Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 25. 9. 2021 od 16:00 hod. | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2006 vyšly tyto články:

31.7.Novou sezónu otevře duel s ChomutovemCHM - UNL 0:0, 1.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Úterý 1. srpna 2006 vstoupí do historie ústeckého hokeje jako den prvního přípravného zápasu před sezónou 2006/07. Ústečtí Lvi napoprvé okusí led na chomutovském zimním stadionu. Po přestávce, kdy se po vzájemných neshodách příprava s Chomutovem nehrála, se tento tradiční rival opět vrátil mezi ústecké soupeře přátelských zápasů. Na ledě by se fanouškům měly představit i všechny ústecké letní posily.
30.7.Rekonstrukce Lví Arény 2006 - Speciál díl 1.StefiÚ s t í n/L. - Tak už to vypuklo. Na zimním stadióně v Ústí nad Labem se začala montovat všemi očekávaná multimediální kostka. Bude to zařízení úctyhodných rozměrů. Vrcní část prstence bude měřit přes 9 metrů a celkově bude vážit kolem třech tun.
20.7.Ústečtí Lvi vyjeli v nové prvoligové sezóně poprvé na ledMiroslav Janíček, Martin Řežábek (aktualizováno)Ú s t í n/L. - Ve čtvrtek 20. července v 10 hodin dopoledne začala hokejistům ústeckého Slovanu nová sezóna na ledě. Narozdíl od krutého parna vně zimního stadionu panoval uvnitř příjemný chládek. Spojili jsme se s generálním manažerem Davidem Šafferem a pokusili se od něj alespoň telegraficky vyzvědět poslední novinky. Aktualizováno o fotky a krátký rozhovor s trenérem Pavlem Hynkem.
19.7.Do obranné mozaiky přibyl další kamínekMiroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Pro další vyztužení žlutomodré obrany přišel ze Slovenska spoluhráč Tomáše Nádašdiho z mistrovské Žiliny, obránce Tomáš Ficenc. Vedení Ústeckých Lvů se dohodlo na jeho ročním hostování s Vítkovicemi. Hráč už delší dobu spolu s novými spoluhráči trénuje, smlouva se ale doladila až v posledních dnech.
10.7.Marek Ivan podepsal se Lvy roční smlouvuMiroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Není žádným tajemstvím, že už nějakou dobu, přesněji od začátku soustředění v Nové Včelnici, trénuje s Ústeckými Lvy nekompromisní útočník Marek Ivan. Podpis jeho smlouvy oddalovalo zranění, ale nakonec se ukázalo, že bude moci za žlutomodré barvy naplno bojovat. Do Ústí přichází jako kmenový hráč Třince na roční hostování.
8.7.Startuje předprodej permanentek!Martin ŘežábekÚ s t í n/L. - Stejně jako v předchozích sezonách přichází i s letočním červencem předprodej permanetních vstupenek na zápasy Ústeckých Lvů pro sezonu 2006/2007. Letos však se spoustou změn a výhod, kromě klasické modré a žluté permanentky si můžete zakoupit i zvýhodněné vstupné na 10 zápasů, tzv. "Moje desítka". Slovan také zavádí "Club Card", tedy kartu pro fanoušky plnou výhod. Více se dozvíte přímo v článku.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Dorost: Znovu bez inkasované branky, Slovan přehrál Litoměřice

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali vyhrát druhý mistrovský zápas. Na domácí půdě dokázal... Celý článek

Dorost: Ústí vstřelilo Bílině 26 branek

Bílina - Hokejisté Ústí nad Labem dokázali v prvním ostrém zápase jednoznačně porazit Bílinu 26:0.... Celý článek

"Pojď hrát hokej" v Ústí nad Labem

Ú s t í n/L. - V úterý 21. 09. se na ústeckém zimním stadionu konala opět akce „Pojď hrát hokej“.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv