PŘÍP: SK Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem 3:1

V březnu 2010 vyšly tyto články:

123>>
31.3.Lvi jsou o krok blíže barážiUNL - CHM 4:2, 61.kolo | Miroslav Janíček, Kateřina MádlováÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi si ve finále udrželi domácí neporazitelnost a vyhráli důležitý pátý zápas. Teď už je od baráže dělí jen jedna výhra. Utkání rozhodli ve svůj prospěch zejména díky vstřelení první branky, rychlé odpovědi na vyrovnávací gól Chomutova a schopnosti proniknout do otevřené obrany hostí, kde dokázali potrestat chyby soupeře. Dva body za gól a asistenci si připsal obránce Jiří Zeman.
31.3.Hanuljak: Hráli jsme špatně dozaduUNL - CHM 4:2, 61.kolo | Hana VeigendováÚ s t í n/L. - V pátém finálovém zápase se do chomutovské branky postavil opět Miroslav Hanuljak. V předchozích třech duelech, kdy stál Hanuljak v brance, ho Ústečtí Lvi překonali osmkrát. Teď si k tomu připsali ještě další čtyři trefy a díky nim nakonec vyhráli a získali mečbol. „Od druhé třetiny jsme hráli hrozně špatně dozadu, udělali jsme zbytečné chyby a soupeř nás potrestal,“ zhodnotil dnešní zápas Hanuljak.
31.3.Hvězda z Vancouveru na hokeji! Lyže vyměnila za dres Ústeckých LvůUNL - CHM 4:2, 61.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Když speaker na stadionu ohlásil jeho jméno, aréna bouřila. Nejlepší český lyžař Lukáš Bauer navštívil krušnohorské prvoligové mega finále. „Pozval mě Honza Kubata,“ svěřil se elitní světový lyžař.
31.3.Zeman: Pro výhru uděláme maximumUNL - CHM 4:2, 61.kolo | Hana VeigendováÚ s t í n/L. - Do pátého finálového utkání nastupovaly oba týmy za stavu 2:2 na zápasy. Na Ústeckých Lvech bylo, aby využili výhodu domácího prostředí a potvrdili, že domácí atmosféra bude hrát v této sérii ještě velkou roli. Svůj úkol splnili na jedničku, Chomutov přestříleli 4:2 a přiblížili se tak o krok k baráži. Lví podíl měl na výhře i obránce Jiří Zeman. „Řekli jsme si, že musíme využít domácího prostředí a naštěstí se to povedlo,“ usmíval se po zápase.
29.3.Šesťáci z turnaje s bronzemMiroslav JaníčekL i b e r e c - Ve dnech 27. a 28. března se za účasti šesté třídy Ústeckých Lvů uskutečnil v Liberci 8. ročník Memoriálu Jaroslav Kasíka. Turnaj se v sobotu hrál systémem každý s každým, v neděli bylo na pořadu play off, utkání o 3. místo a finále. Celý turnaj se odehrál ve Svijanské aréně, finále proběhlo na ledě Tipsport arény.
28.3.Předprodej vstupenek na páté finále startuje v pondělí!Jan FeudallÚstí n/L. – Prodej vstupenek na páté utkání finálové série startuje v pondělí 29. března 2010, kdy budou mít možnost využít své rezervace majitele permanentek. Zajistěte si včas svoje oblíbené místo ve Zlatopramen Areně! Více informací naleznete uvnitř článku.
28.3.Piráti přestříleli Lvy a vyrovnávajíCHM - UNL 5:2, 60.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Už od semifinále se Lvům na ledě soupeře příliš nedaří. V Hradci byli dvakrát poraženi, jednou těsně a podruhé velmi tvrdě. Stejně tomu bylo i ve finálové sérii v soubojích s Chomutovem. Zatímco ve třetím finálovém měření sil podlehli až v prodloužení, v tom čtvrtém bylo o vítězství Chomutova rozhodnuto prakticky už ve druhé třetině. Piráti si svou svatyni pohlídali a nedovolili Lvům, aby ji vůbec ohrozili. Na konci druhé třetiny vedli už 5:1. Velkou zásluhu na těchto pěti gólech měl Zdeněk Skořepa, jemuž se podařilo vstřelit dva góly. Třetí třetina přinesla pro Slovan pouze kosmetickou úpravu skóre. O dva góly hostů se zase pro změnu postarali Roman a Michal Pšurní. Série je tak opět na začátku a je jisté, že se ještě jednou bude hrát jak v Ústí, tak i v Chomutově. Není divu. Souboje těchto dvou týmů jsou vždy velmi vyrovnané a i před třemi lety se rozhodovalo až v posledním sedmém duelu.
27.3.V prodloužení Lvi Chomutovu podlehliCHM - UNL 4:3, 59.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Třetí finálové utkání mezi HC Slovan Ústečtí Lvi a KLH Chomutov nabídlo po prvních dvou víceméně jasných výhrách Slovanu velmi vyrovnanou a napínavou hru. Jako první sice skórovali domácí, ale Lvům se podařilo srovnat a dostat se do vedení. Avšak na konci třetí třetiny byl stav nerozhodný 3:3. Přišlo tak prodloužení. V něm měli více šancí hosté, ze kterých se dvě minuty před koncem prodloužení prosadil David Hruška, jenž tak svému týmu zařídil první výhru a snížil náskok Lvů na 2:1 na zápasy.
25.3.Loď poškozena, jedeme za piráty!Jan FeudallÚ s t í n/L. - Finálová série se přesouvá do Chomutova, kde budou potřebovat Lvi ještě více cítit podporu svých fanoušků. I Vy můžete být u toho! Stačí, když v sobotu nebo v neděli vyrazíte na finále s fanklubem Lion Patriots nebo po vlastní ose. Více podrobností přinášíme uvnitř článku.
25.3.Hockey Tour – vyhraj luxusní cestu za Slovanem!CHM - UNL 4:3, 59.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Třetí finálové utkání na ledě soupeře čeká Ústecké Lvy v sobotu 27. března 2010. Chcete se podívat na zajímavý souboj a navíc cestovat na utkání luxusním karavanem? Navíc po celou dobu občerstvení zdarma, vstupenky na utkání a ještě k tomu reklamní předměty s logem Ústeckých Lvů! Zapojte se do naší sms soutěže! Partnerem této soutěže je společnost Aryjcar s.r.o., která autokarvany půjčuje po celý rok.
24.3.Ústečtí osmáci míří na finálový turnaj do PrahyOndřej KubátP r a h a - Velkého úspěchu dosáhli hráči osmé třídy HC Slovan Ústečtí Lvi. Ti vyhráli skupinu A a zajistili si účast na závěrečném 1. O2 Mládežnickém mistrovství České republiky. Turnaj, na kterém se rozhodne o konečném umístění a o držitelech titulů mistra České republiky tří kategorií - sedmáků, osmáků a mladšího dorostu - se uskuteční v posledních březnových dnech v hlavním městě. Dějištěm bude sparťanská Tesla Arena a letňanská Ice Arena.
24.3.Skvělý úvod přinesl druhou výhruUNL - CHM 5:2, 58.kolo | Kateřina Mádlová, Karel FilasÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi uspěli i ve druhém mači finálové série a do Chomutova v sobotu vyrazí s hřejivým náskokem 2:0 na zápasy. V tom druhém před vlastními fanoušcky totiž zopakovali den staré vítězství. Tentokrát v poměru 5:2, když k osudu souboje významně přispěli první dvě střely na chomutovskou branku. Ty totiž znamenaly dva góly a ve čtvrté minutě hosté střídali brankáře. Druhý zásah z hole Jana Alinče hosty na dlouho paralyzoval. Hanuljak si vedl o poznání lépe než jeho předchůdce v chomutovské brance. Dokázal zmařit několik velkých ústeckých šancí. Krátký byl až na přesilovkovou souhru zakončenou Dragounem. Hosté se prosadili až za stavu 0:3 také v přesilovce v závěru druhé třetiny. Jenže Ústečtí vtrhli do závěrečné třetiny steně jako do té první a soupeře definitivně dvěma zásahy zlomili.
24.3.Dragoun: K ničemu jsme je nepustiliUNL - CHM 5:2, 58.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Na zápasy 2:0. Ano, tak nyní vypadá bilance finálových utkání mezi Slovanem a Chomutovem. Po velmi napínavém prvním duelu přišel další, který byl ale už poněkud jednoznačnější. Lvi se dokázali už ve třetí minutě ujmout vedení, které navýšili hned o minutu později. Do poloviny utkání ještě přihodil třetí gól Michal Dragoun, který se do Slovanu vrátil zpět z Litvínova, kde hrál do konce jeho sezóny.
23.3.Lvi první finále ubránili a vedouUNL - CHM 2:1, 57.kolo | Kateřina Mádlová, Karel FilasÚ s t í n/L. - Úporná bitva. Minimum šancí a myšlenky především na obranu. Tak by se dalo charakterizovat první finále, které viděla ústecká Lví aréna. Domácí byli o kousek šťastnější a v sérii se ujímají vedení 1:0. Za záda chomutovského brankáře Chábery totiž propadla střela Gureně a dorážka Marka Hovorky, jíž Lvi po pěti minutách odpověděli na srovnání soupeře. Ten se k vážnějším akcím dostal až v závěru. Při nich ale Ústí podržel několika precizními zákroky Dušan Salfický. Série pokračuje opět na ústeckém ledě ve středu.
23.3.Gureň: Druhá třetina nebyla ideálníUNL - CHM 2:1, 57.kolo | Hana VeigendováÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi mohou jít dnešní večer s klidným svědomím spát. První finálový zápas zvládli na jedničku a připsali si tak první výhru, když porazili Chomutov těsně 2:1. Skóre zápasu a i skóre této finálové série otevřel v 11. minutě ústecký obránce Miloslav Gureň, který získal ve středním pásmu puk, najel si na útočnou modrou, vystřelil a červené světlo za Cháberovými zády se rozsvítilo. „Myslím si, že gólman tu střelu neviděl, protože to byla střela přes obránce.“
22.3.Speciální příloha Ústeckého deníku k finále! Jan FeudallÚ s t í n/L. - Fanoušci pozor! Hledáte informace k očekávánému souboji mezi Slovanem a KLH? Speciální příloha Ústeckého deníku k finále 1. ligy mezi Ústeckými Lvy a KLH Chomutov vychází v úterý 23. března 2010! Čtyři stránky plné informací o ústeckém hokeji zdarma jako příloha úterního vydání Ústeckého deníku. Co na vás čeká? Více naleznete v tomto článku!
22.3.Severočeské finále po třech letech! UNL - CHM 2:1, 57.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Finále je tu! Do startu totálního vrcholu dosavadního průběhu sezóny zbývají už pouze hodiny. Chomutovský koráb Belladona se chystá do Ústí! Na své plavbě zatím zničil Orlí bárku a s lehkostí proplul kohoutí zátokou. Nyní ho však čeká mnohem těší level: postaví se Ústeckým Lvům, jasnému vítězi základní části. Souboj prvoligových gigantů vypukne v úterý 23. března v tradičních 18:00. Pokračování nabídne den poté: ve středu 24. března taktéž od 18:00. Ústecký Slovan bude chtít chomutovskou kampaň, v čele s nejostřeji sledovanou postavou druhé nejvyšší soutěže Radkem Dudou, notně pošramotit.
20.3.Mladší dorost na závěr prohrálCHM - UNL 2:1, 36.kolo | Miroslav JaníčekC h o m u t o v - Jako noční můra působil v letošní sezóně na mladší dorostence Ústeckých Lvů tým Chomutova. Tým, který patřil v extralize k těm slabším se vždy dokázal na ústecké hokejisty dobře připravit. Nejinak tomu bylo i v závěrečném kole extraligových bojů. Celkově totiž Ústečtí regionálnímu rivalovi odevzdali 10 bodů z 12, což je nejhorší vzákemná bilance ze všech týmů skupiny. Touto ztrátou se tak výrazně vzdálili celkové 5. příčce ve skupině.
18.3.Lvi postupují do finále!HKR - UNL 1:5, 56.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - V semifinále play-off proti Slovanu stanul Hradec Králové. Již loni spolu tyto dva týmy sehrály semifinálové souboje a Lvi nakonec v šestém zápas postoupili do finále. Jako přes kopírák tomu bylo i letos. Lvům se podařilo soupeře třikrát na domácím ledě vysoko přestřílet, ale na hradeckém ledě se jim nedařilo. Až v šestém duelu dokázal Slovan vstřelit více gólů než Hradec a postoupil tak do finále první ligy, kde mu soupeřem bude Chomutov. O tři vstřelené branky se postarala "stará garda", která v play-off předvádí zatím fantastické výkony. Z té se dvěma góly prosadil David Pazourek.
18.3.Startuje předprodej vstupenek na finále! Jan FeudallÚstí n/L. – Přinášíme fanouškům informace o předprodeji vstupenek na finálovou sérii Ústeckých Lvů s KLH Chomutov. Pokladny Zlatopramen Areny se majitelům permanentek otevřou v pátek 19. a neděli 21. března, ostatním fanouškům v následujícím týdnu. Zajistěte si včas svoje oblíbené místo ve Zlatopramen Areně! Více informací naleznete uvnitř článku.