Zástupci HC Slovan Ústí nad Labem a majitel firmy GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries, a.s. (GSD) se dohodly na spolupráci pro sezónu 2014/2015. Výrobce značek, jako je například Vodka 42 či Stará myslivecká, tak potvrdil svůj zájem podpořit novou společnost a pokračovat ve spolupráci s ústeckým hokejem. Detaily spolupráce prozradil Ing. Jiří Zdvořáček, jednatel pro obchod a marketing: „Spolupráce je připravena na rok s tím, že GSD bude financovat 50% výplat hráčů a to přímo na jejich účty. To je pro nás velmi významná částka, která činní cca 30% ročního rozpočtu. Velmi si vážíme toho, že nás GSD bude podporovat i v této nelehké době, a že splnila své přísliby. Zároveň jsme již dříve uzavřeli smlouvy se třemi subjekty, kteří nám zajistily plnění ve výši 0,8 mil. Kč. Nevzdáváme ani spolupráci s městem, kde budeme jednat dnes. Postoj města bude pro nás klíčový.“
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Po vzájemné dohodě obou klubů přivítá ústecký Slovan na domácím ledě AZ Havířov v náhradním termínu, a to tuto sobotu 22.1. od 16.hod.

  • HC Slovan Ústí nad Labem je od dnešního dne 14.1. do 19.1. v karanténě. Klub tedy odkládá veškerý program do ukončení karantény. Zápasy v Prostějově a s Havířovem se odehrají v nejbližších možných termínech.

  • V HOCKEY SHOPU dochází k výprodeji zásob za nákupní ceny. Akce platí do vyprodání. HOCKEY SHOP naleznete na adrese: Masarykova 183/701 a můžete ho navštívit v úterý a čtvrtek od 14.hod do 17.hod.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže