OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

V lednu 2021 vyšly tyto články:

12>>
30.1.Další utkání plné zvratů znamená pro Slovan pouze bodUNL - KOL 3:4, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - V dalším důležitém utkání narazilo Ústí tentokrát na kolínské Kozli. Hosté dvakrát vedli, ale domácím se podařil převrátit vývoj utkání na svou stranu. Kolín stihl ovšem vyrovnat a zápas šel do prodloužení a následných nájezdů. V nich se domácím vůbec nedařilo a bonusový bod si odváží Kolín. Trenérovi Machovi tak nadělili svěřenci k narozeninám pouze bod.
29.1.17letý David Moravec po své úspěšné premiéře: Puk jsem si schovalUNL - BNJ 5:4, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - V utkání s Benátkami, které bylo plné zvratů, se poprvé v ústeckém dresu proháněl po ledě 17letý mladík David Moravec. Pokud vám hned naskočí jméno olympijského vítěze z Nagana, jedná se o pouhou shodu jmen. Tento mladý obránce nastoupil poprvé v Chance lize a svou premiérovou brankou zavelel k ústeckému obratu, který nakonec znamenal cenné dva body pro domácí Slovan.
29.1.PREVIEW: Ústí hostí souboj sousedů v tabulce, přijede KolínUNL - KOL 3:4, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústecké hokejisty čeká další domácí zápas. V sobotu 30. ledna od 16 hodin nastoupí Slovan proti Kolínu. Na severu Čech se spolu utkají sousedé v tabulce, kteří bojují o každý bod. Ústí je čtrnácté, Kolín třináctý. Na postupové dvanácté místo ztrácí Ústí tři body, Kolín dva. Utkání můžete sledovat na Onlajnech nebo na HokejkaTV.
27.1.Středeční přestřelku nakonec ovládlo Ústí a bere dva bodyUNL - BNJ 5:4, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Do důležitého utkání vstoupilo lépe Ústí, které vedlo v úvodu druhé třetiny o dvě branky. Hosté ale otočili čtyřmi góly v řadě vývoj zápasu na svou stranu. Dlouho se nedařilo Slovanu vyrovnat, do prodloužení poslal domácí čtrnáct vteřin před koncem Tůma. V prodloužení využil přesilovku Sklenář a Slovan tak slaví dva body.
26.1.PREVIEW: Na ústecký led dorazí Benátky nad JizerouUNL - BNJ 5:4, 0.kolo | Daniel TichýÚ s t í n/L. - Ve 24. kole Chance ligy zavítají na ústecký led Benátky na Jizerou. V tomto zápase půjde o hodně, jelikož se hosté nachází na posledním místě zaručující play off a Slovan na ně ztrácí čtyři body a k tomu má oproti Benátkám zápas k dobru. Ústeckým hráčům se doma daří. Povede se jim zvítězit i tentokrát? To se dozvíte 26.01.2020 od 16:00hod.
25.1.S tempem zápasu jsem se seznamoval, říká brankář Oliver ŠatnýPRO - UNL 2:1, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Hned několik poprvé zažil sedmnáctiletý brankář Oliver Šatný v zápase proti Prostějovu. Nastoupil do svého vůbec prvního utkání mezi muži a zároveň prožil premiéru v dresu Slovanu. Ze 39 střel Jestřábů inkasoval pouze dvě branky a připsal si 37 úspěšných zákroků. Procentuální úspěšnost měl velmi slušnou - 94,87 procent. Ani jeho dobrý výkon Slovanu k výhře na ledě soupeře nepomohl. Ústí padlo 1:2.
23.1.Bojovný výkon na Jestřáby nestačil, body zůstávají v ProstějověPRO - UNL 2:1, 0.kolo | Jan KoudelkaProstějov - Špatnou sérii Slovanu na venkovních hřištích bohužel nepřetnul ani dnešní zápas v Prostějově. Domácí vedli od sedmé minuty a postupně dvougólový náskok hlídali až do samotného závěru. V poslední minutě hry dokázal už jen snížit Klikorka a ústečtí se tak vracejí bez bodů.
22.1.PREVIEW: Další utkání sehraje Slovan proti Jestřábům z ProstějovaPRO - UNL 2:1, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – V rámci třiadvacátého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek na led Prostějova. Prostějov se nachází v tabulce pár míst před Slovanem, půjde tedy opět o velmi důležité utkání, ve kterém se budou ústečtí snaž navázat na dobrý výkon proti Frýdku-Místku a po delší době sebrat i nějaké body jako hostující celek. Zápas startuje v sobotu v 17:00.
21.1.Byl jsem dost nervózní, říká Kale CostaUNL - FRM 4:2, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Svůj debut za ústecké áčko si odbyl australský útočník Kale Costa, kterého před lety právě do Slovanu přivedl Jan Čaloun. Jako centr čtvrté lajny se neuvedl vůbec špatným výkonem, a tak po utkání neunikl otázkám naší redakce.
20.1.Slovan vybojoval na domácím ledě důležitou výhru proti FrýdkuUNL - FRM 4:2, 0.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - V rámci 22. kola se Slovan utkal na domácím ledě s Frýdkem-Místkem. Utkání začalo klidně a v první třetině se ani jeden z celků nedokázal prosadit. V druhé třetině vzal Slovan vedení do svých rukou. Frýdku už se na tři rychlé góly nepodařilo zareagovat a Slovan si tak po výhře na domácím ledě 4:2 odnáší zasloužené tři body.
