Zástupci HC Slovan Ústí nad Labem a majitel firmy GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries, a.s. (GSD) se dohodly na spolupráci pro sezónu 2014/2015. Výrobce značek, jako je například Vodka 42 či Stará myslivecká, tak potvrdil svůj zájem podpořit novou společnost a pokračovat ve spolupráci s ústeckým hokejem. Detaily spolupráce prozradil Ing. Jiří Zdvořáček, jednatel pro obchod a marketing: „Spolupráce je připravena na rok s tím, že GSD bude financovat 50% výplat hráčů a to přímo na jejich účty. To je pro nás velmi významná částka, která činní cca 30% ročního rozpočtu. Velmi si vážíme toho, že nás GSD bude podporovat i v této nelehké době, a že splnila své přísliby. Zároveň jsme již dříve uzavřeli smlouvy se třemi subjekty, kteří nám zajistily plnění ve výši 0,8 mil. Kč. Nevzdáváme ani spolupráci s městem, kde budeme jednat dnes. Postoj města bude pro nás klíčový.“
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Trenéři základny si pro naše nejmenší děti připravili překvapení v podobě návštěvy maskota Viktora, společně s Mikulášem, čertem a anděly. Všechny děti si domů odnesly drobné dárky. "Myslím, že se trénink s překvapením vydařil a děti měly krásný zážitek", sdělil redakci Václav Drahorád, hlavní trenér základny.

  • Š u m p e r k - V posledních čtyřech zápasech žlutomodrý celek dokázal vždy bodovat. Dnes změřil síly se Šumperkem, se kterým od začátku držel krok a podařilo se mu dvakrát srovnat nepříznivé skóre, když se o to postaral Ondřej Bláha, ale to bylo vše, na co se Slovan v utkání zmohl.

  • Ústečtí hokejisté mají za sebou další zápas. V domácím prostředí hostili Kolín, který si vypracoval dvoubrankový náskok. Ze začátku druhé třetiny se Slovanu podařilo snížit, po přihrávce Davida Tůmy se prosadil Martin Tůma. Právě David Tůma se vrací k utkání proti Kolínu. „Bod z domácího zápasu je pro nás málo," dodal smutně.

Youtube kanál

Sestřih: Benátky vs. Slovan, 27. 11. 2021

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže