PŘÍP: SK Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem 3:1

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

4.8.V přípravě poprvé na led soupeře. Slovan míří do KadaněKAD - UNL 3:1, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Slovan vyjede poprvé v letošní sezoně na led soupeře. Prvním venkovním soupeřem měli být původně Kladenští Rytíři, nicméně utkání na ledě Kladna bylo zrušeno ze zdravotních důvodů na straně Středočechů. Slovan tak vyjede na led soupeře až zítra 4.8.2020. Naše hokejisty čeká zápas na ledě Kadaně. Utkání startuje v 18.00.
4.8.Mladá sestava Slovanu v Kadani výsledkově neuspělaKAD - UNL 3:1, 0.kolo | Tomáš SuchánekKadaň - Druhé přípravné utkání, první na ledě soupeře, postavilo do cesty Slovanu Trhače z Kadaně. Hráči jako Jiří Severa, Vladimír Brož nebo Michal Trávníček nastoupil dnes za Mladou Boleslav. A tak sestava Slovanu opět čítala mladé borce bojující o sestavu. Do branky se dnes tentokrát postavil Petr Hamalčík. Ráz utkání určil divoký úvod, když padly hned v prvních čtyřech minutách tři branky. Slovan se stejně jako proti Kolínu trefil jednou. Úspěšným střelcem byl premiérově v dresu Slovanu Jan Tlačil.
31.7.Před prvním zápasem za Slovan jsem byl nervózní, říká gólman Radek HaasUNL - KOL 1:3, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Premiéru v ústeckém dresu prožil v přípravném zápase proti Kolínu Radek Haas. Dvacetiletý gólman původem z Karlových Varů prohře svého celku zabránit nedokázal. Po zápase poznamenal, že utkání výrazně ovlivnil úvod. Kolín vstřelil rychlé dvě branky.
30.7.Do Ústí míří Kolínští kozlovéUNL - KOL 1:3, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – Plánovaný zápas s Kladnem se musel zrušit kvůli pozitivnímu nálezu onemocnění COVID-19 u jednoho z hráčů Rytířů, ani náhrada v podobě druholigové Příbrami nevyšla. Na ústecký led tak míří Kolín, který zde měl přátelské utkání odehrát na začátku září. Utkání startuje ve čtvrtek v 18:00 na ústeckém zimním stadionu.
30.7.Slovan v prvním přípravném zápase nestačil na KolínUNL - KOL 1:3, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí hokejisté v prvním přípravném zápase přivítali na svém ledě Kolín. Slovan se dokázal prosadit až na stavu 0:3, po pěkné akci překonal brankáře Čermák, který byl v zápase kapitánem.
29.7.HSM 2020 již za pár dníKlubÚ s t í n/L. - Rádi bychom přinesli podrobné informace a pokyny pro přihlášené účastníky letošního Hokejového soustředění mládeže 2020 v Ústí nad Labem.
28.7.S Centropolem #spoluzaslovan se slevou či zdarmaKlubÚ s t í n/L. - Už na první schůzce bylo cítit, že se zadaří. HC Slovan si podal ruku s Centropolem, který bude od sezóny 2020/2021 jedním z jeho partnerů. „Vnímáme úsilí hráčů i fanoušků, kteří pro klub dýchají. Svým srdcem bez debat patří na špičku českého hokeje, a to je přístup, který v Centropolu uznáváme,” popisuje marketingový manažer Centropolu Michal Červenka důvod, proč se společnost rozhodla spojit právě s tímto klubem.
28.7.Opatření COVID-19 při utkáníKlubÚ s t í n/L. - Na zimním stadionu už je připravena ledová plocha a ústecký Slovan se chystá na úvodní domácí přátelský zápas, který je na pořadu ve čtvrtek 30. července od 18:00 hod. Vzhledem k omezením během pandemie koronaviru prosíme všechny příznivce, aby si pečlivě pročetli pravidla, která na stadionu musí dodržovat.
27.7.Snížení příspěvků v mládežnických kategoriíchKlubÚ s t í n/L. - Na základě rozhodnutí výkonného výboru mládeže, jsou pro všechny mládežnické kategorie příspěvky sníženy o 50% za měsíc srpen 2020. Informace k příspěvkům Vám podají trenéři jednotlivých kategorií.
25.7.První kanadský bod v dospělém hokeji chci získat v Ústí, říká Tomáš ČermákJan ProšekÚstí nad Labem - Osmnáctiletý odchovanec ústeckého hokeje, Tomáš Čermák, bojuje o místo v hlavním týmu Slovanu. Mladý útočník na svůj první kanadský bod mezi muži zatím čeká. „Byl bych rád, kdybych to získal tady, ale popravdě, ať se nám daří jako týmu,“ sdělil v rozhovoru.
