Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - LHK Jestřábi Prostějov 4:1

Vypisuji posledních 30 článků.

28.9.Ve sváteční den jsme přehráli Jestřáby z ProstějovaUNL - PRO 4:1, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - V rámci 6. kola Chance Ligy jsme na domácím ledě přivítali soupeře z Prostějova. Sváteční den přinesl Slovanu po dobrém výkonu další tři body do tabulky. Skvělý výkon předvedl v brance Petr Hamalčík. Čerstvá posila Daniel Vrdlovec se podílel na vítězství dvěma asistencemi. Další utkání čeká Slovan hned ve středu na ledě Benátek nad Jizerou.
28.9.Daniel Vrdlovec zpět ve Slovanu!KlubÚ s t í n/L. - Hlásíme novou posilu a všem moc dobře známou. Do Slovanu přichází útočník Daniel Vrdlovec, který oblékne žlutomodrý dres již dnes proti LHK Jestřabi Prostějov!
27.9.9. třída: Poprvé padla, nestačila na Karlovy VaryKVA - UNL 12:1, 0.kolo | Vít Trubička

K dalšímu utkání se deváťáci Slovanu vydali do tréninkové haly KV Arény. Na místní Energii ale bohužel nestačili a už od třetí minuty prohrávali, až se nakonec gólová listina Karlovarských zastavila na čísle 12. Jediný gól Ústeckých v tomto utkání vstřelil Tomáš Netík, 9. třída tak poprvé v novém ročníku odevzdala všechny body soupeři.

27.9.5. třída: Vstup do sezóny páťákům nevyšelKNO - UNL 11:2, 0.kolo | Jan KoudelkaKlášterec n/O. - Takovýto vstup do nové sezóny si ústečtí páťáci nejspíš nepředstavovali. Na ledě Klášterce prohráli vysoko 11:2. Za hráče utkání lze určitě považovat kláštereckého Žambocha, který si připsal devět bodů (8+1). Za Slovan se v druhé třetině prosadili Kalabiška a Výborný.
27.9.Junioři dlouho bojovali, o body přišli až v závěruHBR - UNL 5:4, 4.kolo | Vít Trubička

Těžký a vyrovnaný zápas čekal na ústecké juniory v havlíčkobrodské Kotlině. O tom svědčí i fakt, že domácím se povedlo obrátit utkání ve svůj prospěch až v poslední minutě. Ani tentokrát tak Slovanu čtyři vstřelené góly na vítězství nestačily a Ústečtí tak stále čekají na první venkovní výhru.

27.9.Dorost: Ústí vysoko vyhrálo nad DěčínemUNL - DEC 13:2, 5.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí dorostenci vyhráli další zápas. Tým vedený Janem Čalounem a Martinem Štěpánkem dokázal vyhrát nad Děčínem 13:2. Slovan svého soupeře výrazně přestřílel - 84:11.
27.9.Na ústecký led přijedou jestřábi z ProstějovaUNL - PRO 4:1, 0.kolo | Daniel TichýÚ s t í n/L. - V den Svatého Václava přivítáme na našem ledě jestřáby z Prostějova. Slovan bude chtít napravit své víkendové zaváhání proti Frýdku-Místku, kterému na jejich ledě podlehl 0:6. Dojde si Slovan pro první tři domácí body? To se dozvíte 28.9.2020 od 16:00 na zimním stadionu v Ústí nad Labem.
27.9.7. třída: Sedmáci znovu bez bodu, nestačili na Karlovy VaryKVA - UNL 10:2, 0.kolo | Daniel TichýÚ s t í n/L. - Sedmáci už po třetí za sebou nezískali ani bod. Tentokrát nestačili na Karlovy Vary, kterým podlehli 2:10. Příští utkání se Slovan utká doma proti pirátům z Chomutova. Doufejme, že dokážou protrhnout sérii tří proher a připíšou si výhru.
26.9.Slovan schytal kanára ve Frýdku-MístkuFRM - UNL 6:0, 0.kolo | Jan KoudelkaFrýdek-Místek - Dnešní utkání se budou snažit hodit hráči Slovanu rychle za hlavu. Na střely sice relativně vyrovnané utkání nakonec prohrál ústecký tým ve Frýdku-Místku rozdílem šesti branek. Žlutomodří doplatili zejména na častá oslabení, která soupeř potrestal třikrát. Příští zápas čeká Slovan v pondělí proti Prostějovu od 16:00.
25.9.V sobotu na ledě Frýdku-MístkuFRM - UNL 6:0, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – V pátém utkání sezóny míří ústecký celek na led frýdecko-místeckých Rysů. Tento tým má v letošním ročníku Chance ligy odehráno pouze jedno utkání a patří mu předposlední místo tabulky. Zápas startuje v Hale Polárce v sobotu v 17:00 hod.
25.9.Junioři nestačili na pražskou Kobru, doma tak poprvé padliUNL - KOB 4:8, 3.kolo | Vít Trubička

Na ústecké juniory čekal první soutěžní zápas v této sezoně. Soupeřem Slovanu byla pražská Kobra. Sice domácí vstoupili do utkání o poznání lépe, nakonec to byla Kobra, která po většinu doby kontrolovala hru a zvládla tak zvítězit. Ústečtí naopak museli skousnout porážku hned v prvním domácím klání.

24.9.Kapacita tisíc lidí, permice mají přednostKlubNa základě vládního opatření proti šíření koronaviru byla snížena maximální návštěvnost na sportovních vnitřních akcích na 1000 lidí. Jednou z možností, jak se dostat mezi vyvolené na ústecký Slovan, je nákup permanentní vstupenky. Klub je povinnen zajistit vstupenky pro hostující tým, pro ČSLH, pro statistiky. Do celkové počtu se také počítají rozhodčí, zaměstnanci MSUL, pořadatelská služba, hráči a realizační týmy. V tuto chvíli půjde do prodeje pouze 300 kusů vstupenek.
24.9.Brožák mě asi pořádně zkasíruje, říká se smíchem po svém hattricku Jiří SeveraUNL - LTM 5:4, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Na kostce nad ledem svítila při severočeském derby s Litoměřicemi třicátá minuta. Slovan prohrával se svým rivalem o tři branky. V tu chvíli však zavelel svou brankou k obratu oblíbenec ústeckého publika Jiří Severa. Nakonec z toho byl pro forwarda s číslem 76 na zádech premiérový hattrick v Chance lize, a to do konce s přívlastkem čistý. Jak zhodnotil tento svůj počin a zároveň vítězství Slovanu si můžete přečíst v našem pozápasovém rozhovoru.
24.9.7. třída: Sedmáci doma nestačili na DěčínUNL - DEC 2:11, 0.kolo | Daniel TichýÚ s t í n/L. - Ústečtí mladíci se v rámci 3. kola ligy mladších žáků utkali na domácím ledě proti medvědům z Děčína. Bohužel zápas se jim hrubě nevyvedl a po prohře 2:11 si všechny 3 body odvezli hosté.
23.9.V derby po parádním obratu získáváme dva bodyUNL - LTM 5:4, 0.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - V dnešním derby jsme v utkání nezačali zrovna šťastně, jelikož jsme v první třetině obdrželi tvrdou lekci v podobě tří branek. Ústecký tým to však nezabalil a dokázal tříbrankové manko smazat, když se o tento čin postaral v podobě hattricku Jiří Severa. Litoměřice však dokázaly před koncem zápasu opět uniknout na rozdíl jedné branky, na to ovšem reagoval Vladislav Houška. Šlo se do prodloužení, kde se po třech minutách prosadil ústecký kapitán Michal Trávníček a bonusový bod tak zůstal v krajském městě.
22.9.Slovan přivítá v derby LitoměřiceUNL - LTM 5:4, 0.kolo | Daniel TichýÚ s t í n/L. - Ústecké hokejisty bude čekat čtvrtý zápas v této sezóně. Nebude to nakonec proti Třebíči jak bylo plánovalo, ale na náš led dojedou nedaleké Litoměřice. Povede se Slovanu v derby zvítězit? To se dozvíte 23. 9. 2020 od 18:00 hod. na zimním stadionu v Ústí nad Labem.
22.9.Dorost: Slovan porazil Chomutov BCVB - UNL 3:5, 4.kolo | Jan ProšekKadaň - Na zimním stadionu v Kadani nastoupili ústečtí dorostenci k dalšímu utkání. Jejich soupeřem byl Chomutov B. Slovan dokázal tento zápas vyhrát 5:3, dva góly vstřelil David Hurný. Trenér Jan Čaloun byl po utkání spokojený.
22.9.8. třída: Zvládla svůj první zápas na domácím leděUNL - LOU 6:3, 2.kolo | Marek VachtaÚ s t í n/L. - Svůj druhý zápas sezóny odehrála ústecká 8. třída již na domácím ledě, kde si dokázala poradit se soupeřem z Loun. Největší hvězdou zápasu se stal domácí Vaněk, který dokázal vstřelit 4 branky.
22.9.8. třída: Venku vysoko porazila bílinské DrakyBIL - UNL 4:17, 3.kolo | Marek VachtaÚ s t í n/L. - Osmáci nastoupili v neděli ke svému třetímu zápasu sezóny na ledě Bíliny. I přes fakt, že šlo o druhý zápas během dvou dnů, dokázal Slovan domácí již od začátku přehrát, což vyústilo v neuvěřitelných 17 vstřelených branek a zaslouženou výhru 17:4.
21.9.Nábor malých hokejistů - přijď zkusit hokejový tréninkKlubÚ s t í n/L. - Dne 24.9.2020 od 15:30 hodin se bude konat nábor malých hokejistů na zimním stadionu v Ústí nad Labem. Akce je určena pro děti od 4 do 7 let. Pro trénink postačí pouze brusle, jakákoliv helma a rukavice. Těšíme se na Vás.
