Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - LHK Jestřábi Prostějov 28. 9. 2020 od 16:00 hod.

V únoru 2006 vyšly tyto články:

123>>
26.2.Sparta nasázela dorostu desítkuSPA - UNL 10:3, 47.kolo | Lucie VítkováZákladní část dorostenecké extraligy uzavřeli mladí ústečtí Lvi drtivou porážkou v hlavní městě. Za obzvláště nepovedou mohou dorostenci považovat druhou třetinu, kdy inkasovali šeskrát. V konečném součtu bylo v zápase klíčovým faktorem využívání přesilovek, v tom byla úspěšnější Sparta a zaslouženě zvítězila 10:3. Pražané tak severočeský celek pokořili potřetí v sezóně.
26.2.Ústečtí Lvi v semifináleOLO - UNL 1:3, 56.kolo | Vladimír Pašek, Jan HorákOlomouc - První překážka na cestě do vysněné extraligy padla! V nejkratším možném termínu se Slovan vypořádal v 1. kole play-off s Olomoucí. Razítko na postup Ústí do dalších bojů vydal dnešní zápas v hanácké metropoli, kde se Lvi radovali v poměru 3:1. Olomouc dokázala potěšit domácí fanoušky hned ve 3. minutě gólem Karného, rychlou odpověď si však vzápětí přichystal Jankových. Vítězná branka Ústí přišla v 9. minutě, to když opět zafungovala osvědčená spolupráce Eiselt-Antoš. O kosmetickou úpravu skóre se postaral v polovině utkání Havel. Ústecké Lvy nyní čeká zasloužený odpočinek, k premiérovému utkání 2. kola play-off nastoupí na domácí půdě až v neděli 5. března.
25.2.Po premiéře Slovanu na Hané zbývá do semifinále jeden krůčekOLO - UNL 1:3, 55.kolo | Vladimír Pašek, Jan HorákOlomouc - Na vítězné vlně se Ústečtí Lvi svezli i v první bitvě v Olomouci. Jako první sice lovil kotouč ze své sítě Málek, když ho v 15. minutě pokořil Najdek, poté však stříleli jen hosté. Po třech minutách posledního dějství srovnával Eiselt, který si za dalších 132 sekund vyměnil pozici střelec-nahravač s kapitánem Antošem. Pojistku na konečných 3:1 pro Ústí přidal s Antošovým přispěním Jan Kudrna. Jako správný kapitán tak Milan Antoš dotlačil třemi body Ústí k třetímu vítězství v této sérii, kterou budou chtít Ústečtí Lvi ukončit už v zítřejším utkání na Hané.
24.2.Eiselt chce v Ústí hrát až semifináleUNL - OLO 8:2, 54.kolo | Martin ŘežábekÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi s i poradili s kouhouty z Olomouce a v druhém zápase play-off je rozsápali poměrem 8:2. Dvěma góly přispěl k nejvyššímu výsledku letošního ročníku Milan Antoš a stejně si vedl i vysokoškolák Václav Eiselt, jehož branky byly ozdobou utkání. Na otázku odvetných klání na Moravě odpověděl jasně. "Doufáme, že tady budeme hrát až semifinále." Jeho i Milana Antoše jsme si pozvali k rozhovoru, slovo do pranice přidal i kapitán hostí Pavel Metlička.
23.2.Uklidnili jsme se, říká MazanecUNL - OLO 4:1, 53.kolo | Martin ŘežábekÚ s t í n/L. - V prvním utkání play-off se Lvům dařilo, už ve 2. minutě se gólově prosadil první obránce David Mazanec, když se při přesilovce na modré mocně napřáhl a prostřelil vše, co mezi ním a sítí branky stálo. "Bylo jedno, kdo dá gól, ale šlo o to dát ten první, uklidnit se," říkal po zápase skromně se zářícím účesem na hlavě. Play-off je soutěž tradic, rituálů a ty mezi Ústeckými Lvy své místo mají.
23.2.Dávám si postupné cíle, říká mládežnický reprezentant KlozKarel FilasÚ s t í n/L. - V ruchu startu vyřazovacích bojů, zákulisních tahanic o podmínkách vstupu do baráže a bojů juniorů o prvenství v základní skupině juniorské ligy trochu zapadl jedinečný výkon právě mladíka ze Slovanu. Jan Kloz se předminulý týden více než úspěšně prezentoval na reprezentační akci nově se tvořícího týmu dvacítek. Dočasný trenér Vladimír Bednář dal šanci širšímu výběru. Na turnaj se nevypravily zámořské posily ani nejlepší mladící ročníku 1988, kteří se připravují na šampionát osmnáctek. Kloz ve čtyřech zápasech zaznamenal tři branky.
23.2.Lvi jedou na Hanou s vedením 2:0, ve druhém klání soka zválcovaliUNL - OLO 8:2, 54.kolo | Miroslav Janíček, Karel FilasÚ s t í n/L. - Přání splněno! Všichni ústečtí hráči před startem čtvrtfinálové série s Olomoucí vyslovovali svorně stejné: zvládnout vítězně oba úvodní duely. V prvním souboji přetlačili Hanáky 4:1. Dnes již po 17 minutách kralovali o tři branky a bylo zřejmé, že i druhou bitvu v play off zvládnou. Byli aktivnější a lepší i ve zbytku utkání a vcelku v poklidu náskok nejen strážili, ale v závěru i významně navýšili, aby konec proměnili ve vlastní exhibici. Konečné resumé druhého mače zní: 8:2. V obou zápasech se jim vedly zvláště přesilovky. Využili jich celkem šest, další dvě trefy zaznamenali při signalizované výhodě. Vítěznou branku si v obou případech zapsal kapitán Milan Antoš, který celkem zaznamenal čtyři body za tři branky a jednu asistenci.
22.2.V hlavní roli TepličákKAD - UNL 1:3, 51.kolo | StefiK a d a ň - V pondělí 20. února podnikla skupinka ústeckých fanoušků výjezd do Kadaně. Neobvyklým recesistickým způsobem dorazili na ZS v Kadani jako lazaret :-) Po zkončení zápasu malem došlo na skutečná ošetření. Naštěstí se tak nestalo.
22.2.První zápas play off pro LvyUNL - OLO 4:1, 53.kolo | Miroslav Janíček, StefiÚ s t í n/L. - Domácí se brzy dostali do vedení, ale zbytek první třetiny byl z jejich strany hodně nervózní. Ve druhé třetině se prosadili dvakrát a především zlepšeným pohybem pro sebe získali první zápas. Dvě asistence si připsali Slížek a Jankových. Zápas rozhodovaly především přesilové hry, při nichž se Lvi trefili hned třikrát. Jednou se trefili při signalizovaném vyloučení.
21.2.Připravte si hlasivky! Bitva s Olomoucí začíná!UNL - OLO 4:1, 53.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - Vrchol sezóny je tu! Dlouho očekávané play-off první ligy startuje a prvním soupeřem, který se pokusí překazit smělé cíle Ústeckých Lvů bude HC Olomouc. Slovan projel základní částí vcelku suverénně a po dvaapadesáti kolech kraloval s odstupem třinácti bodů ligovému pelotonu a díky své pozici narazí na papírově nejslabšího čtvrtfinalistu. Hanáci, kteří skončili po základní části na osmé příčce, se představí ve Lví aréně ve středu 22.února od 18:00 a zároveň hned následující den ve čtvrtek 23.února též od 18:00. Nenechte si strhující boje uniknout!
21.2.Výsledek ankety o siréně po vstřelené brancePřemysl Zeman, redakceÚ s t í n/L. - Od 9. do 20. února 2006 měli návštěvníci našich internetových stránek možnost hlasovat v anketě o siréně po vstřelené brance Ústeckých Lvů. Vybírat jste mohli ze tří variant a vítězná siréna bude doprovázet play off ve Lví aréně. A kterou sirénu, že jste určili jako vítěznou?
20.2.Jízdní řád play off 1. ligy ČRMiroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Na konci zhuštěné základní části, těsně před zahájením play off 1. ligy, vám přinášíme jeho kompletní termíny. Ve čtvrtfinále se hraje na 4 vítězná utkání, ostatní kola se hrají na 3 vítězná utkání. Všechna kola zčínají dvěma zápasy na ledě lépe umístěného mužstva, další dva zápasy se hrají na ledě hůře umístěného mužstva. Ve čtvrtfinále se pak dále pořadatelství střídá po zápase, v ostatních kolech se případný pátý zápas hraje na ledě lépe umístěného mužtva. Předprodej lístků na čtvrtfinále play off s Olomoucí je vždy v den utkání od 12 hodin. Vstupné je jednotné 60,- Kč.
20.2.Se základní částí se Lvi rozloučili vítězněKAD - UNL 1:3, 51.kolo | Jindřich Poledna, Martin Gahler, Jan HorákKadaň - Vítězstvím 3:1 na ledě Kadaně udělal Slovan tečku za základní částí. Konečné skóre nabralo finální podobu již během prvního dějství, kdy se hned v jeho úvodu trefili Červenka a Kuchler. V 16. minutě snižovali domácí Klozem, výhru o dvě branky však pečetil minutu před první sirénou David Pazourek, jenž tak po devíti zápasech ukončil svůj střelecký půst a potvrdil i pozici nejproduktivnějšího Lva. Díky výhře Jihlavy v Boleslavi se po základní části honosí Ústečtí Lvi náskokem 13 bodů právě před druhou Duklou.
19.2.V play off bude úplně jiný hokej, upozorňuje AntošUNL - KOM 1:2, 50.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Slovan doma odehrál šestadvacet zápasů základní části. Prohrál čtyřikrát. I v tom posledním, který se hrál hned den po vítězném mači s Prostějovem, tedy v podobné sledu jako se půjde na utkání ve vyřazovací části. Nevyvedená generálka na play off? „To nebyla žádná zkouška na play off. Tam se hraje úplně jiný hokej. To jsou souboje na krev, ale Brno k tomu přistoupilo víc jako k zápasu play off a byli obětavější než my,“ prohlásil po utkání ústecký kapitán Milan Antoš. Obětavá Kometa Lvy o jeden gól přetlačila, v pondělí zakončí Slovan základní část v Kadani.
19.2.Slovan uzavře základní část utkáním 51. kola v KadaniKAD - UNL 1:3, 51.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi, kterým se nepodařilo rozloučit se se základní částí domácím vítězstvím, se pokusí potvrdit pozici nejsilnějšího mužstva venku v Kadani. Kadaňským, podobně jako Slovanu, již několik týdnů o nic neběží, zápas by se tedy měl odehrát v poklidném duchu. Jaká však bude skutečnost, rozluští samotní aktéři v pondělí 20. února od 18:00 hod.
18.2.Do Jihlavy by to byl jen kousek, směje se AppelUNL - KOM 1:2, 50.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - V 50. minutě poslal do smrtícího brejku Staňka, který neomylným švihem nedal Málkovi šanci, a rozhodl tak utkání. David Appel si připomněl atmosféru Lví arény přesně po třech měsících a na zpáteční cestě do Brna ho mohl hřát pocit dobře vykonané práce. “Tohle střetnutí bylo o štěstí, Ústí nás šrotovalo celé utkání, nám se povedly dva brejky a zbytek zápasu jsme betonovali. Na hru se nás nikdo ptát nebude, důležité jsou body. Jsme maximálně spokojeni,“ dává v sobě znát ryzího pragmatika Appel.
17.2.Dva duely ve dvou dnech zakončí základní část ve Lví aréněUNL - PRO 7:3, 52.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Z důvodu přesunu 52. kola se dva dny po sobě představí Ústečtí Lvi před zraky svých fanoušků. Ve čtvrtek 16. února od 18:00 hod bude muset lví hrozbě čelit Prostějov, v pátek 17. února ve shodném čase nastoupí tváří v tvář domácímu celku Kometa Brno. Na první zmíněný duel přivítá návštěvníky Lví arény snížené vstupně 30,- Kč. Neváhejte a přijďtě podpořit Ústecké Lvy během jejich náročného programu!
17.2.V play-off bude konečně o co hrát, těší se PavlasUNL - PRO 7:3, 52.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Další tvrdá lekce potkala ve Lví aréně tentokrát prostějovské Jestřáby. "Divákům se určitě takové kanonády musí líbit, ale teprve teď v play-off bude o co hrát, na což se těšíme a doufáme, že se dostaneme co nejdál," neskrývá nadšení z nejdůležitější části sezóny Aleš Pavlas, autor čtyř finálních přihrávek. Opačné starosti, tedy přípravu na baráž, má celý prostějovský mančaft, kanonýra Martina Piechu nevyjímaje.
17.2.Lvi doma v posledním mači základní části těsně padliUNL - KOM 1:2, 50.kolo | Miroslav Janíček, Karel FilasÚ s t í n/L. - Poslední utkání v základní části na domácím ledě se Ústeckým Lvům nepovedlo. Hlavně v koncovce. Přestože byli aktivnější a vypracovali si řadu střeleckých pozic, po čtyřiceti minutách prohrávali díky rutinérsky zakončenému kontru mistra světa Meluzína. Vrcholem ústeckého snažení byla tyč Hořavy a gól Finka, který však přišel až po odpískání. V závěrečné třetině sice Tomáš Sýkora snížil, ale po chvíli rozhodl po rychlém úniku Staněk. Zběsilý finiš vyrovnání nepřinesl. Poslední zápas dlouhodobé části sehrají Lvi v pondělí 20. února v Kadani. Play off začína na ústeckém ledě již o dva dny později.
16.2.Král Lví arény č. 24: Vítězslav JankovýchUNL - HAV 7:0, 48.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - ROZHODNUTO! Rázným způsobem odrazil dohady, zda-li bude moci být ještě předstižen. Vítězslav Jankových suverénním vítězstvím ve 24. kole (utkání s Havířovem) 2. ročníku fanouškovské ankety střídá na trůnu loňského krále Lukáše Sáblíka. Druhé místo si v předstihu zajistil kapitán Milan Antoš. O třetí figuře se ještě rozhodne mezi trojicí Slížek, Sáblík a Červenka.