Chance Liga: HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem 26.9.2020 od 17:00 hod.

V listopadu 2010 vyšly tyto články:

1234>>
30.11.Připravte si šály, dresy, nažhavte hlasivky. Derby s Litoměřicemi je tu!UNL - LTM 2:1, 24.kolo | Vít ČepickýÚ s t í n/L. - Další očekávané derby přináší 24. kolo první hokejové ligy. Zlatopramen arénu poprvé navštíví hráči Stadionu Litoměřice. Těžko říct, pro který z celků je souboj důležitější. Kališníci se potřebují zvednout po pěti prohrách v řadě, Lvi by zase Litoměřicím rádi oplatili potupnou prohru z devátého kola. Utkání začíná ve středu 1. prosince v 18:00.
30.11.Soutěž na Facebooku o dvě vstupenky zná vítěze!RedakceÚ s t í n/L. - Na středeční utkání proti HC Stadion Litoměřice získal dvě vstupenky Radek Brejcha. Svým tipem počtu diváků, 2255, se přiblížil nejvíce skutečnosti, tedy 2258. Současně startujeme další kolo této soutěže na oficiální stránce HC Slovan Ústeckých Lvů na sociální síti Facebook.
30.11.Pohár mistrů světa dorazí do ÚstíJan FeudallÚ s t í n/L. - Na středečním utkání mezi Ústeckými Lvy a Stadionem Litoměřice máte jedinečnou možnost vyfotit se s pohárem pro mistry světa v ledním hokeji. Dále můžete získat autogram mistrů světa Jana Čalouna a Martina Štěpánka, odchovanců ústeckého hokeje.
29.11.Lvi opět zvítězili až na nájezdyCHR - UNL 3:4, 23.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Ve 23. kole první hokejové ligy zavítali Lvi na led předposlední Chrudimi. A i v tomto zápase rozhodovaly o vítězi až samostatné nájezdy. Lvi sice během utkání dvakrát vedli, ale Chrudim vždy dokázala vyrovnat. Naposledy se tak stalo pouhých patnáct vteřin před koncem třetí třetiny, a to zásluhou Jana Stoklasy. Až v samostatných nájezdech získal pro Lvy druhý bod Milan Mikulík.
29.11.Junioři vezou ze Sparty tři bodySPA - UNL 2:3, 34.kolo | Miroslav JaníčekP r a h a - Po dvou přesvědčivých debaklech od Liberce a Pardubic cestovali junioři Ústeckých Lvů na led holešovické Tesla arény. Sparťané v minulém kole, po velkém boji, podlehli těsně v Třinci a jejich momentální nepohodu dokázali ústečtí mladíci dokonale využít k překvapivé výhře. V tabulce se tak opět dotáhli na týmy před nimi.
28.11.Žigárdy: V Ústí jsme nevyhráli 6 letUNL - OLO 1:2, 22.kolo | Michaela SeifertováÚ s t í n/L. - Šest prokletých let čekali Hanáci na okamžik, kdy vyhrají na horkém ústeckém ledě. Zatímco v roce 2004 se v kalendáři psalo pondělí, letos se ústecká prohra přesunula na sobotní den. Měsíc a výsledek zápasu však zůstal stejný – v obou zmíněných letech nasypala Mora Slovanu dvě branky a ústecký jeden gól na konečný stav neměl žádný vliv. S vítěznou tváří odcházel i brankář Kohoutů, Štefan Žigárdy. „Chytalo se mi výborně,“ svěřil své první dojmy po utkání.
28.11.Ústecké Lvy vyzve v pondělí ChrudimCHR - UNL 3:4, 23.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Patnáctý, předposlední celek prvoligové tabulky vyzve v rámci 23. kola 1. ligy ČR finalistu loňského ročníku, druhé Ústí nad Labem. Na chrudimském zimním stadioně bude úvodní buly vhozeno v pondělí 29. listopadu 2010, v 18 hodin. Východočeši, jenž mají nejhorší obranu v lize si budou muset dát pozor na zkušeného ústeckého forvarda Davida Pazourka, neboť ten v minulém vzájemném zápase dvakrát vyzrál na chrudimskou defenzivu a vstřelil i rozhodující branku.