24.7.Představujeme mladé pušky: Jevgenij PikaDaniel TichýÚ s t í n/L. - Dalším mladým hráčem, který se v příští sezoně objeví v ústeckém dresu je Jevgenij Pika. Dvacetiletý obránce, který největší část své hokejové kariéry strávil v pražské Spartě, kde nastupoval za místní juniorku a minulou sezónu dokonce oblékal dres lotyšského týmu HK Riga, která působí v MHL (ruská juniorská liga). My mu přejeme hodně štěstí a úspěšnou sezonu.
24.7.Přípravné zápasy začínají, Slovan míří na KladnoKLA - UNL, 0.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem – V pondělí se hokejisté Slovanu Ústí sešli na prvním tréninku na ledě. Už v pátek je čeká první z celkem osmi přípravných zápasů. V pátek 24. července nastoupí v 18 hodin k utkání na ledě Kladna. Tento zápas můžete sledovat prostřednictvím textového online přenosu na Onlajnech. Fanoušci se na stadionu budou muset řídit přísnými pokyny.
24.7.Ondra Buchtela prohrál svůj boj s rakovinouKlubÚ s t í n/L. - Českým hokejem dnes otřásla smutná zpráva. Mladý hokejista Ondra Buchtela prohrál svůj boj s rakovinou srdce. HC Slovan Ústí nad Labem vyjadřuje upřímnou soustrast rodině, příbuzným, přátelům zesnulého.
22.7.Miroslav Mach je po prvních dnech přípravy spokojenJiří CíchaÚ s t í n/L. - Miroslav Mach společně se svými asistenty Jiřím Mertou a Jaroslavem Roubíkem začali tento týden připravovat Slovan na novou sezónu. Jak je zatím spokojený s přípravou?
22.7.K A-týmu se připojili čtyři hráči BK Mladá BoleslavDaniel TichýÚ s t í n/L. - K prvnímu tréninku na ledě se k ústeckému týmu připojila čtveřice hráčů z BK Mladá Boleslav. Tři hráči už tu v minulosti působili. Prvním je gólman Radek Haas, pro kterého je to první angažmá ve Slovanu a potom trojice útočníků, které většina z nás pozná. Jsou jimi útočníci Petr Maršoun, Vladislav Houška a Jan Grim. Přejeme hodně štěstí a vydařenou sezónu.
22.7.První domácí přípravný zápas pro Ondru BuchteluKlubÚ s t í n/L. - V červnu tomuto nadanému dvacetiletému obránci byla diagnostikována specifická rakovina srdce. Vedení ústeckého Slovanu se rozhodlo věnovat část vybraného vstupného z prvního přípravného domácího zápasu proti Kladnu na konto nemocného hokejisty.
21.7.Představujeme mladé pušky: Adam ZichTomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Ofenzivní obránce a kladenský odchovanec je dalším mladým hráčem, který se zapojil do náročné přípravy na novou sezonu v dresu Slovanu. Adam Zich si v loňském roce vyzkoušel, jaké to je obléknout dres exotického týmu, jenž nastupoval v rámci druhé ligy, China Golden Dragons. Letos se bude chtít prosadit v dresu Slovanu. Přejeme Adamovi hodně štěstí a úspěšnou sezonu.
20.7.Slovan poprvé na ledě!Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Ústecký Slovan vyjel v pondělí 20. 7. 2020 na svůj první trénink na ledové ploše. Celkově se na ústeckém zimním stadionu prohánělo 35 hráčů. První trénink byl zaměřen na práci s hokejkou, ale i kvalitu bruslení.
19.7.Představujeme mladé pušky: Štěpán MatějčekTomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Dalším hráčem, který bude v nové sezoně oblékat žluto-modrý dres je hradecký odchovanec přezdívaný „Matějda“. Dvaadvacetiletý útočník řádil v loňském ročníku za Vrchlabí, a to po boku Jana Hlaváče a Petra Sýkory. Zkušenosti od obou hráčů by rád přenesl do svých výkonů v ústeckém dresu. Štěpánovi přejeme, ať se mu to povede co možná nejvíce.
18.7.Představujeme mladé pušky: Štěpán HavránekTomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Představujeme další mladou posilu, která vyjede v pondělí na ústecký led. Je jím třiadvacetiletý odchovanec hradeckého hokeje, jenž vyztuží naše obranné řady. Tento ofensivně laděný obránce si již vyzkoušel naší nejvyšší soutěž, také Chance ligu a dokonce naskočil v hradeckém dresu do Ligy mistrů. Máme se tedy na co těšit a Štěpánovi přejeme úspěšný start do ústeckého angažmá.
16.7.Představujeme mladé pušky: Petr HamalčíkTomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Další mladík, kterého si představíme, má své pracoviště v brankovišti mezi třemi tyčemi. Pro pozorného ústeckého fanouška se nebude jednat o neznámé jméno. V loňské sezoně nastoupil za Slovan celkem do pěti utkání. Zároveň vypomáhal Písku, následně Bílině. Devatenáctiletý Petr Hamalčík by se rád v nové sezoně v ústecké sestavě usadil. I jemu budeme držet palce a níže v rozhovoru se o mladém brankáři můžete dozvědět více.
16.7.Představujeme mladé pušky: Jan TlačilTomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Je vám jméno dalšího mladíka povědomé? Aby ne. Otec nové posily Slovanu hrál za pražskou Spartu, trénoval například České Budějovice, Mladou Boleslav a řadu dalších klubů. V nadcházející sezoně však vyjede na ústecký led jeho syn, který se v loňské sezoně stal obávaným střelcem druhé ligy v dresu Příbrami. Také vyhrál ve Švýcarsku mládežnický titul v dresu Bernu. Přejeme Honzovi přesnou střeleckou mušku i v našem dresu.
15.7.Představujeme mladé pušky: Robert BártekTomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Venku sice vládnou letní teploty, je doba dovolených, nicméně hokejistům Slovanu se pomalu, ale jistě blíží návrat na ledová kluziště. Pro netrpělivé fanoušky budeme přinášet rozhovory s „mladými puškami“, které se v letošní sezoně budou chtít zapracovat do nově se budujícího kádru Slovanu. Prvním z nich je rodák z Mostu, opora juniorky Litvínova, Robert Bártek. Držíme palce, ať se mu daří i ve žluto-modrém dresu Slovanu.
15.7.Dorazte na besedu s fanoušky!KlubPrvní beseda letošní sezony proběhne 23. 7. od 19. hod v Irské restauraci na zimním stadiónu v Ústí nad Labem. Na besedě nebude chybět sportovní manažer Miroslav Mach, trenér A týmu Jaroslav Roubík, marketingový manažer Ing. Jiří Pelc a vybraný hráč A týmu. Neváhejte a přijďte se zeptat na vše, co Vás zajímá nejen ze zákulisí ústeckého hokeje.
8.7.Aktualizuj si playlist Slovanu na domácích zápasechJiří CíchaÚ s t í n/L. - Chodíte pravidelně na utkání Slovanu a chcete upravit playlist, který se hraje na domácích zápasech? Tak právě máte šanci to změnit!
30.6.Kniha o historii SlovanuJiří CíchaÚ s t í n/L. - Počtěte si na letních prázdninách o historii Slovanu. Knihu si můžete stáhnout v elektronické podobě.
25.6.Soutěžte s námi o permiciJiří CíchaÚ s t í n/L. - Soutěžte s námi na facebookových stránkách o permanentní vstupenku na nadcházející sezonu. Stačí opravdu málo a permice může být tvá. Soutěž bude ukončena 25. 7. 2020.
22.6.Mládežnické kategorie v sezóně 2020/2021Jiří CíchaÚ s t í n/L. - V této sezóně se připravují pro mládežníky čtyři turnaje v podobě memoriálů Jaroslava Volkeho; Jaroslava Kropáčka; Jiřího Sochora a Jana Jandery. Začátkem srpna proběhne už pátý ročník hokejového soustředění mládeže. Dále nebude chybět turnaj pod názvem Winter Classic, který se koná na ledové ploše v Povrlech. Nejenom, že nám koronavir zasáhl do letní přípravy, ale také bohužel do závodů dračích lodí, kterého se pravidelně účastní naši mladí hokejisté. Nadále organizujeme bruslení pro mateřské a základní školy.
18.6.Slovan bude spolupracovat s extraligovou BoleslavíJiří CíchaÚ s t í n/L. - HC Slovan Ústí nad Labem bude následující sezónu spolupracovat s Bruslařským klubem Mladá Boleslav. Dohodli se na tom zástupci obou klubů.
9.6.Zakup permici a pomož Slovanu!Klub Ú s t í n/L. - Prodej permanentních vstupenek odstartoval! Rezervace míst pro permanentkáře ze sezony 2019/2020 potrvá do 25. srpna, po tomto termínu klub uvolní tato místa do běžného prodeje. Permanentní vstupenku můžete nově pořídit formou emailu nebo na pokladnách zimního stadionu během přípravných domácích utkání. Permice je pro Vás výhodou oproti běžnému vstupnému.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Mladá sestava Slovanu v Kadani výsledkově neuspěla

Kadaň - Druhé přípravné utkání, první na ledě soupeře, postavilo do cesty Slovanu Trhače z Kadaně.... Celý článek

V přípravě poprvé na led soupeře. Slovan míří do Kadaně

Ú s t í n/L. - Slovan vyjede poprvé v letošní sezoně na led soupeře. Prvním venkovním soupeřem měli... Celý článek

Před prvním zápasem za Slovan jsem byl nervózní, říká gólman Radek Haas

Ú s t í n/L. - Premiéru v ústeckém dresu prožil v přípravném zápase proti Kolínu Radek Haas.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv