PŘÍP: SK Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem 3:1

V září 2015 vyšly tyto články:

123>>
30.9.Jaroslav Roubík: Potřebujeme nějaký zápas zase urvat a získat bodUNL - KLA 3:6, 8.kolo | Tereza KošťálováÚstí nad Labem – Na sváteční pondělí se na ledě Slovanu odehrálo osmé kolo WSM Ligy s Rytíři z Kladna. Po skvělém začátku se přestalo ústeckému hokejovému klubu dařit a i přes snahu nedokázal vyrovnat stav na světelné kostce. Jaroslav Roubík, útočník a kanonýr Ústí nad Labem, v rozhovoru řekl, co může za chyby při zápasech.
30.9.Slovan ukončil šňůru domácích výher Benátek nad Jizerou, vyhrál 6:2BNJ - UNL 2:6, 9.kolo | Tereza KošťálováBenátky nad Jizerou - Slovanu se podařilo na ledě Benátek nad Jizerou otevřít skóre zápasu. Domácí celek ještě následně vyrovnal, ale Ústečtí už poté jen vedli a nedali možnost domácím vyhrát. Ústí nad Labem touto výhrou překazilo sérii výher Benátek nad Jizerou, které od začátku sezóny na svém ledě ještě neprohrály.
29.9.Přestřelku na Kladně vyhráli domácí, starší dorost skončil bez boduPKL - UNL 10:6, 3.kolo | Jan ProšekKladno - V nebývalou přestřelku se změnil zápas starších dorostenců PZ Kladna a Ústí nad Labem. utkání nabídlo celkem 16 branek. Po úvodní třetině platil stav 2:2. Poté začalo dominovat Kladno, které ve zbytku zápasu vstřelilo osm branek, Ústí jen čtyři. Nakonec se radovali domácí z výhry 10:6.
29.9.Mysleli jsme si, že to půjde samo, litoval po ztrátě vedení a porážky s Kladnem Ladislav GengelUNL - KLA 3:6, 8.kolo | Martin PešoutÚstí n/L. - Když v osmé minutě Ladislav Gengel zvyšoval proti Kladnu na 2:0, na ústeckých tribunách to bouřilo optimismem. Jenže Slovan skvěle rozjetý zápas proti favorizovanému Kladnu nedotáhl a prohrál 3:6. Na porážce se podepsalo i dlouhé pětiminutové oslabení, ve kterém Slovan inkasoval tři branky.
29.9.Mladší dorost neudržel vedení o dvě branky a prohrálUNL - PKL 6:7, 6.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V gólovou přestřelku se zvrhlo utkání 6. kola ELIOD Extraligy mladšího dorostu mezi Ústím a PZ Kladnem. Slovan se celkem třikrát dostal do vedení, které však nedokázal udržet. Hostující tým nakonec vyhrál 7:6, rozhodující branku vstřelil dvě minuty před koncem.
29.9.Video: Slovan nestačil na KladnoUNL - KLA 3:6, 8.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Celkem devět vstřelených gólů, mnoho zajímavých situací a také jeden ostrý zákrok. To vše bylo k vidění v zápase osmého kola WSM Ligy mezi Ústím a Kladnem. Ty nejdůležitější momenty si můžete připomenout v sestřihu ze zápasu.
29.9.Ústí míří na led čtvrtých BenátekBNJ - UNL 2:6, 9.kolo | Anna KuželováÚstí nad Labem - Ústí vstoupilo do posledního zápasu velmi dobře. V osmé minutě šlo do vedení 2:0. Potom ho však srazila častá oslabení, ve kterých Kladno vstřelilo čtyři branky a Ústečtí na svém ledě poprvé nebodovali. Poslední zářijový den vyrážejí do Benátek nad Jizerou, kde by rádi odčinili poslední dvě prohry. V loňském roce vyhráli tři ze vzájemných čtyř zápasů, tak uvidíme, jak se jim proti momentálně čtvrtému týmu bude dařit v letošní sezoně. Zápas začíná v 17:30 hod.
28.9.Ve druhém kole junioři vyhráli, ze Sokolova vezou tři bodyKVB - UNL 2:5, 2.kolo | Jan ProšekSokolov - V rámci druhého kola Ligy juniorů zavítal ústecký tým do Sokolova. Utkání se více podařilo hostům, kteří se v jeho průběhu dostali do vedení 5:0. Ve třetí třetině domácí dvakrát skórovali, ale na osud zápasu to nemělo větší vliv. Slovan vyhrál 5:2.
28.9.Mladší dorostenci si z Kladna tři body nepřivezliKLA - UNL 5:3, 7.kolo | Tereza KošťálováKladno - Na státní svátek vyjel mladší dorost do Kladna odehrát sedmé kolo ELIOD extraligy mladšího dorostu. Gólová přestřelka dopadla lépe pro domácí tým, který si nechal na svém ledě plný počet bodů do tabulky.
28.9.Dvoubrankové vedení opět nestačilo. Slovan podlehl Rytířům z KladnaUNL - KLA 3:6, 8.kolo | Josef CestrÚ s t í n/L. - Po dvou venkovních zápasech se Slovan představil na domácím ledě proti Rytířům z Kladna. Hráči domácího Ústí nad Labem začali lépe, ale postupně se herní iniciativy chopili Kladenští. Ve druhé třetině z toho byl obrat skóre, kdy se Rytíři dostali do dvoubrankového vedení. Ve třetí periodě přidalo Kladno ještě další dvě branky, zatímco Slovan jen jednu. Zápas tak ovládli hráči kladenských Rytířů.
27.9.Po dvou venkovních zápasech se Slovan představí opět domaUNL - KLA 3:6, 8.kolo | Anna KuželováÚstí nad Labem - Na státní svátek v pondělí 28. 9. se na ústeckém zimním stadionu proti sobě postaví Ústí a Kladno, ale také dva nejlepší střelci z loňské základní části - Jaroslav Roubík a Vítězslav Bílek. Slovan zatím ve všech domácích zápasech bodoval. Dvakrát si připsal výhru v základní části a v posledním zápase podlehl Budějovicím 2:3 v prodloužení. Po dvou venkovních utkáních, kde získal tři body, nastoupí opět před domácími diváky. Zápas začíná v 18:00 hod.
25.9.S permanentkou hned dvakrát na KladnoTisková zprávaÚ s t í n/L. - Zpříjemněte si tento týden dalším sportem. Pokud jste držiteli permanentních vstupenek, máte vstup na sobotní zápas florbalistů proti Kladnu zdarma! Nejprve přivítají florbalisté na domácí palubovce Kladno a o dva dny později vyzve Slovan na zimním stadionu v Ústí nad Labem kladenské Rytíře. Pokud tedy máte zájem, přijďte v sobotu 26.9., ve Sportcentru Sluneta je naplánováno úvodní vhazování na 17:00. Připomínáme, že na všechny domácí zápasy florbalistů Ústí platí pro držitele hokejové permanentky vstup zdarma.
25.9.Slovan podlehl Přerovu, z Moravy si veze pouze tři bodyPRE - UNL 6:4, 7.kolo | Daniel Doležal, Tereza Košťálová, Aleš NovotnýPřerov - Sedmé kolo WSM Ligy mezi týmy HC Zubr Přerov a HC Slovan Ústí nad Labem se odehrálo 25. 9. 2015 od 18:00 hod. v MEO Areně. Slovanu se podařilo otevřít skóre dvěma góly v první třetině, ale poté se čtyřikrát za sebou prosadili Přerovští. Následně ještě oba týmy vstřelily po dvou brankách, ale ze zápasu odešli šťastnější Zubři s výhrou 6:4.
25.9.Junioři v prvním kole nedokázali vybojovat vítězství proti KobřeUNL - KOB 3:5, 1.kolo | Barbora Wolfová, Jana DrbalováÚ s t í n/L. - První kolo ligy juniorů nabídlo zápas mezi Slovanem z Ústí a Kobrou z Prahy. Neobvyklý je počet vyloučení, který se vyšplhal až na číslo 23. Hosté celé utkání vedli, ale Slovan měl na hostující bránu více střel. Na konci utkání, když chtěli domácí vyrovnat, jejich naděje uhasly pátým gólem Kobry a Ústečtí si nepřipisují ani jeden bod.
24.9.VIDEO: Slovan získal bod proti MotoruUNL - CEB 2:3, 5.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci 5. kola WSM Ligy přijel do Ústí nad Labem vedoucí tým soutěže - Motor České Budějovice. Utkání nabídlo mnoho šancí a zajímavých individuálních i kombinačních akcí. Ty nejlepší momenty si můžete připomenout ve videu.
24.9.Slovan si poradil se Šumperkem a vyhrál 3:2SUM - UNL 2:3, 6.kolo | Tereza KošťálováŠumperk - Cestu na Moravu začali hokejisté Ústí nad Labem v Šumperku. Po druhé třetině zápasu byl stav vyrovnaný a na tabuli svítilo 2:2. Oba týmy se snažily vstřelit branku třetí, ale štěstí se přiklonilo na stranu hostů a Slovan navýšil zásluhou Jiřího Ryse v padesáté čtvrté minutě. Ústečtí mají tak ze severu Moravy jisté tři body do tabulky.
23.9.Ústečtí cestují na Moravu. Ve čtvrtek změří síly se Šumperkem, v pátek je na programu duel v PřerověSUM - UNL 2:3, 6.kolo | Soňa Jirásková, Anna KuželováÚ s t í n/L. - Hráči Slovanu odehráli pět mistrovských klání a jsou na sedmém místě tabulky s osmi body. V posledním zápase podlehli v domácím prostředí jihočeskému Motoru 2:3 v prodloužení. Nyní se Severočeši chystají na Moravu, kde ve čtvrtek 24. září vyzvou na souboj šumperské Draky. Utkání začíná v 17:30 hodin na zimním stadionu v Šumperku. O den později, v pátek 25. září, zavítají žlutomodří do Přerova, kde se utkají se Zubry. Zápas startuje v 18:00 hodin.
22.9.Na úvod soutěže starší dorost podlehl KobřeKOB - UNL 7:4, 1.kolo | Jan ProšekPraha - V rámci 1. kola Ligy staršího dorostu cestoval Slovan do Prahy, kde se utkal s týmem Kobra Praha. Domácí tým se dostal do vedení 6:2. Svěřenci trenérů Víta Borůvky a Lukáše Zahradníka dokázali snížit na 4:6. Poslední branku vstřelila Kobra do prázdné branky. Ústí prohrálo 4:7.
22.9.Tréninky základny mládeže stále pokračujíTisková zprávaÚstí nad Labem - Připomínáme, že základna mládeže běží v plném proudu. Tréninky jsou na pořadu ve čtvrtek od 17:00 hod. - 18:00 hod. a v neděli od 8:45 hod. do 9:45 hod. Zveme všechny ročníky 2009 a mladší. Hledáme nové talenty do klubu HC Slovan.
22.9.ČSLH podpoří materiálně hokejové klubyTisková zprávaMateriální podpora, která čítá helmy, brusle, hole a brankářské sety, z kasy Českého svazu ledního hokeje činí celkově 18,5 milionu korun. Tato částka se rozdělí do 146 hokejových klubů po celé republice. Do této podpory je zapojen i náš klub, který obdržel materiální vybavení pro děti základny a 1. a 2. třídy. Podrobnější informace obdrží zájemci u Lukáše Zahradníka na telefonním čísle 773 612 727.