28.11.Mladší dorost si smlsnul na TřemošnéTRM - UNL 5:14, 17.kolo | Miroslav JaníčekT ř e m o š n á - Rekord v počtu vstřelených branek utvořili mladší dorostenci v zápase 17. kola ELIOD servis extraligy mladšího dorostu. Během 60 minut nastříleli poslednímu celku tabulky čtrnáct branek a připsali si tak třetí vítězství v řadě. Hattrickem se blýskl Tomáš Andres.
27.11.Jeden gól na Olomouc nestačilUNL - OLO 1:2, 22.kolo | Zdeněk Kamínek ml., Karel FilasÚ s t í n/L. - Vítězná šňůra ústeckých hokejistů se zadrhla. Po řadě šesti výher přišla druhá porážka. O to bolestnější, že nyní s Olomoucí na domácím ledě. V sezoně už potřetí. Souboj s Hanáky výrazně poznamenala už druhá minuta, v níž šli hosté do vedení. Do konce první periody přidal exreprezentant Kucharczyk druhý gól. Lvi zabrali pořádně až v závěru, kdy trenéři stáhli hru na tři pětky. Milan Mikulík snížil, ale vyrovnání něpřinesla ani více než dvouminutová power play.
27.11.Derby v čase 64:59 vyhrál ChomutovUNL - CHM 7:8, 27.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Severočeské derby přineslo neobvykle velikou přestřelku. Chvilku vedli domácí, chvilku byli o krok vpředu hosté. Ústečtí v 56. minutě vyrovnali na 7:7. Rozhodující branku vstřelil v čase 64:59 chomutovský Lehnert.
27.11.Junioři podlehli PardubicímPCE - UNL 6:0, 22.kolo | Hana VeigendováP a r d u b i c e - Další zápas, ve kterém nevstřelili ústečtí mladící ani branku, se odehrál na ledě Pardubic. Zápas měl v podstatě stejný průběh jako předchozí domácí utkání s Libercem. V první třetině držela Lvíčata se soupeřem krok. Ve druhém dějství ale Pardubičtí odskočili na rozdíl dvou branek a v závěrečné třetině popravili hosty dalšími čtyřmi brankami. Hattrickem se blýskl Nosek.
27.11.Zaostřeno na Robina HanzlaUNL - OLO 1:2, 22.kolo | Hana VeigendováÚ s t í n/L. - Robin Hanzl patří v současné době se 12 asistencemi mezi nejlepší nahrávače Ústeckých Lvů. Na paty mu šlape Jan Alinč, který má na svém kontě přihrávek 11. Naopak Hanzl dýchá na záda v počtu získaných bodů Marku Čurillovi. Ovšem v zápase s Olomoucí tento rychlý útočník své umění dobře nahrát nepředvedl. Slovan si tak připsal třetí domácí porážku. Reputaci si mohou ústečtí hokejisté napravit už v pondělí na ledě Chrudimi.
27.11.Čurilla si dobrou formou řekl o štaci na Slavii: Z Růžičky mám respektUNL - OLO 1:2, 22.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Tahle show se opravdu nepovedla. Ústečtí Lvi padli potřetí v sezóně v domácím prostředí, tentokrát po značně matném výkonu nestačili na průměrnou Olomouc. Závěrečný nápor žlutomodrých přišel už pozdě, a tak dvoutisícovka nejvěrnějších příznivců vyprovodila Slovan pískotem. „Stalo se nám to samé, co v Písku. Řekneme si, že na ně vlítneme a na ledě se děje něco jiného,“ diví se Marek Čurilla nejproduktivnější hráč ústeckého souboru.
26.11.Mora jede prověřit kvality SlovanuUNL - OLO 1:2, 22.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Do Ústí nad Labem přijíždí tým z daleké Olomouce a Lvi mají možnost si před domácím publikem napravit reputaci z nepovedeného posledního zápasu. Ten hráli na ledě posledního Písku a vyšli z něho po samostatných nájezdech poraženi. Nyní je v rámci 22. kola čeká zápas s týmem, který patří mezi účastníky play-off. Avšak Olomouci se příliš nedaří. Zda toho Lvi využijí, anebo si Mora zvedne se Slovanem sebevědomí, se dozvíme v sobotu 27.11.2010. Zápas začíná v 17:00 hodin v ústecké Zlatopramen aréně.
