PŘÍP: SK Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem 3:1

V září 2019 vyšly tyto články:

123>>
30.9.Dorost: Tři body z LounLOU - UNL 4:6, 5.kolo | Jan ProšekLouny - V rámci pátého kola cestovali ústečtí dorostenci do Loun, kde nastoupili proti tamnímu týmu. Po první třetině žlutomodří vedli o dvě branky a dobře rozehraný zápas dokázali vyhrát 6:4. Za Ústí se prosadilo šest střelců.
29.9.V Ústí se mi líbí, fanoušci mě skvěle přijali, říká Brízgala UNL - FRM 4:2, 0.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - První utkání za Slovan odehrál na venkovním ledě proti Vsetínu. V druhém odehraném utkání vychytal výhru proti Frýdku-Místku. Jak se Adamu Brízgalovi zatím líbí v Ústí a jak hodnotí první letošní vítězství za tři body?
29.9.Junioři urvali první letošní vítězství za tři bodyUNL - CHR 3:1, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - v rámci pátého kola REDSTONE extraligy juniorů se Slovan utkal na domácím ledě proti HC Chrudim. Do úvodu utkání vstoupilo Ústí lépe a v první třetině šlo do vedení. Po zbytek utkání už Chrudim příliš nepustilo do velikých šancí a z domácího ledu tak bere vítězství 3:1.
29.9.Ústečtí hokejisté ze zápasu proti Havířovu získali bodUNL - HAV 2:3, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V předehrávce 24. kola hostilo Ústí nad Labem na svém ledě hokejisty Havířova. Slovan se sice prosadil jako první, trefil se Roubík, ale pak hosté dokázali zápas otočit. Bod pro domácí zajistil Havel. V prodloužení se prosadil tým AZ Havířov, který vybojoval bonusový bod.
28.9.Slovan letos poprvé za tři bodyUNL - FRM 4:2, 0.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - Ústeckým hráčům se dnes poprvé podařilo naplno bodovat a zároveň urvat první domácí body. Svého soupeře nepustili ani jednou do vedení a závěr utkání si pohlídali.
27.9.Moravskoslezský víkend na domácím leděUNL - FRM 4:2, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Fanouškům Slovanu se tento víkend bude servírovat dvojitá porce Chance ligy. Slovan se představí na domácím ledě v sobotu proti Rysům z Frýdku - Místku a hned o den později přivítá doma opět soupeře ze Slezska, a to Havířov. Obě střetnutí startují v 16.00. Přijďte Slovan podpořit.
27.9.Junioři na Vysočině body nezískaliZNS - UNL 4:1, 0.kolo | Jan KoudelkaŽ ď á r n/S. - Juniorům utekl ve Žďáru nad Sázavou úvod utkání, ve kterém obdrželi dvě branky. Náskok domácích nedokázali, i přes spoustu šancí, smazat a v zápase ještě dvakrát inkasovali. Další body tedy do Ústí nevezou.
25.9.9. třída: Branky ze závěru utkání na výhru nestačilyMOS - UNL 8:7, 2.kolo | Anna KuželováHráči deváté třídy cestovali do Mostu, odkud si odvezli těsnou prohru 8:7. Ústečtí hráči prohrávali o tři branky, v závěru se jim podařilo snížit pouze na jednobrankový rozdíl, soupeř jim však znovu odskočil a gól z poslední minuty již na výhru Ústí nestačil.
25.9.5. třída: Po špatném vstupu do utkání nakonec vítězímeUNL - RDN 5:2, 1.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - První utkání čekalo na hráče páté třídy, když hostili tým z Roudnice nad Labem. Po nepovedém vstupu do první třetiny se tým Lukáše Zahradníka vzchopil a zvítězil. Další utkání sehrajou ústečtí hráči 28. 9. 2019 od 11:15 hod. v Kláštěrci nad Ohří.
25.9.9. třída: Po dvou prohrách přišlo vítězstvíUNL - KVA 6:3, 3.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Dvakrát museli starší žáci dohánět jednobrankovou ztrátu, ale v obou případech se jim to povedlo. Pak převzalo otěže zápasu Ústí a nakonec vyhrálo hladce 6:3.
25.9.7. třída: Hráči vstřelili hned patnáct branek!MOS - UNL 4:15, 2.kolo | Anna KuželováSedmá třída se představila na mosteckém ledě a pořádně se rozstřílela. Soupeř držel s Ústím krok pouze v prostřední třetině, kdy vstřelil tři branky. Jinak mělo hlavní slovo Ústí, které se zastavilo na patnácti gólech.
25.9.7. třída: Další jasné vítězstvíUNL - KVA 10:6, 3.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Hráči sedmé třídy jedou zatím na vlně vítězství. Ve všech třech zápasech vstřelili deset branek a více. Právě v posledním utkání se zastavili na desítce. Hattrickem se blýskl Patrik Hendrych.
25.9.6. třída: Stíhací jízda se nakonec nepovedlaRDN - UNL 7:5, 2.kolo | Jiří CíchaR o u d n i c e n/L. - Šesťáci nastoupili ke svému druhému utkání letošní sezóny a hned to bylo lepší, než v prvním utkání. Svého soupeře se dlouho drželi, ale nakonec prohráli rozdílem dvou branek.
25.9.6. třída: Sedmnáct branek v síti ústeckého týmuUNL - LIT 0:17, 3.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Od začátku utkání se hosté jevili jako dominující soupeř na hřišti, což bylo vidět i na konečném výsledku, který byl opravdu špatný.
25.9.„Pojď hrát hokej“ v Ústí nad LabemJiří CíchaÚ s t í n/L. - V úterý 24. 09. se na ústeckém zimním stadionu konala opět akce „Pojď hrát hokej“. Tuto náborovou akci zaštiťuje Český svaz ledního hokeje v rámci projektu „Týden hokeje“, který se tento týden koná po celé České republice. V Ústí nad Labem se na ledě sešlo 11 malých účastníků a vyzkoušeli si první krůčky na bruslích.
25.9.8. třída: Utkání s Roudnicí našim hráčům nevyšloRDN - UNL 11:3, 2.kolo | Anna KuželováPo remíze s Louny přišla pro osmáky vysoká porážka s Roudnicí. Do půlky zápasu drželi ústečtí hráči se svým protihráčem krok, pak se do toho ale Roudnice opřela na plno a Ústí už k ničemu příliš nepustila.
25.9.8. třída: Litvínov rozhodl ve druhé třetiněUNL - LIT 3:6, 3.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - První i poslední třetina přinesla vyrovnaný průběh zápasu. Ústeckým hráčům se však vůbec nepovedla ta prostřední, ve které udeřil Litvínov. Vstřelil tři branky, díky čemuž si vytvořil dostatečný náskok, který udržel až do závěrečné sirény.
25.9.Po dobrém výkonu jsme na Valašsku na body nedosáhliVSE - UNL 3:1, 0.kolo | Tomáš SuchánekV s e t í n - Slovan v rámci 7. kola zavítal na led vsetínského Lapače. V brance Slovanu se poprvé objevil Adam Brízgala, ale ani to na body nestačilo. Jiří Severa sice vykřesal vteřinu před koncem druhé třetiny naději na úspěch, nakonec však brali všechny body Valaši. Další utkání hraje Slovan na domácím ledě, a to v sobotu proti Frýdku - Místku.
24.9.Že budeme hrát na sedm beků, jsem uvítal, řekl obránce KrejčíUNL - POR 2:4, 0.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - V ústeckém dresu se poprvé proti Porubě objevil obránce Daniel Krejčí, který v loňském roce hrál za Trenčín. Jak sám sedmadvacetiletý bek po utkání řekl, všechno kolem hokeje už mu moc chybělo, ale v prvním ostrém zápase ještě cítil, že to nebylo úplně ono. V zápase s Porubou však Ústí sahalo po cenných bodech, které nakonec těsně před koncem ztratilo.
24.9.Slovan čeká dlouhá cesta na vsetínský LapačVSE - UNL 3:1, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Neúprosný je program Chance ligy. Pouhé dva dny po náročném utkání s Porubou čeká Slovan dlouhá cesta na Valašsko, kde jej čeká ambiciózní Vsetín. Slovan dokázal Valachům v loňském ročníku sebrat celkem čtyři body. O další krádež se pokusí ve středu na vsetínském Lapači od 17.30.