Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 25. 9. 2021 od 16:00 hod. | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2004 vyšly tyto články:

31.3.Konec dohadů, kapitán zůstáváAleš Redaj
Ú s t í n./L. - Všichni ústečtí příznivci si v posledních týdnech kladli otázku, zda současný kapitán mužstva a zároveň jeho nejproduktivnější hráč Daniel Hodek zůstane i v příští sezóně ve žlutomodrém dresu. Včerejší den přinesl první pozitivní informaci týkající se hráčského kádru pro příští sezónu - Dan podepsal v Ústí nový dvouletý kontrakt a vyvrátil tak definitivně veškeré spekulace o svém dalším působišti.
28.3.Hodnocení hráčů s výhledem do nadcházející sezónyAleš Redaj
Při posezónním rozhovoru s generálním manažerem ústeckého klubu Davidem Šafferem a sportovním manažerem Janem Janderou jsme se samozřejmě dotkli také otázky z nejdůležitějších - hráčského kádru. Došlo jak na hodnocení jednotlivců v uplynulém prvoligovém ročníku, tak i na plány a cíle týkající se hráčského kádru pro sezónu následující.

28.3."Sezónu hodnotíme jako úspěšnou," zní z vedení HC Slovan ÚstíMiroslav Janíček

Ústí n./L. - S odstupem přibližně jednoho měsíce, kdy už zklamání z vyřazení v semifinále play off odeznělo, jsme se sešli s generálním manažerem HC Slovan Ústí nad Labem Davidem Šafferem a sportovním manažerem Janem Janderou, abychom je požádali o obšírnější zhodnocení právě uplynulé sezóny. Současně jsme oba požádali, aby fanouškům stručně nastínili výhled na sezónu nadcházející.

17.3.Lví aréna - 2.díl: Podmínky pro fanouškyHC Slovan Ústečtí Lvi
Ú s t í n./L. - Druhým dílem pokračuje náš seriál, který sleduje vše kolem přestavby domácí arény Ústeckých Lvů. V pátek 12.3.2004 proběhla informativní schůzka realizačního týmu, kde arch. Ing. Zdeněk Šťastný informoval o změnách, které si rekonstrukce vyžádá.
8.3.Poslední zápas symbolizoval sestupUNL - SLA 2:4, 55.kolo | Martin Řežábek
Ú s t í n./L. - Naposledy se junioři Ústí nad Labem představili před domácím publikem a sestupovou sezónu symbolizovali prohrou 2:4. O vývoji zápasu rozhodly okamžiky, které Lvíčata provázely celou sezónu - nedisciplinovanost, slepené branky, koncovka a nedůraz před vlastní brankou, kterého Slavia dokázala využít a zaslouženě si odvezla 2 body.
7.3.Junioři po porážce v Liberci sestoupiliLIB - UNL 4:1, 54.kolo | Jaroslav Rudiš, Martin Řežábek, Aleš Redaj
Ú s t í n./L. - Předposlední extraligové kolo rozhodlo o tom, že ústečtí junioři sestupují z nejvyšší soutěže. Lvi po utrápené výhře Plzně nad Spartou 2:1 potřebovali zvítězit, od 10. minuty také vedli, ovšem nakonec výhru neudrželi a na Plzeň před posledním kolem ztrácejí již tři body. Po roce stráveném v nejvyšších soutěžích se tak dorostenci i junioři vrací zpět do 1. ligy a o návrat mezi elitu mohou znovu usilovat v příští sezóně.
6.3.Lví aréna - 1.díl: Stavební úpravyHC Slovan Ústečtí Lvi
Ú s t í n./L. - V tomto seriálu budeme mapovat rekonstrukci našeho zimního stadionu, kde Ústečtí Lvi nastupují ke svým domácím zápasům. Každý měsíc vám přineseme nové poznatky, včetně fotografií, které budou lépe informovat nejen ústeckou veřejnost o změnách na hokejovém stánku místních Lvů.
5.3.Junioři vyhráli, stále jsou však posledníUNL - LIT 6:2, 53.kolo | Aleš Redaj
Ú s t í n./L. - Ve včerejším utkání 53. kola juniorské extraligy zvítězili Lvi na svém ledě nad Litvínovem přesvědčivě 6:2. Jejich jediný sok v souboji o udržení v soutěži – Plzeň, však přivezl z karlovarského ledu také oba body za výhru 6:4 a před Slovanem má tak v tabulce stále náskok jediného bodu, který však může rozhodnout o sestupu Ústeckých do nižší soutěže.
1.3.Junioři živí nadějiPCE - UNL 1:2, 52.kolo | Karel Filas, Aleš Redaj
Ú s t í n./L. - Junioři Slovanu stále živí naději na udržení se v extraligové dvacítce. V pondělním utkání s šestými Pardubicemi na jejich ledě vykřesali jiskřičku zachranné naděje. Sto vteřin před závěrečnou sirénou strhl David Gottfried svojí trefou, kterou upravil na konečných 2:1, vítězství na stranu Slovanu. Zachoval tak "Lvíčatům" stále ještě reálné myšlenky na záchranu. Hráči Plzně totiž prohráli na Kladně 6:1 a Ústečtí tak na ně v tabulce ztrácejí opět pouhý jeden bod.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Dorost: Znovu bez inkasované branky, Slovan přehrál Litoměřice

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali vyhrát druhý mistrovský zápas. Na domácí půdě dokázal... Celý článek

Dorost: Ústí vstřelilo Bílině 26 branek

Bílina - Hokejisté Ústí nad Labem dokázali v prvním ostrém zápase jednoznačně porazit Bílinu 26:0.... Celý článek

"Pojď hrát hokej" v Ústí nad Labem

Ú s t í n/L. - V úterý 21. 09. se na ústeckém zimním stadionu konala opět akce „Pojď hrát hokej“.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv