Pavel Kordule, který zařídil Slovanu tři body. Jak si mladý forvard užil atmosféru a co řekl ke své brance?

  • Ústí nad Labem - V úvodním kole druholigové sezony jsme měli možnost vidět hned první severočeské derby mezi Slovanem a Děčínem. Nebyly to žádné brankové hody, nakonec uspěl domácí Slovan nejtěsnějším možným rozdílem, a to v poměru 2:1. Rozhodující branku vstřelil bývalý hráč Děčína Pavel Kordule. Další utkání hraje Slovan opět doma, a to v sobotu 24.9.2022 od 16:00 proti pražské Kobře.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže