Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 3:4sn | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2020 vyšly tyto články:

28.5.Slovan doplňuje kádr o další hráčeKlubÚ s t í n/L. - Vedení Slovanu se pro příští sezónu dohodlo na spolupráci s brankářem Petrem Hamalčíkem a s těmito obránci: Štěpán Havránek, Adam Zich, Jevgenij Pika a ústecký odchovanec Erik Mareš. Nadále platnou smlouvu má i zkušený obránce Vladimír Brož. Dále dres Slovanu budou oblékat tito útočníci: Štěpán Matějček, Jan Tlačil a ústečtí odchovanci Tomáš Čermák a Martin Tůma. S dalšími mladými hráči do ústeckého Slovanu včetně ústeckých juniorů trenéři začínají postupně jednat.
26.5.Obranné řady Slovanu posílí Jiří DrtinaKlubÚ s t í n/L. - Vedení klubu uzavřelo smlouvu se zkušeným obráncem Jiřím Drtinou, který v minulé sezoně nastupoval za VHK ROBE Vsetín. Většinu svého angažmá strávil v týmu HC Slavia Praha. V letošním soutěžním ročníku bude oblékat barvy Slovanu.
26.5.Možný systém Chance ligy? Podobné rozdělení jako loni a nově play downMarek HedbávnýZ úterního jednání prvoligových klubů vzešel návrh, jak by mohl vypadat hrací model Chance ligy v příští sezoně. Definitivně o něm ale musí rozhodnout 4. června výkonný výbor Českého hokeje.
24.5.Petr Eret bude hájit žlutomodré barvyKlubÚ s t í n/L. - Vedení klubu podepsalo smlouvu s Petrem Eretem, který v minulé sezoně nastupoval za HC Frýdek-Místek. V letošní soutěžím ročníku bude hájit tento útočník ústecké barvy.
22.5.Další posilou Slovanu se stal Anatolij ProtasenjaKlubÚ s t í n/L. - Vedení klubu se dohodlo na spolupráci s útočníkem Anatolijem Protasenjou, který ve své kariéře oblékal především dres HC Dukla Jihlava. Skoro dvoumetrový obr se v letošní sezoně bude rvát za ústecký Slovan.
21.5.Aleš Furch je dalším podepsaným hráčemKlubÚ s t í n/L. - Další posila! Smlouvu uzavřel klub s teprve dvaadvacetiletým útočníkem Alešem Furchem. Odchovanec Slavie hrál také za Jindřichův Hradec, Klatovy či Kobru Praha. Objevil se také v juniorské reprezentaci.
20.5.Na soupisce se objevil první obránce, a to David ValaKlubÚ s t í n/L. - Vedení klubu se dohodlo na roční smlouvě s Davidem Valou, který nastupoval za BK Havlíčkův Brod. Čtyřiadvacetiletý obránce v letošní sezoně bude nastupovat za ústecký celek.
19.5.Jiří Severa nadále pokračuje ve SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Vedení klubu prodloužilo smlouvu Jiřímu Severovi, který za žlutomodré barvy přidá čtvrtou sezonu v řadě. V minulém ročníku si tento čtyřiadvacetiletý útočník připsal třicet kanadských bodů a byl jedním z hlavních opor Slovanu.
18.5.První velkou posilou Slovanu se stal Michal TrávníčekKlubÚ s t í n/L. - Vedení klubu se dohodlo na ročním kontraktu s bývalým kapitánem Litvínova, kde působil jedenadvacet sezón a připsal přes tisíc startů v nejvyšší hokejové soutěži. Mimo jiné získal mistrovský titul v sezoně 2014/2015 a v letošní sezoně bude nastupovat za žlutomodrý celek.
15.5.Funkci sportovního manažera bude zastávat Miroslav MachKlubVedení HC Slovan rozhodlo, že funkci sportovního manažera bude zastávat Miroslav Mach. Ve spolupráci se sportovním jednatelem Janem Čalounem bude mít na starost mimo trénování i stavbu nového kádru pro sezónu 2020/2021.
7.5.Miroslav Mach je zpět v trenérské židli SlovanuJiří CíchaÚ s t í n/L. - Všichni ho v Ústí nad Labem dobře znají, zvládl se svým týmem vyřadit v play-off Kladno, které dokázalo vyhrát základní část a mužstvo pod ním vždy šlapalo. Řeč je o Miroslavu Machovi, ten se vrací na trenérskou pozici po dvouroční odmlce, ve které působil jako šéftrenér mládeže u PZ Kladno. Společně s ním bude tvořit trio legenda Chance Ligy Jaroslav Roubík a Jiří Merta, který úspěšně trénuje juniorské hráče.
5.5.Slovan Ústí nad Labem zná trenérské složeníKlubÚ s t í n/L. - Vedení HC Slovan Ústí nad Labem se na dnešním jednání dohodlo na spolupráci s trenérskou trojicí ve složení: Miroslav Mach, Jaroslav Roubík a Jiří Merta.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Z9: Slovan porazil Most

Most - Žáci ústecké deváté třídy dokázali vyhrát i na půdě soupeře. Hráče Mostu dokázali porazit... Celý článek

Slovan si připisuje vítězství na domácím ledě

Ú s t í n/L. - V rámci dalšího domácího utkání hostil Slovan soupeře z daleké Ostravy. Od začátku... Celý článek

Z9: Ústí porazilo Sokolov

Ú s t í n/L. - Ústecká devátá třída dokázala porazit v dalším zápase Sokolov. Na domácí půdě se... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv