OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

V říjnu 2003 vyšly tyto články:

25.10.UNL-JIH 5:2 - Další výhra, tentokrát doma s JihlavouUNL - JIH 5:2, 13.kolo | EvaVe 13. kole první hokejové ligy viděli diváci v Ústí nad Labem přímý souboj o třetí příčku tabulky. Lépe ho nakonec zvládli domácí Lvi, kteří přehráli Jihlavu 5:2, když o jejich vítězství rozhodly především lépe sehrané přesilovky. Z pěti gólů totiž zaznamenali Severočeši v početní výhodě celkem čtyři.
22.10.CHM-UNL 0:2 - Povedlo se nemožnéCHM - UNL 0:2, 12.kolo | Martin KošanHC Slovan Ústečtí Lvi se stal jediným týmem, který se může v letošním ročníku pyšnit výhrou nad donedávna neporaženým KLH Chomutov. Po krásném souboji se přiklonilo štěstí na stranu hostů. Ti vyhráli 0:2.
18.10.UNL-KOM 5:1 - Brněnská Kometa se v Ústí nerozsvítilaUNL - KOM 5:1, 11.kolo | RedakcePěti góly převálcovalo Ústí nad Labem Brněnskou Kometu. Ústí dostal do vedení už ve 4. minutě v přesilovce Lipina, který o pět minut později zvýšil na 2:0. Ve druhé části zápasu brněnský brankář Hrazdíra udržel čisté konto a ve 30. minutě hostující Smítal po samostatném úniku snížil na 1:2. V závěrečné třetině nápor Ústí neustal a výsledkem byl třetí gól z hokejky Sýkory. Dvě minuty poté využil Appel další početní výhodu Severočechů a na konečných 5:1 dokončil pět minut před koncem zápasu dalekonosnou střelou obránce Pavlas.
15.10.PIS-UNL 2:3 - Povinné vítězstvíPIS - UNL 2:3, 10.kolo | Jan KoubaÚstí se dostalo brzy do vedení Sedlákem, Písek však ještě v první třetině skóre obrátil dvěma zásahy Květoně. Tím však vystřílel všechen střelný prach - dále dávali branky už jen hosté. Ve 28. minutě Koudelka a o vítězství hostů nerozhodl nikdo jiný než ex-písecký Jiří Kudrna.
11.10.UNL-OPA 2:1 pp - Dva body berou Lvi všemi desetiUNL - OPA 2:1, 9.kolo | Jaroslav ŠindelářVýborná hra v obraně a parádní výkon brankáře Šlupiny dovedl Slezan k překvapivému zisku bodu na horkém ledě v Ústí nad Labem. Opavu dostal do vedení David Komínek a domácí se v první polovině zápasu téměř nedostali do šance. Vyrovnání přišlo v 35. minutě, další gól ale již opavský gólman za svá záda nepustil. O zisku bodu navíc rozhodl domácí Hodek ve třetí minutě prodloužení.
8.10.BER-UNL 4:3 - Medvědi tentokrát šťastnější než LviBER - UNL 4:3, 8.kolo | RedakceZ vypjatého utkání, ve kterém diváci viděli krásný hokej se nakonec radovali Berounští Medvědi. V utkání sice padlo sedm gólů, ale z toho jich šest padlo v první třetině, která skončila 3:3. Rozhodující gól padl už ve 24. minutě, když berounský Gengel šťastně dorazil střelu odraženou od mantinelu.
4.10.UNL-MBL 2:0 - Zasloužené vítězstvíUNL - MBL 2:0, 7.kolo | RedakcePo delší době Ústí nad Labem zvítězilo v normální hrací době. V souboji s Mladou Boleslaví měli Lvi po většinu zápasu herní převahu, avšak nepodařilo se jim vsítit více než dva góly. Horší koncovku vyvážili ale Severočeši dobrou hrou dozadu, kde je také podržel brankář Sáblík
1.10.KAD-UNL 3:2 - Nedaří se, NedaříKAD - UNL 3:2, 6.kolo | RedakceAni v dalčím zápase se Ústečtí neradovali z tříbodového zisku. V severočeském derby protekly body mezi prsty. Ústecké vedení spláchlo hvězdných 45 sekund Kadaně, během kterých dokázala obrátit skóre ve svůj prospěch.