19.1.PREVIEW: Souboj o důležité body, Slovan hraje proti Frýdku-MístkuUNL - FRM 4:2, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. –Zápasový kolotoč pro ústecké hokejisty pokračuje dál. V rámci 22. kola Chance Ligy nastoupí Slovan v domácím prostředí proti Frýdku-Místku. Oba týmy dělí v tabulce dva body, lépe je na tom Ústí. Úvodní buly bude vhozeno 20. ledna v 16 hodin. Utkání můžete sledovat na Onlajnech nebo na HokejkaTV.
18.1.Miroslav Mach: Cílem je pro nás stále předkolo play-offTomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Dvacet střetnutí ústeckého Slovanu, letošní specifické sezony Chance ligy je za námi. Dalších čtrnáct klíčových bojů zbývá do konce základní části a předkolo play-off je na dohled. Šéf střídačky ústeckého Slovanu Miroslav Mach hodnotil, jak uplynou část sezony, tak část nadcházející.
16.1.Slovan tahal za kratší konec, z Třebíče jede bez bodůTRE - UNL 2:1, 0.kolo | Jan KoudelkaT ř e b í č - Na dobrý domácí výkon proti Jihlavě Slovan dnes nenavázal, v utkání proti Třebíči byl celé utkání o krok zpět a všechny body zůstaly na Vysočině. Díky dalšímu přesvědčivému výkonu Hamalčíka měli ústečtí šanci ještě vyrovnat. Jedinou větší příležitost si vypracoval v poslední třetině pouze Trávníček, který na svou první trefu bohužel nenavázal.
15.1.Petr Hamalčík: Věřil jsem, že ten bod navíc udělámeUNL - JIH 2:3, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Dlouhý středeční večer prožili aktéři utkání 20. kola mezi domácím Slovanem a jihlavskou Duklou. Kvalitní utkání nerozhodlo pětašedesát minut hry, ani jedenáct sérií nájezdů. Šanci na druhý bonusový bod dlouho držel maskovaný muž v domácím dresu Petr Hamalčík. Rozuzlení si však nakonec přichystal do dvanácté série nájezdu jihlavský Tomáš Čachotský. Jak je těžké přečíst právě tohoto exekutora a na další věci, jsme se ptali právě tohoto pražského rodáka.
15.1.PREVIEW: Slovan čeká cesta na Vysočinu, utká se s Horáckou Slavií TřebíčTRE - UNL 2:1, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – V rámci jedenadvacátého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek do Třebíče. Slovan má Třebíči co vracet, je to jediný tým, který v letošní sezóně obral žlutomodrý mančaft o všechny body v domácím utkání. Navíc se budou ústečtí hokejisté snažit prolomit sérii pěti vítezství v řadě Horácké Slávie ve vzájemných utkáních a posunout se tak výš v ligové tabulce. Utkání startuje v sobotu 16. ledna v 15:30.
14.1.Šéfredaktor Jiří Cícha: Přivítal bych do redakce nové posilyTomáš SuchánekÚ s t í n/L. - V dnešní době zavřených stadionů jsou informace z hokejových utkání Chance ligy vzácnější, než tomu bývalo zvykem. Redakce ústeckého Slovanu vám však udržuje přehled i v této těžké době. Šéfem ústecké redakce je již od roku 2016 Jiří Cícha, který by rád přivítal ve svém redakčním týmu i nové posily, které by se podílely nejen na obsahu webu Slovanu. Máte nyní jedinečnou možnost, stát se hokejovým redaktorem a předat svou hokejovou vášeň ostatním fanouškům.
13.1.Karel Klikorka hodnotí domácí utkání se ŠumperkemDaniel TichýÚ s t í n/L. - Po návratu z Mistrovství světa juniorů se obránce Karel Klikorka předvedl parádně. Odehrál v utkání necelých devatenáct minut a dokázal si připsat dva body za vstřelenou branku a asistenci. Ve statistice pravdy byl se třemi plusy a na soupeřova brankáře dokázal vyslat tři střely.
13.1.První domácí porážku v novém roce určila až dvanáctá série nájezdů UNL - JIH 2:3, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Hokejisté Slovanu hostili na svém ledě jednoho z favoritů soutěže, jihlavskou Duklu. A v utkání nebyli rozhodně pouze do počtu, po úvodní brance Grima a vyrovnávacím gólu Trávníčka dospělo utkání do prodloužení a následně do samostatných nájezdů. V něm sice dokázalo Ústí vyrovnat nepříznivý stav 1:3, nakonec nicméně prohrálo díky brance Čachotského ve dvanácté sérii.
12.1.PREVIEW: Do Ústí míří druhý tým tabulky, Slovan nastoupí proti DukleUNL - JIH 2:3, 0.kolo | Jan ProšekÚstí n/L - Ústecké hokejisty čeká další domácí zápas. Ve středu 13. ledna od 18 hodin nastoupí na domácím ledu proti Dukle Jihlava. Utkání se bude hrát bez přítomnosti fanoušků, zápas můžete sledovat na onlajnech nebo na HOKEJKATV.
11.1.Domácí formu Slovanu odnesli Draci ŠumperkUNL - SUM 4:1, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚstí n.L. - K 11. kolu přiletěli z Jeseníků do Ústí nad Labem hokejisté Draci Šumperk. Slovan se před utkáním mohl spolehnout na domácí, vítěznou, třízápasovou sérii. Tu v souboji s nováčkem Chance ligy potvrdil a přidal čtvrtý, pomyslný korálek v řadě. V novém roce 2021 tak Slovan doma i potřetí zvítězil. Na vítězství se dvěma body podílel zkušený Michal Trávníček. Z branky vše jistil 23 zákroky, rovněž zkušený Marek Schwarz. Další utkání čeká Slovan opět doma, a to hned ve středu proti jihlavské Dukle.