CHA Liga: Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem 29. 1. od 17:30 hod. | ELJ: HK Kralupy nad Vltavou - HC Slovan Ústí nad Labem 4:2

Vypisuji posledních 30 článků.

28.1.Slovan míří na led Benátek nad JizerouBNJ - UNL, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Na svěřence Tomáše Mareše a Jaroslava Roubíka čeká další venkovní zápas. Tentokrát nastoupí na ledě Benátek nad Jizerou. Tento tým je v tabulce o jedno místo nad Ústím a oba soupeře dělí 13 bodů. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30. Zápas můžete sledovat na onlajnech.
27.1.Slovanu chybí větší rozpočet, lídři i nejvyšší mládežnické soutěžeDaniel BrzákÚ s t í n/L. - Ústeckému Slovanu se ani letos nedaří. Co mu chybí se pokusil zodpovědět kouč Tomáš Mareš, jenž by si, stejně jako fanoušci, přál, aby se klub zase vrátil na výsluní.
27.1.Ve speciálním utkání podlehl Slovan TřebíčiUNL - TRE 2:4, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Utkání proti Třebíči bylo součástí projeku Legenda pomáha. V letošní sezóně si připomínáme výročí 50 let od chvíle, kdy Ivan Hlinka poprvé vstoupil na extraligový led a svým pověstným stylem se rozjel za velkolepou kariérou. Na jeho počest vznikl projekt Legenda pomáhá. Oba týmy nastoupily dnes v dresech bez reklam. Domácí s podobiznou Jaroslava Roubíka, hosté z Třebíče s Vladimírem Bouzkem. Samostatné utkání měla pod kontrolou hostující Třebíč a po zásluze si odvezla ze severočeské metropole tři body. Za Slovan si odbyl obnovenou premiéru bývalý kapitán Martin Vágner.
27.1.Staronová posila Martin Vágner nejen o utkání s TřebíčíUNL - TRE 2:4, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Po pondělním prohraném utkání s Třebíčí jsme vyzpovídali navrátilce do ústeckého dresu, Martina Vágnera. Jak zhodnotil zápas, kolik poznal v kabině spoluhráčů, či jak se mu vede v osobním životě?
26.1.Informace o kádru SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Přínášíme aktuální informace o hráčském kádru a marodce.
26.1.Juniorka na lídra nestačila, prohrála po páté v řaděKNV - UNL 4:2, 0.kolo | Jan KoudelkaKralupy n/V. - V rámci 35. kola REDSTONE Extraligy juniorů zajížděl ústecký tým na led lídra soupeře, do Kralup nad Vltavou. V utkání padla první branka, z hole soupeře, až těsně před první sirénou. Úvodem druhé třetiny se domácí trefili znovu. Snížit ovšem stihl Polata. Ve třetí třetině odskočily Kralupy na rozdíl tří branek, v samotném závěru stihl ještě snížit na konečných 4:2 pro domácí Šindelář.
26.1.Slovan se vrací domů, nastoupí proti TřebíčiUNL - TRE 2:4, 0.kolo | Jan ProšekÚstečtí hokejisté se vrací po dvouzápasové sérii na ledě soupeřů na zimní stadion v Ústí nad Labem, kde dnes od 18 hodin nastoupí proti Třebíči. Slovan s Horáckou Slavií proti sobě v této sezóně nastoupí popáté a hned tři předchozí zápasy vyhrála Třebíč. Severočeši mají svému soupeři co vracet.
25.1.5. třída: Nepovedená první třetina a prohra s LounyLOU - UNL 3:1, 14.kolo | Jan ProšekLouny - Žáci ústecké páté třídy v prvním zápase v roce 2020 nestačili na Louny. Na ledě soupeře po první třetině prohrávali 0:3, ve třetí třetině snížil Růžička. Ústí prohrálo 1:3.
25.1.5. třída: V derby nestačilo Ústí na DěčínUNL - DEC 1:6, 15.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci ústecké páté třídy v dalším zápase nestačili na stejně starý výběr Děčína. Jedinou branku Ústí vstřelil v čase 43:40 Jakub Hečko. Slovan v derby prohrál 1:6.
25.1.3. třída: Výhra nad DěčínemUNL - DEC 8:1, 13.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústecká třetí třída dokázala v tomto zápase porazit stejně starý výběr Děčína celkem jednoznačně 8:1. Slovan ovládl třetí třetinu, ve které vyhrál 5:1.
25.1.3. třída: Ústí porazilo i KadaňUNL - KAD 13:3, 14.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci ústecké třetí třídy dokázali v dalším zápase porazit také soupeře z Kadaně. Slovan dal Trhačům celkem třináct branek a raduje se z výhry 13:3.
24.1.8. třída: Ústí se prosadilo až ve třetí třetině, nestačilo na BílinuUNL - BIL 5:14, 16.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci ústecké osmé třídy v domácím prostředí nestačili na stejně starý tým Draků Bílina. Slovan svému soupeři podlehl 5:14. Za Ústí se dvakrát prosadil Martin Trnka, ke svému výkonu přidal ještě asistenci.
24.1.7. třída: Ústí porazilo Karlovy VaryUNL - KVA 9:3, 17.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Další domácí zápas dokázali žáci ústecké sedmé třídy vyhrát. Na svém ledě porazili soupeře z Karlových Varů. Šimon Závorka zaznamenal hattrick a na další dvě branky přihrál.
24.1.7. třída: Slovan nestačil na Rytíře KladnoKLA - UNL 7:3, 18.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci ústecké sedmé třídy cestovali k dalšímu zápasu na led Kladna. Slovan se sice v první třetině dostal do dvoubrankového vedení, ale pak Kladno dokázalo otočit vývoj zápasu a nakonec se mohlo radovat z výhry 7:3.
24.1.7. třída: Ústí přišlo v poslední minutě o výhru na ledě ChomutovaCHM - UNL 8:7, 19.kolo | Jan ProšekChomutov - Minutu před koncem zápasu vedla sedmá třída Slovanu Ústí na ledě Chomutova 7:6. Poslední minuta se Ústí vůbec nepovedla, dvakrát inkasovalo a přišlo o výhru. V čase 59:10 vyrovnal Alex Pokorný. Stejný hráč poslal 12 vteřin před koncem Chomutov do vedení.
24.1.6. třída: porážka v derby s DěčínemDEC - UNL 12:1, 15.kolo | Jan ProšekDěčín - V severočeském derby šesté třídy se Slovan v zápase Děčínem dokázal prosadit jen jednou. Ve třetí třetině pálil přesně Horyna. Ústí nad Labem na svého soupeře nestačilo a podlehlo mu 1:12.
24.1.Junioři nestačili na domácím ledě na ChrudimUNL - CHR 1:6, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Ústecké juniory čekal v pátečním utkání soupeř z Chrudimi. Hlavním kamenem úrazu byla pro domácí absence velkého počtu hráčů. V první třetině ale poslal Slovan do vedení Šindelář. Na jeho gól ale žádný spoluhráč nedokázal navát, když si všichni vylámali zuby na Matouškovi, a Chrudim šesti brankami utkání otočila.
23.1.Informace o Exhibičním utkáníKlubÚ s t í n/L. - Přinášíme Vám bližší informace k plánované exhibici rozlučky s J. Roubíkem a M. Volkem. Utkání proběhne v neděli 9.2. 2020 od 14:30. Vstupné a permanentky se řídí pravidly dle ceníku mistrovského zápasu.
23.1.Slovan dvakrát vyrovnal, nakonec ale na Frýdek-Místek nestačilFRM - UNL 5:3, 0.kolo | Jan KoudelkaFrýdek-Místek - Předehrávku 15. kola skupiny o předkolo play off odehrálo Ústí na ledě Frýdku-Místku. Slovan v utkání ani jednou nevedl, ale začátkem třetí třetiny dokázal vyrovnat na 3:3 Kordule. Domácí byli hned osmkrát vyloučeni, ani jednu přesilovou hru ale Ústí nevyužilo, v té poslední naopak inkasovalo z hole Kofroně, který utkání rozhodl.
22.1.Slovan první utkání na Moravě v body nepřetavilPRO - UNL 6:1, 0.kolo | Tomáš SuchánekProstějov - Slovan odcestoval na Moravu, kde odehrál první, ze dvou utkání, které odehraje ve dvou dnech. Prvním soupeřem byli Jestřábi z Prostějova. Slovan nastoupil do utkání v brance s Petrem Hamalčíkem a v obraně si odbyl premiéru obránce Ondřej Volráb. Nakonec to byl právě osmnáctiletý kladenský obránce, který byl jediným úspěšným střelcem Slovanu. To však rozhodně dnes na body nestačilo. Ty se pokusí naši hráči vybojovat hned zítra na ledě Frýdku-Místku.
21.1.Dorost vstřelil Lounům devět branekLOU - UNL 3:9, 22.kolo | Jan ProšekLouny - Ústečtí dorostenci dokázali ve venkovním zápase porazit dalšího soupeře. Tentokrát přehráli Louny vysoko 9:3. O výhře Ústí rozhodla zejména druhá třetina, kterou Slovan vyhrál 5:2.
21.1.9. třída: Porážka od ChomutovaCHM - UNL 6:5, 19.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí žáci deváté třídy nastoupili v Chomutově k dalšímu zápasu, v utkání s Piráty prohráli o jednu branku. Na výhře Chomutova se hattrickem podílel Tarik Mahmutovič.
21.1.8. třída: Ústí remizovalo s DěčínemDEC - UNL 2:2, 15.kolo | Jan ProšekDěčín - Žáci ústecké osmé třídy remizovali na ledě Děčína s domácím týmem 2:2. Slovan se dostal do dvoubrankového vedení, ale ve druhé polovině utkání dokázal dvakrát skórovat Děčín, a tak duel skončil remízou 2:2.
21.1.„Pojď hrát hokej“ v Ústí nad LabemKlubÚ s t í n/L. - V pondělí 20. 01. se na ústeckém zimním stadionu konala opět akce „Pojď hrát hokej“. Tuto náborovou akci zaštiťuje Český svaz ledního hokeje v rámci projektu „Týden hokeje“, který se tento týden koná po celé České republice. V Ústí nad Labem se na ledě sešlo 31 malých účastníků a vyzkoušeli si první krůčky na bruslích.
20.1.Ve středu Prostějov, ve čtvrtek Frýdek-MístekPRO - UNL 6:1, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – Slovan čeká další z tradičních dvojutkání na východě republiky, tentokrát míří do Prostějova a Frýdku-Místku. V minulém utkání podlehlo Ústí na domácím ledě silné Jihlavě, odveze si nějaké ty body z těchto zápasů? To se dozvíme ve středu od 18:00 na prostějovském zimním stadionu a ve čtvrtek od 17:00 v hale Polárce.
19.1.Musíme zlepšit hru v obranném pásmu, říká Přemysl SvobodaUNL - JIH 3:6, 0.kolo | Daniel TichýÚ s t í n/L. - V sobotním zápase Slovan bohužel nestačil na jihlavskou Duklu, které podlehl 3:6. Jedním z pozitiv zápasu byl debut Přemysla Svobody, který si připsal dva body za asistenci a gól z trestného střílení. Co tým musí zlepšit a jak popsal svůj návrat do seniorského hokeje?
19.1.Junioři podlehli Žďáru nad SázavouZNS - UNL 6:2, 0.kolo | Jan KoudelkaŽďár n/S. - V rámci 33. kola vyjeli ústečtí junioři na led Žďáru nad Sázavou a nezačali vůbec dobře, soupeř se dostal do vedení hned v první minutě. Po dvou třetinách vedli domácí již o tři branky. Ani vstup do posledního dějství Slovanu nevyšel, když opět inkasoval v první minutě. Naději dal Ústí Šešina svým snížením, Žďár si ovšem zbytek utkání pohlídal a přidal další dvě branky. Devět vteřin před koncem ještě stihl vsítit branku Čermák, nic to ale nezměnilo na výhře domácích 6:2.
18.1.Dorostenci porazili Tachov, dali mu 11 branekTML - UNL 5:11, 20.kolo | Jan ProšekTachov - Ústečtí dorostenci dokázali v dalším zápase porazit svého soupeře. Tentokrát nastoupili v Tachově, který porazili 11:5.
18.1.9. třída: Karlovým Varům nedala ani gólUNL - KVA 0:3, 17.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci ústecké deváté třídy hráli další zápas proti Karlovým Varům. Energii však gól dát nedokázali, navíc se hosté prosadili hned třikrát. Z výhry 3:0 se radovali hráči Varů.
18.1.9. třída: prohrála zápas s Rytíři KladnoKLA - UNL 9:5, 18.kolo | Jan ProšekKladno - Žáci ústecké deváté třídy odehráli další zápas. Tentokrát nastoupili na zimním stadionu na Kladně proti stejně starým hráčům. Domácí Rytíři dokázali tento zápas vyhrát 9:5.