CHA přát. HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou 7:4 | ELJ přát.: HC Hvězda Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 23. 8. 2019 od 16 hod.

V prosinci 2014 vyšly tyto články:

123>>
29.12.Slovan veze po přetahované z Třebíče bodTRE - UNL 4:3, 39.kolo | Matěj Peška, Zdeněk Kamínek ml.Třebíč - Po vánoční přestávce se hokejisté Ústí nad Labem vypravili do třebíčské MANN + HUMMEL Areny. Po velké přetahované dospělo střetnutí do prodloužení, ve kterém se po čtrnácti sekundách domácí prosadili v pětiminutové početní výhodě po zákroku Davida Merty, který inkasoval v polovině padesáté deváté minuty trest pět minut plus do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku.
28.12.Slovan čeká v Třebíči poslední zápas v tomto roceTRE - UNL 4:3, 39.kolo | Michal MacákSlovan se v pondělí 29. 12. utká v rámci 39. kola s Třebíčí. Oba soupeře čeká poslední zápas v roce 2014. Ústí nad Labem tedy na závěr roku nečeká nic jednoduchého, protože Třebíč se nachází na třetím místě ligové tabulky. Ústečtí hokejisté v posledních zápasech střídali vítězství s porážkami. Podle scénáře z posledních kol by měla Slovan čekat výhra, která by příjemně zakončila rok pro všechny ústecké fanoušky. Utkání v Třebíči začíná v 17:30 hod.
24.12.Veselé Vánoce a šťastný nový rok RedakceKlub HC Slovan Ústí nad Labem si společně s redakcí dovoluje všem svým příznivcům popřát klidné a příjemné prožití vánočních svátků. Vedení klubu děkuje všem svým fanouškům za podporu a obchodním partnerům za spolupráci v roce 2014 a přeje jim šťastné vykročení do nového roku 2015.
23.12.Přijďte si zahrát nebo se jen podívat na hokejové utkání Lion Patriots v PovrlechTisková zprávaÚstí nad Labem - O druhý svátek vánoční, tj. v pátek 26. prosince 2014, se od 14:00 hod. na ledové ploše v nedalekých Povrlech bude konat sraz příznivců Lion Patriots, kteří chystají přátelské utkání.
23.12.Patrioti ovládli exhibiční utkání proti A-týmuTereza Košťálová, Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Dva dny před Vánocemi bylo na programu exhibiční utkání, ve kterém proti sobě nastoupili Patrioti, partneři, management HC Slovan Ústí nad Labem a samotný A-tým HC Slovan Ústí nad Labem. Střetnutí měla svá daná pravidla a hrálo se 3x 20 min. hrubého času. On-line přenos jste mohli sledovat zde.
22.12.V posledním zápase roku vyhráli junioři na nájezdy v PískuPIS - UNL 2:3, 0.kolo | Jan ProšekPísek - Ústečtí junioři ve svém posledním zápase v roce 2014 museli dvakrát dotahovat náskok soupeře. To se jim povedlo, a tak se zápas dostal až do nájezdů. V nich rozhodl o zisku druhého budu pro Slovan Petr Strnad, který vstřelil druhou branku v utkání.
22.12.Martin Vágner: Chtěli jsme si ten zápas společně užítAnna KuželováDva dny před Štědrým dnem přichystalo vedení ústeckého hokeje exhibiční zápas. V tom se proti sobě postavili hráči A-týmu a "Patrioti, partneři a management HC Slovan", kteří nastoupili jako domácí. Hosté měli v bráně Davida Tůmu, který si poradil s několika úniky soupeře a podílel se na výhře v samostatných nájezdech, které přišly na řadu během druhé přestávky. A-tým prohrál 9:11 a k celé akci se nám vyjádřil kapitán Martin Vágner.
20.12.Ústečtí junioři s přehledem porazili tým Karlových Varů "B" UNL - KVB 4:1, 7.kolo | Jana DrbalováV 7. zápase o postup přivítali ústečtí hokejisté na svém ledě tým Karlových Varů "B". Toto utkání nám nabídlo bohatou nadílku vyloučení, ale také gólů. Domácí celek potvrdil svou kvalitu a určoval průběh hry. Po zásluze si tak odnáší potřebné body a upevňuje si své první místo v tabulce o postup.
20.12.Slovan vedl, ale z Litoměřic se vrací s prázdnouLTM - UNL 3:1, 37.kolo | Tereza KošťálováLitoměřice - Slovanu se podařilo otevřít skóre 37. kola I. hokejové ligy ČR, ale na výhru to bohužel nestačilo. Tři body si za tři vstřelené branky doma nechávají Litoměřice a Ústí nad Labem se domů vrací bez bodu.
19.12.Večeři s hráčem "A"-týmu v restauraci Chaloupka si vychutná další výherceTisková zprávaÚstí nad Labem - Druhým vítězem soutěže "Večeře s hráčem "A"-týmu v restauraci Chaloupka" se stává Bohumil Pilař. Vítěz si může vyzvednout poukaz na marketingovém oddělení v průběhu první přestávky libovolného domácího utkání.
19.12.Předvánoční derby s LitoměřicemiLTM - UNL 3:1, 37.kolo | Anna KuželováSlovan čeká v sobotu 20. 12. poslední zápas před Vánocemi. Nečeká ho daleká cesta, protože zajíždí na led nedalekých Litoměřic. V minulém zápase vyhrál před svými diváky divokou přestřelku s Prostějovem 8:5 a Stadionu by rád nadělil podobný počet vánočních dárků v podobě gólů. Zápas nabídne souboj dvou nejlepších střelců celé ligy Roubíka s Bílkem, tak uvidíme, kterému se bude dařit více. Startuje se v 17:00.