26.11.Plzeň si odváží všechny bodyUNL - PLZ 2:5, 26.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Dalším soupeřem Lvíčat byla Plzeň. Hostům vyšel úvod a dostali se do vedení 3:0. Ústečtí střelci skórovali až po polovině zápasu a snížili. Indiáni se ale nastrašit nenechali, naopak přidali další branky. Západočeši vyhráli bez velkých problému 5:2.
25.11.Soutěž na Facebooku o dvě vstupenky zná vítěze!RedakceÚ s t í n/L. - Na sobotní utkání mezi Ústeckými Lvy a HC Olomouc získal dvě vstupenky Vojtěch Landa. Jeho tip 2371 byl nejblíže skutečnosti, tedy 2382 diváků na zápase mezi Slovanem a Benátkami nad Jizerou. Vítězi gratulujeme a přejeme mu co nejlepší hokejový zážitek.
25.11.Tipni počet gólů a vyhraj maxi láhve ZlatopramenRedakceÚ s t í n/L. - HC Slovan Ústečtí Lvi pro Vás ve spolupráci se Zemí Zlatopramen připravili tři soutěže. Velkou tipovací soutěž o piva Zlatopramen, malou tipovací soutěž o piva Zlatopramen a soutěž o suvenýry Ústeckých Lvů či Zlatopramenu.
25.11.Špatnou defenzivu držel dobrý útokUNL - KLA 7:5, 16.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - A to do slova. Takové bylo utkání 16. kola ELIOD servis extraligy mladšího dorostu mezi Ústeckými Lvy a hokejisty z Kladna, jenž se odehrávalo ve Zlatopramen Areně ve čtvrtek 25. 11. 2010. Po první části vše nasvědčovalo jednoznačnému průběhu, žlutomodří válcovali svého soupeře a vedli už 3:0. Jenže přišla druhá dvacetiminutovka a karta se obrátila. Středočeší zvítězili ve druhém dějství 2:4 a před závěrečnou třetinou svítilo na ukazateli těsné skóre 5:4. Důležitou třetí třetinu ovládli Severočeši, ve které přemohli hosty z Kladna 2:1 a po výhře 7:5 si připisují další tři body do tabulky. Největší podíl na výhře měl Lukáš Vykouk, jenž vsítil dva góly, pozadu není ani Martin Patzelt, který se do kanadského bodování zapsal jednou brankou a dvěma asistencemi. Více jak jeden bod mají také Tomáš Andres a Milan Janák (oba po dvou asistencích).
24.11.Lvi poraženi posledním PískemPIS - UNL 5:4, 21.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Diváci v Písku si při sledování 21. kola první ligy opravdu užili utkání plné gólů. Vždyť hned v první třetině jich celkem padlo sedm. V této třetině byli vystřídáni i oba brankáři - za Salfického Orct a za Pinkase Jágr. Písecké obecenstvo též potěšil fakt, že domácí Komterm dokázal se Lvy držet tempo celé utkání, na jehož konci bylo skóre 4:4. Ani prodloužení změnu nepřineslo, a tak se přešlo k nájezdům. Z nich lépe vzešli Písečtí, a to střelou bývalého ústeckého hráče Michala Dragouna.
24.11.Kdo si polepšil a kdo shořel?Martin PešoutÚ s t í n/L. - Rozbor. Vloni válčili v barvách žlutomodrého Slovanu, dobré výkony jim pomohly k angažmá v extralize. Loňský kádr Ústeckých Lvů byl značně silný, zkonsolidovaný a vyrovnaný. Což přineslo prvenství žlutomodrých po základní části první ligy a následnou finálovou účast proti Chomutovu. Není divu, že úspěšných výkonů řady hráčů Ústí si všimly organizace z nejvyšší soutěže. V jaké formě jsou někteří hokejisté z loňské sestavy, jejichž domovským stánkem ještě před několika měsíci byla ústecká Zlatopramen Arena?