OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2015 vyšly tyto články:

27.5.Slovan změří síly s TrmicemiTisková zprávaÚ s t í n/L. - Ústečtí hokejisté nastoupí v rámci letní přípravy k fotbalovému utkání. Soupeřem žlutomodré sestavy bude tým MSK Trmice. Zápas se odehraje na hřišti soupeře ve čtvrtek 4. června 2015 od 16:30. Jak si povede Slovan proti Trmicím? Přijďte se podívat a povzbudit ústecké hokejisty!
20.5.Změny v kádru: Rod a Kloz odcházejí, Patera jednáMartin PešoutÚ s t í n/L. - Letní příprava je v plném proudu a s ní dochází i ke změnám v kádru. Slovan opustí několik hráčů, kteří v minulé sezóně vybojovali 8. místo v prvoligové soutěži, současně se pracuje na příchodu nových hokejistů.
14.5.V exhibičním střetnutí ústeckých florbalistů a hokejistů uspěl těsně celek florbaluTisková zprávaÚstí nad Labem - V rámci přípravy vyzvali florbalisté Ústí nad Labem na svou palubovku hokejový tým. Před začátkem se konala autogramiáda a dokonce dorazil i extraligový vítěz Robin Hanzl s Masarykovo pohárem. Duel skončil jednobrankovým rozdílem Florbalu Ústí nad Labem 12:11.
14.5.Hrát v poli neumím, ale baví mě to, smál se po exhibičním zápase Martin VolkeZdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Martin Volke nastoupil do středečního duelu s florbalisty Ústí nad Labem v útoku s Ladislavem Gengelem a Davidem Mertou. Do pomyslných statistik si jinak severočeský gólman připsal jednu asistenci, v pozápasových nájezdech se navíc blýskl výstavní trefou.
13.5.Burza hokejové výstrojeTisková zprávaÚ s t í n/L. - Dne 13.6. se uskuteční burza hokejové výstroje všech mládežnických kategorií na ploše zimního stadionu. Akce je naplánovaná od 9.hod do 11.hod. Přineste si starou výstroj a vydělejte si nějakou tu korunu.
11.5.Den plný zábavy aneb výherci navštívili LegolandTisková zprávaÚstí nad Labem - Zájezd do Legolandu, který zorganizoval ústecký hokejový klub ve spolupráci se společností GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries, a. s., si užily děti v neděli 10. května 2015. Na výherce čekalo slunné počasí a mnoho atrakcí.
9.5.Přijďte podpořit Slovan na florbalové kláníTisková zprávaÚ s t í n/L. - První přípravný zápas nové sezóny je za dveřmi. Fanoušci ústeckého Slovanu mohou oprášit své dresy a řehtačky. Chcete vidět souboj Slovanu a florbalistů Ústí? Přijďte ve středu 13. 5. na halu Slunety, kde si hokejisté místo bruslí nazují tenisky a rozdají si to ve florbale s účastníkem první ligy Florbalem Ústí. Vstupné je zdarma, k dispozici bude i bufet s občerstvením. Akce začíná v 17:30 hromadnou autogramiádou sportovních klubů na které nebudou chybět ani naši hokejisté. S extraligovým pohárem dorazí i Robin Hanzl. Těšíme se na Vaši účast. Sportu zdar!
5.5.Tréninky základny zahájenyTisková zprávaJiž v tomto týdnu byla zahájena letní příprava mládežnických kategorií. Do přípravy se zapojily ročníky 2009 a mladší. Tréninky se konají ve středu od 17:30 do 18:30 v tělocvičně ZŠ Vinařská a v pátek od 16:00 do 17:00 na ploše zimního stadionu. 8.5. se z důvodu státního svátku trénink nekoná. Nezapomeňte si sebou vzít sportovní oblečení,obuv, florbalovou hůl a míček. Rádi uvidíme jak známe hráče, tak i nové tváře, kteří si chtějí hokej vyzkoušet. Těšíme se na Vás.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Hokejová základna začíná svou novou sezónu

Ú s t í n/L. - Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad... Celý článek

Erik Mareš přidá další sezónu ve Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

Vladimír Brož bude nadále oblékat dres Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv