CHA Liga: HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem 5:3 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Chrudim 1:6

Vypisuji posledních 30 článků.

24.1.8. třída: Ústí se prosadilo až ve třetí třetině, nestačilo na BílinuUNL - BIL 5:14, 16.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci ústecké osmé třídy v domácím prostředí nestačili na stejně starý tým Draků Bílina. Slovan svému soupeři podlehl 5:14. Za Ústí se dvakrát prosadil Martin Trnka, ke svému výkonu přidal ještě asistenci.
24.1.7. třída: Ústí porazilo Karlovy VaryUNL - KVA 9:3, 17.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Další domácí zápas dokázali žáci ústecké sedmé třídy vyhrát. Na svém ledě porazili soupeře z Karlových Varů. Šimon Závorka zaznamenal hattrick a na další dvě branky přihrál.
24.1.7. třída: Slovan nestačil na Rytíře KladnoKLA - UNL 7:3, 18.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci ústecké sedmé třídy cestovali k dalšímu zápasu na led Kladna. Slovan se sice v první třetině dostal do dvoubrankového vedení, ale pak Kladno dokázalo otočit vývoj zápasu a nakonec se mohlo radovat z výhry 7:3.
24.1.7. třída: Ústí přišlo v poslední minutě o výhru na ledě ChomutovaCHM - UNL 8:7, 19.kolo | Jan ProšekChomutov - Minutu před koncem zápasu vedla sedmá třída Slovanu Ústí na ledě Chomutova 7:6. Poslední minuta se Ústí vůbec nepovedla, dvakrát inkasovalo a přišlo o výhru. V čase 59:10 vyrovnal Alex Pokorný. Stejný hráč poslal 12 vteřin před koncem Chomutov do vedení.
24.1.6. třída: porážka v derby s DěčínemDEC - UNL 12:1, 15.kolo | Jan ProšekDěčín - V severočeském derby šesté třídy se Slovan v zápase Děčínem dokázal prosadit jen jednou. Ve třetí třetině pálil přesně Horyna. Ústí nad Labem na svého soupeře nestačilo a podlehlo mu 1:12.
23.1.Informace o Exhibičním utkáníKlubÚ s t í n/L. - Přinášíme Vám bližší informace k plánované exhibici rozlučky s J. Roubíkem a M. Volkem. Utkání proběhne v neděli 9.2. 2020 od 14:30. Vstupné a permanentky se řídí pravidly dle ceníku mistrovského zápasu.
23.1.Slovan dvakrát vyrovnal, nakonec ale na Frýdek-Místek nestačilFRM - UNL 5:3, 0.kolo | Jan KoudelkaFrýdek-Místek - Předehrávku 15. kola skupiny o předkolo play off odehrálo Ústí na ledě Frýdku-Místku. Slovan v utkání ani jednou nevedl, ale začátkem třetí třetiny dokázal vyrovnat na 3:3 Kordule. Domácí byli hned osmkrát vyloučeni, ani jednu přesilovou hru ale Ústí nevyužilo, v té poslední naopak inkasovalo z hole Kofroně, který utkání rozhodl.
22.1.Slovan první utkání na Moravě v body nepřetavilPRO - UNL 6:1, 0.kolo | Tomáš SuchánekProstějov - Slovan odcestoval na Moravu, kde odehrál první, ze dvou utkání, které odehraje ve dvou dnech. Prvním soupeřem byli Jestřábi z Prostějova. Slovan nastoupil do utkání v brance s Petrem Hamalčíkem a v obraně si odbyl premiéru obránce Ondřej Volráb. Nakonec to byl právě osmnáctiletý kladenský obránce, který byl jediným úspěšným střelcem Slovanu. To však rozhodně dnes na body nestačilo. Ty se pokusí naši hráči vybojovat hned zítra na ledě Frýdku-Místku.
21.1.Dorost vstřelil Lounům devět branekLOU - UNL 3:9, 22.kolo | Jan ProšekLouny - Ústečtí dorostenci dokázali ve venkovním zápase porazit dalšího soupeře. Tentokrát přehráli Louny vysoko 9:3. O výhře Ústí rozhodla zejména druhá třetina, kterou Slovan vyhrál 5:2.
21.1.9. třída: Porážka od ChomutovaCHM - UNL 6:5, 19.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí žáci deváté třídy nastoupili v Chomutově k dalšímu zápasu, v utkání s Piráty prohráli o jednu branku. Na výhře Chomutova se hattrickem podílel Tarik Mahmutovič.
21.1.8. třída: Ústí remizovalo s DěčínemDEC - UNL 2:2, 15.kolo | Jan ProšekDěčín - Žáci ústecké osmé třídy remizovali na ledě Děčína s domácím týmem 2:2. Slovan se dostal do dvoubrankového vedení, ale ve druhé polovině utkání dokázal dvakrát skórovat Děčín, a tak duel skončil remízou 2:2.
21.1.„Pojď hrát hokej“ v Ústí nad LabemKlubÚ s t í n/L. - V pondělí 20. 01. se na ústeckém zimním stadionu konala opět akce „Pojď hrát hokej“. Tuto náborovou akci zaštiťuje Český svaz ledního hokeje v rámci projektu „Týden hokeje“, který se tento týden koná po celé České republice. V Ústí nad Labem se na ledě sešlo 31 malých účastníků a vyzkoušeli si první krůčky na bruslích.
20.1.Ve středu Prostějov, ve čtvrtek Frýdek-MístekPRO - UNL 6:1, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – Slovan čeká další z tradičních dvojutkání na východě republiky, tentokrát míří do Prostějova a Frýdku-Místku. V minulém utkání podlehlo Ústí na domácím ledě silné Jihlavě, odveze si nějaké ty body z těchto zápasů? To se dozvíme ve středu od 18:00 na prostějovském zimním stadionu a ve čtvrtek od 17:00 v hale Polárce.
19.1.Musíme zlepšit hru v obranném pásmu, říká Přemysl SvobodaUNL - JIH 3:6, 0.kolo | Daniel TichýÚ s t í n/L. - V sobotním zápase Slovan bohužel nestačil na jihlavskou Duklu, které podlehl 3:6. Jedním z pozitiv zápasu byl debut Přemysla Svobody, který si připsal dva body za asistenci a gól z trestného střílení. Co tým musí zlepšit a jak popsal svůj návrat do seniorského hokeje?
19.1.Junioři podlehli Žďáru nad SázavouZNS - UNL 6:2, 0.kolo | Jan KoudelkaŽďár n/S. - V rámci 33. kola vyjeli ústečtí junioři na led Žďáru nad Sázavou a nezačali vůbec dobře, soupeř se dostal do vedení hned v první minutě. Po dvou třetinách vedli domácí již o tři branky. Ani vstup do posledního dějství Slovanu nevyšel, když opět inkasoval v první minutě. Naději dal Ústí Šešina svým snížením, Žďár si ovšem zbytek utkání pohlídal a přidal další dvě branky. Devět vteřin před koncem ještě stihl vsítit branku Čermák, nic to ale nezměnilo na výhře domácích 6:2.
18.1.Dorostenci porazili Tachov, dali mu 11 branekTML - UNL 5:11, 20.kolo | Jan ProšekTachov - Ústečtí dorostenci dokázali v dalším zápase porazit svého soupeře. Tentokrát nastoupili v Tachově, který porazili 11:5.
18.1.9. třída: Karlovým Varům nedala ani gólUNL - KVA 0:3, 17.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci ústecké deváté třídy hráli další zápas proti Karlovým Varům. Energii však gól dát nedokázali, navíc se hosté prosadili hned třikrát. Z výhry 3:0 se radovali hráči Varů.
18.1.9. třída: prohrála zápas s Rytíři KladnoKLA - UNL 9:5, 18.kolo | Jan ProšekKladno - Žáci ústecké deváté třídy odehráli další zápas. Tentokrát nastoupili na zimním stadionu na Kladně proti stejně starým hráčům. Domácí Rytíři dokázali tento zápas vyhrát 9:5.
18.1.Slovan přišel o vedení a podlehl JihlavěUNL - JIH 3:6, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí hokejisté se sice v zápase s Jihlavou dokázali prosadit jako první, ale pak se šestkrát v řadě prosadil soupeř, navíc jihlavský Skořepa zaznamenal hattrick. Za Ústí se trefili Krliš, Pšenička a ve třetí třetině blafákem proměnil nájezd Přemysl Svoboda, který vstřelil svůj první gól v dresu Slovanu. Byl to i jeho první bod v Ústí.
17.1.Vyrovnaný boj juniorů se smolným koncem, body bere PísekUNL - PIS 3:5, 0.kolo | Vít Trubička

Juniorský tým Slovanu má za sebou dosti vyrovnané utkání plné vzájemných přestřelek proti píseckým Králům. Hostům ovšem vyšel závěr utkání, kdy dvěma góly otočili vývoj skóre ve svůj prospěch a odvážejí si tak domů z ústeckého stadionu tři body.

16.1.Na sever Čech míří jihlavská DuklaUNL - JIH 3:6, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – Sobotní den bude ve znamení souboje se známou jihlavskou Duklou. S tímto soupeřem dokázal Slovan vyhrát naposledy 16. listopadu 2016, od té doby vyhrála Jihlava všech devět vzájemných utkání. Ústečtí, kteří v minulém kole padli v Sokolově, se jim budou tuto sérii snažit překazit. Utkání startuje v sobotu od 16:00 na ústeckém zimním stadionu.
15.1.Slovanu nevyšla třetí třetina a přišel o tři body na ledě SokolovaSOK - UNL 4:1, 0.kolo | Jakub KohoutV rámci 12. kolo nadstavby vyjel Slovan na led Sokolova. První třetina byla vyrovnaná a skončila bez vstřelené branky. V druhé třetině se ústeckému celku podařilo prosadit. Sokolov však ve třetí třetině přebral vedení na svoji stranu a 4 brankami si zařídil vítězství 4:1 a tři body.
14.1.Musíme se více tlačit do brány, tvrdí Ondřej BláhaUNL - KAD 4:0, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - V pondělním utkání s Kadaní přerušil Slovan pětizápasový půst bez bodů, když zvítězil jasně 4:0. Po zápase jsme vyzpovídali střelce druhé branky Ondřeje Bláhu. Co musí tým zlepšit a jak okomentoval bratrovu první trefu v seniorské extralize?
14.1.Sokolov bude hostit ústecký celek ve středečním utkáníSOK - UNL 4:1, 0.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - v rámci 12. kola nadstavbové části vyjede Slovan na led Sokolova. Po domácím vítězství 4:0 proti Kadani jsou ústečtí dobře naladěni, doufejme tedy, že se to projeví na ledě Baníku. Utkání na sokolovském zimním stadionu začne v 18:00.
14.1.Jaká je spolupráce se Slovanem? Co vše dělá mistr světa Ondřej Pavelec po aktivní kariéře?Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - To vše se dozvíte v našem rozsáhlém rozhovoru, který nám poskytl člen realizačního týmu Slovanu a zároveň majitel titulu mistra světa z roku 2010, nebo vítěz tzv. Calderova poháru, který se udílí za vítězství v zámořské AHL. Nejde opomenout také 402 startů v NHL, kde oblékal dres Atlanty, Winnipegu a v neposlední řadě vytvořil brankářkou dvojici s Henrikem Lundqvistem v New Yorku Rangers.
13.1.David Stahl vynuloval Trhače, bereme tři bodyUNL - KAD 4:0, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - V pondělním utkání přivítal Slovan na domácím ledě Trhače z Kadaně. V tomto severočeském derby se dlouho čekalo na branku. Nakonec poprvé změnil bezbrankový stav domácí Štěpán Bláha těsně před polovinou hrací doby. Jeho branka se nakonec ukázala jako vítězná, jelikož domácí fantom v brance David Stahl pochytal všech jednačtyřicet pokusů Trhačů a zapsal si čisté konto. Další utkání čeká Slovan ve středu na ledě Sokolova.
12.1.Junioři na pražskou Kobru nestačiliKOB - UNL 6:2, 0.kolo | Jan KoudelkaPraha - V rámci 31. kola REDSTONE Extraligy juniorů zajížděl náš tým na led pražské Kobry. V utkání se dlouho rozehrávali a soupeř vedl v polovině utkání již 3:0. Ústečtí ovšem i nadále bojovali a dvakrát se jim podařilo snížit, o branky se postarali Harkabus a Brandner. Domácí si ale zbytek utkání pohlídali a po právu dnes zvítězili.
12.1.Útočná síla je rozložená do více formací, říká Karel KlikorkaUNL - BNJ 4:5, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Svou druhou branku v dresu Slovanu vstřelil v sobotu Karel Klikorka. Jeho branka však Ústí k zisku bodů nestačilo. Žlutomodří na svém ledě prohráli s Benátkami 4:5.
12.1.Slovan útočí na 50. výhru za tři body ve vzájemných zápasech s KadaníUNL - KAD 4:0, 0.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem – Po sérii dvou venkovních zápasů čekaly na hráče Slovanu dva domácí duely. V tom sobotním nestačily na Benátky nad Jizerou 4:5. Hned v pondělí nastoupí svěřenci Tomáše Mareše a Jaroslava Roubíka proti Kadani, jednomu z nejtradičnějších soupeřů. Pondělní utkání začíná v 18 hodin. Sledovat jej můžete na Onlajnech nebo prostřednictvím videopřenosu na Hokejkatv.
11.1.Hokejem se chci hlavně bavit, říká Tomáš SvobodaUNL - HBR 4:2, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Brankař juniorského týmu Tomáš Svoboda odehrál v Ústí letní přípravu, poté ovšem odešel do Poděbrad. Dnes už je zpět a tak jsme ho vyzpovídali hned po jeho prvním utkání. V zápase s Havlíčkovým Brodem si připsal 22 zákroků a pomohl tak k výhře 4:2. Jak utkání zhodnotil a jak se dostal zpátky na ústecký led?