21.9.6. třída: Šesťáci podlehli Lounům na domácím leděUNL - LOU 4:13, 0.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - v rámci druhého kola odehrála šestá třída Slovanu utkání na domácím ledě proti celku Loun. Po prvních dvou vyrovnaných třetinách přišla třetina třetí kde Slovan inkasoval deset branek a to rozhodlo o konečném výsledku utkání.
21.9.6. třída: Šesťáci odjíždí z Bíliny se třemi bodyBIL - UNL 4:15, 0.kolo | Jakub KohoutBílina - v rámci třetího kola vyrazila šestá třída Slovanu na led Bíliny. V druhé třetině se Ústí ujalo velikého vedení. V poslední periodě už jen potvrdilo výhru dalšími pěti góly a odjíždí domů se třemi body.
21.9.6. třída: Šesťáci nestačili na domácí RoudniciRDN - UNL 4:2, 0.kolo | Jakub KohoutRoudnice nad Labem - Šestá třída Slovanu cestovala v rámci prvního kola na led Roudnice. Po první třetině kde šesťáci inkasovali 4 góly už nestihli dohnat náskok domácího celku a odjíždí domu bez bodu po prohře 2:4.
20.9.Dorost: Derby pro Ústí, Litoměřicím dalo pět gólůUNL - LTM 5:4, 3.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Hokejisté dorostu Slovanu Ústí odehráli derby s Litoměřicemi. Diváci v Ústí viděli celkem devět branek. Domácí Slovan vyhrál 5:4. Rozhodující gól vstřelil Matyáš Čaloun.
20.9.Na Kralupy ústečtí junioři nestačiliKNV - UNL 6:2, 2.kolo | Jan KoudelkaKralupy n/V. - V druhém kole extraligy juniorů čekal ústecký výběr opět venkovní zápas, zajížděli na led Kralup nad Vltavou. První třetinu ovládli domácí jasně 3:0. V druhé a začátkem třetí třetiny ovšem dokázali ústečtí snížit a utkání zdramatizovat. O branky se postarali Macek a Macel. Poté ale přišly další tři branky domácích, kteří nakonec získali všechny tři body.
19.9.7. třída: Sedmáci bohužel nestačili na domácí LounyLOU - UNL 9:2, 0.kolo | Daniel TichýL o u n y - Ústecká sedmá třída cestovala ve druhém kole ligy mladších žáků na led Loun. Ústeckým hráčům v tomto zápase chyběl jejich neproduktivnější hráč Michal Kváš, který si v minulém utkání proti Litoměřícím připsal 11 kanadských bodů. Možná i díky jeho absenci Slovan odjíždí z hostujícího ledu bez bodu po prohře 2:9.
19.9.9. třída: Smetla Louny a bere druhou výhru v řaděLOU - UNL 2:13, 0.kolo | Vít TrubičkaL o u n y - Těžký ústecký kanón byl nabitý velmi precizně. To na vlastní kůži pocítili v deváťáckém derby Slovanů hráči Loun. Ze své branky museli lovit hned třináct kotoučů. Velmi se dařilo Matějovi a Filipovi Penglovým, jejich příjmení se objevilo u každého gólu. Ústečtí tak po předchozí výhře nad Litoměřicemi zůstávají v Lize starších žáků A stoprocentní.
19.9.Slovan na Jihlavu nestačilJIH - UNL 5:1, 0.kolo | Anna KuželováJ i h l a v a - K dalšímu venkovnímu utkání zajížděli hokejisté Slovanu na led Jihlavy. Po domácí porážce v prodloužení s Porubou neuspěl na ledě Jihlavy. Po bezbrankové první třetině se postupně až do vedení 5:0 dostala Jihlava. Za ústecké se jako jediný prosadil Vladislav Houška, který využil přesilovou hru a vstřelil alespoň čestný gól.
18.9.Škoda toho prodloužení, lituje David CiencialaUNL - POR 3:4, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Druhé utkání v dresu Slovanu má za sebou čtyřiadvacetiletý útočník, který do Slovanu přišel z Mladé Boleslavi. Jak hodnotí oba dosavadní zápasy ústeckého mužstva?
18.9.Třetí silný soupeř v řadě, Slovan jede do Jihlavy JIH - UNL 5:1, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – Po dvou odehraných zápasech má Slovan na svém kontě čtyři body, nyní ale míří na led dalšího silného soupeře, do CZ LOKO Arény v Jihlavě. Jihlavskou Duklu porazilo Ústí naposledy 16. listopadu 2016, od té doby vyhrál dvanáctkrát náš sobotní soupeř. Utkání třetího kola Chance ligy startuje v 17:30.