17.12.Vánoční exhibice je za dveřmi! Byla zveřejněna pravidla a soupiskaTisková zprávaÚstí nad Labem - Pomalu, ale jistě, se blíží utkání mezi týmy "Patrioti, partneři a management HC Slovan" a HC Slovan Ústí nad Labem. Exhibiční duel je na programu již v pondělí 22. prosince 2014 od 16:30 hod. na ústeckém zimním stadionu. Na střetnutí, které bude moderovat Kamil Bílský, jste všichni srdečně zváni, vstupné se neplatí. Pokud by se někdo z časových důvodů nemohl dostavit, může sledovat aktuální dění v online přenosu, který naleznete na tomto odkazu.
17.12.Tomáš Rod: Na pauzu se už moc těšímUNL - PRO 8:5, 36.kolo | Anna KuželováGólovou přestřelku s Prostějovem nakonec vyhrálo Ústí 8:5. Dvěma góly a jednou asistencí se na výhře také podílel Tomáš Rod. V rozhovoru se vyjádřil k průběhu zápasu a k oběma svým trefám. V závěru se nám svěřil, jak to u něj vypadá s vánočními dárky a zda se o Vánocích musí hlídat.
17.12.Gólovou přestřelku v Ústí nad Labem ovládl zaslouženě SlovanUNL - PRO 8:5, 36.kolo | Zdeněk Kamínek ml., Barbora WolfováÚstí nad Labem - 36. kolo tuzemské první hokejové ligy nabídlo divákům gólovou přestřelku mezi domácím Slovanem a Jestřáby z dalekého Prostějova. V první třetině vedli tempo hry hosté a vyhráli ji i gólově 2:1. Ovšem po první pauze se vše obrátilo jak kdyby Slovan Jestřábům svázal křídla. Nasázel jim do svatyně rovnou 4 góly a vedení až do konce utkání udržel. Prostějovští tak jedou zpět na Moravu s prázdnou.
17.12.Hokejová pětka, magazín o I. lize - díl patnáctýJan ProšekSportovní stanice sport 5 i tentokrát přinesla to nejlepší z uplynulého týdne první hokejové ligy. Pokud jste magazín neviděli, můžete se na něj podívat na internetu.
16.12.Ústí opět hraje doma a bude chtít porazit ProstějovUNL - PRO 8:5, 36.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Po výjezdu do Českých Budějovic se tým ústeckého Slovanu vrací na domácí led. A na něm přivítá soupeře z Prostějova. Bude se jednat o souboj dvou celků z druhé poloviny tabulky a utkání začne ve středu 17. prosince od 18:00.
16.12.Starší dorost bodoval již po jedenácté v řadě, tentokrát nedal šanci Kobře z PrahyUNL - KOB 3:0, 5.kolo | Barbora WolfováÚstí nad Labem - Již jedenáct zápasů v řadě starší dorostenci Slovanu bodují. Tentokrát v pátém kole nadstavby ligy staršího dorostu vybojovali plný počet bodů proti Kobře z Prahy. První třetina byla bez gólu, ale v průběhu druhé a třetí vsítili domácí do soupeřovi branky 3 střely. Gólman Slovanu nepropustil touš za svá záda ani jednou a tři důležité body si tak připisují domácí.
15.12.Slovan v Českých Budějovicích nic nevzdal a vybojoval jeden bod, v prodloužení padlCEB - UNL 6:5, 35.kolo | Matěj Mayer, Zdeněk Kamínek ml., Lukáš DvořákČeské Budějovice - Do zápasu 35. kola I. hokejové ligy ČR v Českých Budějovicích nevstoupili hokejisté Ústí nad Labem podle svých představ, když prohrávali v sedmé minutě 0:3. Motor se následně dostal do vedení 5:1, čtyřbrankové manko dokázali svěřenci Miroslava Macha a Tomáše Mareše i díky přesilovým hrám zvrátit. Klíčové bylo vyloučení Tomáše Kolafy šest sekund před koncem řádné hrací doby, kdy severočeský obránce vyhodil puk mimo hřiště. V nastaveném čase zařídil prémiový bod Jihočechům Tomáš Nouza.
14.12.Mladší dorost v Kadani s Piráty vyhrál 6:0 a domů si veze tři bodyCVB - UNL 0:6, 19.kolo | Tereza KošťálováKadaň - 19. kolo ELIOD ligy mladšího dorostu mezi týmy Piráty Chomutov "B" a Slovanem Ústí nad Labem dopadlo lépe pro hokejisty ze severu. Slovanu se podařilo vyhrát 6:0, a to hlavně díky skvělému brankáři Jakubovi Volkovi, který vychytal nulu.
14.12.Dorostenci po vyrovnaném souboji podlehli Rebelu na nájezdyUNL - HBR 1:2, 4.kolo | Barbora WolfováÚstí nad Labem - Nedělní utkání čtvrtého kola nadstavby ligy staršího dorostu. Na první gól diváci museli čekat 45 minut. První dokázal skórovat Famil Amirov (na fotografii). Necelé tři minuty poté hosté vyrovnali a za stavu 1:1 skončila třetí třetina. V samostatných nájezdech byli úspěšnější hosté a odvážejí si tak dva body.