OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

V srpnu 2012 vyšly tyto články:

1234>>
31.8.Petr Hořava pokračuje v ÚstíTisková zprávaÚ s t í n/L. - V kabině Ústeckých Lvů je připravené místo pro staronovou posilu Petra Hořavu, který vyztuží obranné řady. Po svém extraligovém působení u třineckých Ocelářů se rozhodl strávit další sezónu v druhé nejvyšší lize.
31.8.Ve Slovanu jsem zažil dvě skvělé sezóny, na skalp Lvů vypisuji odměnu, netajil se VálaUNL - BNJ 3:1, 9.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Někdejší ústecký hráč Aleš Vála je v současnosti kapitánem Benátek nad Jizerou. Osmatřicetiletý bek bude oblékat modrobílý dres už ve čtvrté sezóně v řadě. Do středočeského klubu zamířil hokejista s jednadvacítkou na zádech z Vrchlabí v ročníku 2009/2010. V loňské sezóně nastřádal Vála během celkového počtu 58 zápasů, z toho 7 v play-off, sedm kanadských bodů (1+6, z toho 0+1 v play-off).
31.8.Sestavu moc kombinovat nemůžeme, míní SkrbekJan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí junioři prohráli klání s týmem PZ Kladno. Od samého úvodu musela Lvíčata dotahovat, na víc než vyrovnání se nezmohla. V poslední třetině vstřelili hosté dvě branky a bylo rozhodnuto. Po zápase jsme vyzpovídali kouče Milana Skrbka, který byl velmi rozladěný.
31.8.Bek Ságer: Obrana nefunguje tak, jak máJan ProšekÚ s t í n/L. - Junioři prohráli s týmem PZ Kladno. Žlutomodří ve Zlatopramen Areně skórovali dvakrát, soupeř čtyřikrát. Pod oběma ústeckými góly je podepsán stejný hráč. Dvě asistence Jiřího Ságera (na fotce vlevo) nepomohly k vítěznému konci. Zápas zhodnotil hráč s číslem 13.
30.8.Ústečtí Lvi uspěli v odvetě s Benátkami nad Jizerou, Čermák si připsal tři bodyUNL - BNJ 3:1, 9.kolo | Karel Filas, Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - V odvetě Ústeckých Lvů a Benátek nad Jizerou hrané ve Zlatopramen Areně rozhodlo stejně jako v prvním případě domácí prostředí. Do utkání vstoupili lépe Středočeši, kteří se brankou po třiaosmdesáti sekundách dostali do vedení zásluhou Tomáše Lišky. Slovanu se podařilo dvěma přesnými zásahy v přesilové hře skóre otočit. Prosadili se Tomáš Sýkora a David Tůma. Třetí pojistkový gól přidal v 55. minutě Miloslav Čermák, jenž za zápas zaznamenal tři kanadské body. Hostům už nepomohl ani time-out či závěrečná power-play.
30.8.Lvíčata nestačila na KladnoJan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí junioři přivítali na domácí půdě hráče týmu PZ Kladna. Zápas začal pro Ústí špatně, ve třetí minutě prohrávalo již 0:2. V průběhu mače se podařilo snížit a poté vyrovnat. Jenže v poslední třetině hosté zabrali a strhli výhru na svou stranu.
29.8.Ve čtvrtek na Benátky nad JizerouUNL - BNJ 3:1, 9.kolo | Hana VeigendováÚ s t í n/L. - K dalšímu domácímu zápasu nastoupí Ústečtí Lvi ve čtvrtek 30.8 od 17:30 na domácím ledě. Již podruhé se v přípravě utkají s týmem z Benátek nad Jizerou. V předchozím utkání podlehl Slovan hokejistům z Benátek těsně 4:5. Proto budou mít Ústečtí šanci svou reputaci napravit a Benátky porazit.
29.8.První liga je trochu ostřejší, extraliga se hraje více hlavou, myslí si Jan BojerUNL - MOS 4:2, 8.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Třiadvacetiletý mladík Jan Bojer je hráčem extraligového Litvínova, ale momentálně vypomáhá útočník s devatenáctkou na zádech prvoligovému Mostu. V seniorské extralize se Bojer za Litvínov objevil celkem ve čtyřech sezónách (2008 - 2012), třikrát nastoupil i v play-off. Bohužel se téměř neprosadil, když během 101 zápasu nastřádal pouze čtyři kanadské body (2+2), z 11 zápasů během play-off vyšel také litvínovský odchovanec na prázdno (0+0). V úterním střetnutí byl ale u úvodní branky Mostu autorem a druhý gól sám pro Jana Hranáče vypracoval.
29.8.Vyvolávali jeho jméno: Bylo hezké, že si vzpomněli, děkoval fanouškům Martin VolkeUNL - MOS 4:2, 8.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Velkého obdivu se především po skončení úterního přípravného zápasu dočkal ústecký rodák a odchovanec Martin Volke. Třicetiletý gólman zneškodnil v rámci přátelského utkání čtyřicet jednu střelu ústeckých hráčů, na další čtyři střelecké pokusy už mostecká sedmasedmdesátka nestačila.
29.8.Jan Kloz: Chtěl bych mít větší roli v týmuUNL - MOS 4:2, 8.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Šest odehraných zápasů v letošní přípravě, jeden kanadský bod za trefu do černého a dvě trestné minuty. To je bilance pětadvacetiletého ústeckého forvarda Jana Kloze během přátelských utkání v rámci přípravy na sezónu 2011/2012. Bývalý hráč Stadionu Litoměřice má jasno i o osobním cíli pro letošní rok. „Chtěl bych mít větší roli v týmu,“ řekl.
29.8.Kadaň byla nad síly ÚstíJan ProšekÚ s t í n/L. - Ústecký starší dorost v rámci přátelských zápasů odehrál další souboj na domácí půdě. V příjemně vychlazené Zlatopramen Areně hostil stejně staré hokejisty z Kadaně. Domácí si byli vědomi toho, že tým spolupracující s Chomutovem bude těžkým soupeřem.
28.8.Volný prodej permanentek pokračuje i dnes!Karel NerudaÚ s t í n/L. - Před koncem letních prázdnin je již tradičně zahájen volný prodej permanentek. Příznivci Ústeckých Lvů mají možnost zakoupit permanentky s platností na play-off a rezeravací sedadla na případnou baráž. Pokud máte permanentku z loňské sezony a nestihli jste si ji obnovit, stále máte možnost získat významné slevy.
28.8.Na zimním stadionu hořelo, přesto dokázali Ústečtí Lvi zdolat v rámci odvety MostUNL - MOS 4:2, 8.kolo | Šárka Kulhánková, Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Z počátku vůbec nebylo jisté, zda se utkání začne hrát. Přibližně v 16:45 hod. vypadl ve Zlatopramen Areně elektrický proud a na ledové ploše to vypadalo jako v nějaké počítačové hře. Důvodem posunu začátku zápasu byl požár trafostanice. Na místo dorazili hasiči, hlídka policie a i zásahové vozidlo ČEZ. Strojníci nakonec potvrdili, že duel začne, i když se zpožděním. Zápas začal o 29 minut později, tj. v 17:59 hod. Slovan nakonec v odvětě udolal Most poměrem 4:2.
27.8.Na Litvínov vzpomínám v dobrém, míní ústecký rodák Martin VolkeZdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Třicetiletý brankář, který je hráčem Litvínova, avšak momentálně působí v Mostě. V tamním prvoligovém celku odchytal letos čtyři přátelská utkání, z toho jednou změřil síly i proti Ústeckým Lvům. V přípravném duelu s Litoměřicemi v letošní sezóně byl zvolen za Most nejlepším hráčem zápasu. Řeč je o Martinu Volkem, rodákovi z Ústí nad Labem. V brankovišti se odchovanec Slovanu střídá s Lukášem Melicharem, který pravděpodobně dostane v úterní odvětě přednost, neboť na něj vychází řada.
27.8.Ústí čeká odveta s MostemUNL - MOS 4:2, 8.kolo | Hana VeigendováÚ s t í n/L. - K osmému přípravnému zápasu zamíří do Ústí nad Labem další tým ze severu Čech. S mosteckými hokejisty se už Slovan v rámci přípravných utkání jednou potkal. Zápas skončil remízou. Proto budou mít Ústečtí šanci svou reputaci napravit a Most porazit. Úvodní buly bude vhozeno v úterý 28.8.2012 v 17.30 ve Zlatopramen Areně v Ústí nad Labem.
25.8.Přehnané emoce do přípravy nepatří, říká ŠtěpánekJan ProšekÚ s t í n/L. - Mladší dorostenci odehráli v domácím prostředí zápas proti Mostu. Souboj rozhodla již úvodní třetina, kterou domácí vyhráli 5:0. Ve druhé periodě hráli domácí dvě minuty přesilovku 5 na 3. To se hostům nelíbilo, a tak řekli několik peprných výrazů a i na hřišti bylo mnoho tvrdých soubojů. To se lavičce ústeckého týmu pochopitelně nelíbilo.
25.8.Rychtář: Jsem raději v zápřahuJan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí hokejisté vyhráli nad Mostem pohodově 8:0. Domácí gólman Jan Rychtář udržel čisté konto, a tak se stal hostem pozápasového rozhovoru. Během zápasu si s trochou nadsázky mohl přečíst oblíbenou knihu, protože soupeř se k jeho blízkosti v podstatě nedostal.
24.8.Kouč Merta: Hráče moc nechválímeJan ProšekÚ s t í n/L. - Junioři mají za sebou další přípravný zápas. Tentokrát na domácím ledě hostili Spartu. Dvě třetiny branku nepřinesly, v té poslední padla jedna na každé straně, a tak musely rozhodnout nájezdy. V loterii rozhodl o pomyslném body navíc pro domácí Tomáš Vávra. Po zápase jsme vyzpovídali trenéra Jiřího Mertu.
24.8.Most měl špatnou karmuJan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí mladší dorostenci se utkali s Mostem. Zápas probíhal na domácí půdě ve Zlatopramen Aréně. Utkání bylo nezáživné, protože již po první třetině bylo jasné, kdo bude vítězem.
23.8.Milan Hejduk: Ústí je srdeční záležitostJan ProšekÚ s t í n/L. - Ve čtvrtek 23. srpna usedne do letadla a poletí do zámoří vstříc novým zážitkům. Milan Hejduk se bude připravovat na další sezónu NHL. Našemu webu poskytl exkluzivní rozhovor, ve kterém například hovoří o možné výluce.