Zástupci HC Slovan Ústí nad Labem a majitel firmy GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries, a.s. (GSD) se dohodly na spolupráci pro sezónu 2014/2015. Výrobce značek, jako je například Vodka 42 či Stará myslivecká, tak potvrdil svůj zájem podpořit novou společnost a pokračovat ve spolupráci s ústeckým hokejem. Detaily spolupráce prozradil Ing. Jiří Zdvořáček, jednatel pro obchod a marketing: „Spolupráce je připravena na rok s tím, že GSD bude financovat 50% výplat hráčů a to přímo na jejich účty. To je pro nás velmi významná částka, která činní cca 30% ročního rozpočtu. Velmi si vážíme toho, že nás GSD bude podporovat i v této nelehké době, a že splnila své přísliby. Zároveň jsme již dříve uzavřeli smlouvy se třemi subjekty, kteří nám zajistily plnění ve výši 0,8 mil. Kč. Nevzdáváme ani spolupráci s městem, kde budeme jednat dnes. Postoj města bude pro nás klíčový.“
Sdílet článek na sociálních sítích

Nejnovější články

  • Cheb - K prvnímu přípravnému utkání vyrazili hokejisté Slovanu na západ Čech do Chebu. V sestavě chyběly všechny nejzvučnější tváře ústeckého kádru, ty se v zápasech objeví až v pozdější fázi přípravy. Za Slovan se dokázali prosadit Damašek a Kordule, dva zásahy ovšem na Cheb nestačily a Ústí tak z tohoto zápasu odchází jako poražený tým. Na první zápas přípravy dorazilo i pár fanoušků Slovanu, tímto jim za podporu děkujeme. V úterý 16.8.2022 od 18:00 nás čeká první domácí přípravný zápas proti Pirátům Chomutov.

  • Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky. Český hokej ve spolupráci s krajskými pracovišti pořádá nábory pro rozhodčí, kteří mají zájem řídit utkání přímo na ledě nebo kteří chtějí doplnit týmy v boxu rozhodčích (zapisovatel, časoměřič, hlasatel a podobně).

  • Ústí nad Labem - V minulém týdnu proběhlo v Ústí nad Labem úspěšně již sedmé Hokejové soustředění mládeže. Mezi trenéry nemohl chybět také Václav Drahorád. Aktuálně hlavní trenér mládeže Slovanu, zároveň trenér základny.

Youtube kanál

Sestřih: Slovan vs. Šumperk, 17. 3. 2022

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže