Chance Liga: SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slovan Ústí nad Labem 4:3pp

Vypisuji posledních 30 článků.

20.10.Slovan bojoval do posledních silTRE - UNL 4:3, 16.kolo | Lenka ŠustrováDnes jsme na Třebíčském ledě mohli vidět velice zajímavý a napínavý zápas. Už od začátku zápasu byly výkony vyrovnané a to se projevilo hned v první třetině, která skončila 1:1. Druhou třetinu začal aktivněji Slovan, ale i tak opět skončila vyrovnaně 2:2. Třetí také dopadla nerozhodně a tak muselo rozhodnout prodloužení, ve kterém dal gól Třebíč a tím ukončil zápas. A tak Slovan veze domů vydřený bod.
19.10.Dorost si poradil také s VarnsdorfemUNL - VRN 8:1, 10.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci 10. kola si ústečtí dorostenci dokázali na domácí půdě poměrně snadno poradil s Varnsdorfem. Slovan vyhrál první třetinu 5:1, celkově se radoval z výhry 8:1. Na branku soupeře vyslal 79 střel.
19.10.Slovan vstupuje do druhé čtvrtiny na ledě Bílých HvězdTRE - UNL 4:3, 16.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Hokejisté Slovanu vstupují do druhé čtvrtiny soutěže na ledě Třebíče. Trenérský tým doplnil v týdnu Martin Štěpánek a čeká jej tak v tomto utkání premiéra na lavičce A mužstva Slovanu. Utkání startuje na ledě Třebíče od 17:30.
17.10.Máme dobré mužstvo, věří Jiří SeveraUNL - KLA 4:8, 13.kolo | Ladislava KrálováAčkoli se Slovanu momentálně příliš nedaří, útočník Jiří Severa nehází flintu do žita. Věří, že díky snaze a potřebné podpoře fanoušků Slovan dokáže začít opět vítězit a sbírat body, svěřil se redakci Jiří Severa, který včera oslavil své 23.narozeniny.
17.10.Dorost přestřílel a porazil KralupyKNV - UNL 2:8, 6.kolo | Jan ProšekKralupy nad Vltavou - Ústečtí dorostenci v rámci šestého kola odehráli zápas na ledě Kralup. Slovan byl střelecky výrazně aktivnější, 64 střel vyslal na branku soupeře, prosadil se hned osmkrát.
16.10.Novým asistentem Slovanu M.ŠtěpánekTisková zprávaÚ s t í n/L. - Novým asistentem Tomáše Mareše byl dnes jmenován Martin Štěpánek. Ústecký odchovanec a mistr světa z Petrohradu povede s hlavním trenérem již zítřejší trénink.
15.10.Dorost porazil Českou LípuCLI - UNL 1:5, 9.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci devátého kola ligy dorostu nastoupilo Ústí proti České Lípě. Slovan se dostal do vedení 3:0, pak se prosadili domácí. Ve zbytku zápasu přidalo Ústí dvě branky, a tak vyhrálo 5:1.
15.10.Slovanu se na ledě soupeře opět nedařiloHAV - UNL 6:3, 14.kolo | Lenka ŠustrováI když do začátku zápasu šel Slovan v plném nasazení, tak na Havířov nestačil. V první třetině se Ústí povedlo vstřelit dva góly a tím si vytvořit náskok, ale to Havířov nezaskočilo, ba naopak ostatní dvě třetiny dirigovali tempo hry a vstřelili šest gólů. Žlutomodří se ještě snažili poslední třetinu vytvořit nějaký tlak, ale dali jen jeden gól. A tak Slovan domů nepřivezl žádný bod.
14.10.Zabere impuls v podobě nového trenéra v dalekém Havířově?HAV - UNL 6:3, 14.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Slovan čeká v rámci 14. kola dlouhá cesta do Havířova. Na lavičce se poprvé v letošní sezoně objeví staronová trenérská tvář Tomáš Mareš. Zafunguje impuls nového trenéra a odveze si Slovan z Havířova nějaký bod? Utkání začíná v Havířově 15.10.2018 v 18 hodin.
13.10.Novým trenérem Slovanu T.MarešTisková zprávaÚ s t í n/L. - Po odstoupení Jan Čalouna byl k dnešnímu dni odvolán i druhý trenér A mužstva Slovanu Vladimír Machulda. Novým hlavním trenérem byl jmenován Tomáš Mareš. O jeho asistentovi bude rozhodnuto v nejbližší době. Tomáš Mareš povede mužstvo již na zítřejším tréninku.
13.10.Kladenští Rytíři si odvážejí vysokou výhruUNL - KLA 4:8, 13.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Po šesti porážkách chtěli hráči Ústí opět bodovat, ale na první Kladno jejich síly nestačily. V osmadvacáté minutě se sice Kladno dostalo do dvoubrankového vedení, na které Slovan dokázal dvěma brankami odpovědět. Rytíři však odskočili na rozdíl pěti gólů, což bylo nakonec dostačující. Kladno si odvezlo z Ústí vysokou výhru, kterou budou moct ústečtí hráči odčinit hned v pondělí proti Havířovu.
12.10.Do Ústí zavítá atraktivní soupeř ze středu Čech UNL - KLA 4:8, 13.kolo | Ladislava KrálováÚstí n./L. - 13.října se odehraje 13.kolo Chance ligy. Na sever Čech zavítá Jágrovo Kladno. Sobotní souboj odstartuje na ústeckém zimním stadiónu v 16:00 hodin. Přijďte domácí Slovan dotlačit k vítězství. Pro hostující fanoušky je vyhrazen vchod C1 a C2.
11.10.Slovan oslaví 100 let české státnostiTisková zpráva28. října si náš stát bude připomínat 100 let od jeho založení. K oslavám tohoto výročí se rozhodl přispět i náš Slovan. Podrobnosti sdělil redakci Ing. Jiří Zdvořáček, jednatel HC Slovan: "Připomenutí tohoto výročí proběhne v předvečer státního svátku, v sobotu 27.října v domácím v zápase s Porubou. Do utkání nastoupíme ve speciálních dresech, jejichž hlavním motivem bude česká vlajka. Utkání bude zahájeno českou státní hymnou a do českých barev bude oblečen též náš web a sociální sítě. Dresy z tohoto utkání po utkání vydražíme a výtěžek z této dražby věnujeme na charitativní účely."
11.10.Odstoupení Jana ČalounaTisková zprávaK dnešnímu dni na vlastní žádost odstoupil z pozice trenéra A mužstva HC Slovan Jan Čaloun. Mužstvo povede prozatím Vladimír Machulda. Nové trenérské složení bude vedení klubu řešit v nejbližších dnech.
10.10.Slovan severočeské derby v Kadani nezvládlKAD - UNL 2:1, 12.kolo | Tomáš SuchánekKadaň - Slovan vyrazil v rámci 12. kola Chance ligy do nedaleké Kadaně s jasným cílem zvítězit. Ze severočeského derby však nakonec neveze domů ani bod. Slovan sice držel vedení na své straně do 44. minuty, díky brance Tomáše Janduse, ale poté domácí Kadaň utkání dvěma brankami otočila a Slovan si tak připsal již šestou prohru v řadě.
9.10.Severočeský souboj o body čeká Slovan v KadaniKAD - UNL 2:1, 12.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Slovan vyráží letos poprvé k severočeskému derby do Kadaně, které patří poslední místo v tabulce Chance ligy. Loňské vzájemné zápasy však hovoří pro Trhače. Utkání startuje v Kadani ve středu 10.10.2018 od 18 hodin.
8.10.Trenéři: Jsme přesvědčeni, že jsme mohli získat více bodůRedakceSestavování týmu v letošní sezóně nebylo jednoduché, protože Slovan prochází generační proměnou a věříme, že kvalitním a náročným tréninkem budeme do budoucna úspěšní, sdělili redakci trenéři A týmu Vladimír Machulda a Jan Čaloun.
7.10.Dorost v derby nestačil na LitoměřiceLTM - UNL 5:2, 7.kolo | Jan ProšekLitoměřice - V rámci dalšího kola ligy dorostu cestovalo Ústí do Litoměřic. I když byl Slovan výrazně střelecky aktivnější, dokázal vstřelit jen dvě branky. Domácí Stadion se radoval z výhry 5:2.
7.10.Potřebovali bychom sérii výher, říká Antonín MelkaUNL - PRO 4:5, 11.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem – Slovan odehrál jedenáct zápasů a v tabulce je na třinácté pozici. Ústečtí hokejisté si dokáží šance vypracovat, ale mají problémy se zakončením. „Chtělo by to vyhrát několik zápasů v řadě, abychom se dostali do větší pohody a stoupali v tabulce,“ řekl po utkání s Prostějovem Antonín Melka.
7.10.Dorost znovu s čistým kontemUNL - DEC 8:0, 8.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali na svém ledě porazit v derby Děčín. Slovanu vyšla druhá třetina, kterou vyhrál 5:0. Celkově se radoval z výhry 8:0. Müller pochytal všech deset střel soupeře, a tak udržel čisté konto.
7.10.Slovan vyhrál v Děčíně 13:3DEC - UNL 3:13, 7.kolo | Filip VlčekPo vysoké páteční výhře nad Louny 21:1 odjížděla juniorka do Děčína. Utkání bylo poměrně vyrovnané až do konce druhé třetiny. Třetí třetinu Slovan rozpoutal uragán ve které nasázel sedm branek a celkově zvítězil 13:3.
6.10.Přestřelku lépe zvládli JestřábiUNL - PRO 4:5, 11.kolo | Filip Vlček (UNL), Marek VachtaÚ s t í n/L. - K dalšímu kolu Chance ligy přijeli do Ústí nad Labem Jestřábi. Utkání ze začátku ovládli hráči Prostějova, hra se však vyrovnala a utkání bylo dramatické až do konce. Nicméně domácí znovu prohráli o jednu branku a všechny tři body berou hosté.
5.10.Slovan se utká na domácím ledě s prostějovskými Jestřáby UNL - PRO 4:5, 11.kolo | Ladislava KrálováV 11. kole Chance ligy bude Slovan bojovat o cenné body s Prostějovem. Tomu se v posledním utkání podařilo potopit Havířov výhrou 5:0. Úspěchy Jestřábů ale střídají také prohry a pro Ústí by mohl být Prostějov vyrovnaným soupeřem. Zápas se odehraje na ledě žlutomodrých v sobotu 6.10. od 16:00 hodin.
3.10.V Ústí vyroste nový zimní stadion v rámci úspěšného projektu ŠKODA ICERINKTisková zprávaÚ s t í n/L. - Dlouho očekávaná a léta žádaná druhá ledová plocha v Ústí nad Labem se stává skutečností! Do dvou let by měla vedle stávajícího zimního stadionu vyrůst nová ledová plocha. O její vybudování se postará společnost PADOK Investments, která do výstavby vloží 80 až 100 milionů korun. Stavba vznikne na městském pozemku, který si firma bude dlouhodobě pronajímat od města. Tento záměr podpořila většina zastupitelů již v květnu letošního roku. Jedná se o dobrou zprávu pro všechny milovníky bruslení i hokeje. Stávající zimní stadion je přetížený nejen sportovními kluby, ale i kulturními akcemi, které se zde konají. Nová hala je tak více než potřeba. Hlavním partnerem konceptu výstavby stadionů ICERINK je společnost ŠKODA AUTO.
3.10.Statečný výkon v Budvar aréně na body nestačilCEB - UNL 4:2, 10.kolo | Tomáš SuchánekČeské Budějovice - Desáté kolo zavedlo Severočechy k utkání na jich Čech, kde je hostil druhý tým Chance ligy, českobudějovický Motor. Slovan dokázal favorita značně potrápit, ale před návštěvou 5549 diváku na body nedosáhl.
2.10.Slovan čeká těžké utkání na jihu ČechCEB - UNL 4:2, 10.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Slovan vyráží na velmi těžkou misi. V rámci 10. kola jej čeká zápas na ledě Budvar Areny, která je zatím nedobytnou tvrzí tuto sezonu. Zatím se všichni soupeři vraceli domů s prázdnou. Povede se Slovanu jako prvnímu odvést z jihu Čech nějaký bod? Utkání startuje ve středu v 17:30.
1.10.Musíme zjednodušit hru, říká Jakub ChrpaUNL - PRE 2:3, 9.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Odehrál druhý zápas Slovanu a stále čeká na výhru. Jakub Chrpa po utkání s Přerovem prožíval rozporuplné pocity. V přesilovce sice snížil, ale jeho týmu k bodovému zisku nepomohl. „Musíme zjednodušit hru,“ říká.
29.9.Závěrečné drama se Zubry na body nestačiloUNL - PRE 2:3, 9.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - V rámci 9. kola přijel na ústecký led soupeř z Přerova, kterému patřila druhá pozice před dnešním utkáním. Zubři své postavení v tabulce potvrdili a odváží si z Ústí nad Labem tři body, za výhru 3:2. Nic na tom nezměnilo ani závěrečné drama, které Slovan díky dvěma brankám zařídil.
28.9.Ve formě hrající Zubři míří do ÚstíUNL - PRE 2:3, 9.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Slovan se vrátil ve středu z pražského Edenu bez bodového zisku. Již v sobotu však přivítá na svém ledě Zubry z Přerova a ztracené body bude chtít získat právě na domácím ledě. Zubrům mají hokejisté Slovanu z loňské sezony co vracet. Slovan ve čtyřech vzájemných zápasech vyhrál pouze jeden jediný. Přehraje Slovan svého neoblíbeného soupeře? Přijďte se přesvědčit samy. Úvodní bule bude vhozena v sobotu v 16:00.
28.9.Proti Slavii odehrál Martin Zdvořáček 100. zápas v dresu SlovanuSLA - UNL 2:1, 8.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Před sezónou si plánoval, že by chtěl překonat metu sta odehraných zápasů. V utkání na ledě Slavie se pokoušel Slovan vyrovnat, ale nepodařilo se mu to. „Šancí jsme měli dost, jenže jsme je neproměnili,“ smutnil po zápase Martin Zdvořáček, pro kterého to byl 100. mistrovský zápas v dresu Slovanu.