Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

V lednu 2020 vyšly tyto články:

123>>
30.1.Jaké sestavy můžeme vidět na Exhibičním utkání?KlubÚ s t í n/L. - V neděli 9. 2. 2020 se od 14:30 hodin uskuteční Exhibiční utkání, kde proti sobě nastoupí HC 4177 vs. Garda Slovanu, tak přijďte zafandit legendám ústeckého hokeje a zpříjemnit si tak nedělní odpoledne na zimním stadionu v Ústí nad Labem.
30.1.V sobotu páté utkání s KadaníKAD - UNL 4:2, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – V sobotní podvečer se střetnou ústečtí hokejisté se severočeským rivalem z Kadaně. V minulém utkání prohrál Slovan v prodloužení na ledě Benátek nad Jizerou, nyní se utkají svěřenci Tomáše Mareše s týmem, který je v ligové tabulce hned za nimi. Úvodní buly padne v 17:00.
29.1.Slovan vybojoval v Benátkách bodBNJ - UNL 2:1, 0.kolo | Jan KoudelkaBenátky n/J. - Ve středečním utkání se ústečtí hokejisté střetli se soupeřem z Benátek nad Jizerou, který šel do vedení již v první minutě. Do konce základní hrací doby to bylo ovšem vše, co výborně chytající Brízgala, který se vrátil zpět po zranění, dovolil. Ve druhé třetině vyrovnal v prvním zápase za Slovan Pavel Mrňa. Utkání nakonec muselo rozhodnout prodloužení. V tom ujel ústecké obraně Duda, který zajistil domácím bonusový bod.
28.1.Slovan míří na led Benátek nad JizerouBNJ - UNL 2:1, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Na svěřence Tomáše Mareše a Jaroslava Roubíka čeká další venkovní zápas. Tentokrát nastoupí na ledě Benátek nad Jizerou. Tento tým je v tabulce o jedno místo nad Ústím a oba soupeře dělí 13 bodů. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30. Zápas můžete sledovat na onlajnech.
27.1.Slovanu chybí větší rozpočet, lídři i nejvyšší mládežnické soutěžeDaniel BrzákÚ s t í n/L. - Ústeckému Slovanu se ani letos nedaří. Co mu chybí se pokusil zodpovědět kouč Tomáš Mareš, jenž by si, stejně jako fanoušci, přál, aby se klub zase vrátil na výsluní.
27.1.Ve speciálním utkání podlehl Slovan TřebíčiUNL - TRE 2:4, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Utkání proti Třebíči bylo součástí projeku Legenda pomáha. V letošní sezóně si připomínáme výročí 50 let od chvíle, kdy Ivan Hlinka poprvé vstoupil na extraligový led a svým pověstným stylem se rozjel za velkolepou kariérou. Na jeho počest vznikl projekt Legenda pomáhá. Oba týmy nastoupily dnes v dresech bez reklam. Domácí s podobiznou Jaroslava Roubíka, hosté z Třebíče s Vladimírem Bouzkem. Samostatné utkání měla pod kontrolou hostující Třebíč a po zásluze si odvezla ze severočeské metropole tři body. Za Slovan si odbyl obnovenou premiéru bývalý kapitán Martin Vágner.
27.1.Staronová posila Martin Vágner nejen o utkání s TřebíčíUNL - TRE 2:4, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Po pondělním prohraném utkání s Třebíčí jsme vyzpovídali navrátilce do ústeckého dresu, Martina Vágnera. Jak zhodnotil zápas, kolik poznal v kabině spoluhráčů, či jak se mu vede v osobním životě?
26.1.Informace o kádru SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Přínášíme aktuální informace o hráčském kádru a marodce.
26.1.Juniorka na lídra nestačila, prohrála po páté v řaděKNV - UNL 4:2, 0.kolo | Jan KoudelkaKralupy n/V. - V rámci 35. kola REDSTONE Extraligy juniorů zajížděl ústecký tým na led lídra soupeře, do Kralup nad Vltavou. V utkání padla první branka, z hole soupeře, až těsně před první sirénou. Úvodem druhé třetiny se domácí trefili znovu. Snížit ovšem stihl Polata. Ve třetí třetině odskočily Kralupy na rozdíl tří branek, v samotném závěru stihl ještě snížit na konečných 4:2 pro domácí Šindelář.
26.1.Slovan se vrací domů, nastoupí proti TřebíčiUNL - TRE 2:4, 0.kolo | Jan ProšekÚstečtí hokejisté se vrací po dvouzápasové sérii na ledě soupeřů na zimní stadion v Ústí nad Labem, kde dnes od 18 hodin nastoupí proti Třebíči. Slovan s Horáckou Slavií proti sobě v této sezóně nastoupí popáté a hned tři předchozí zápasy vyhrála Třebíč. Severočeši mají svému soupeři co vracet.
25.1.5. třída: Nepovedená první třetina a prohra s LounyLOU - UNL 3:1, 14.kolo | Jan ProšekLouny - Žáci ústecké páté třídy v prvním zápase v roce 2020 nestačili na Louny. Na ledě soupeře po první třetině prohrávali 0:3, ve třetí třetině snížil Růžička. Ústí prohrálo 1:3.
25.1.5. třída: V derby nestačilo Ústí na DěčínUNL - DEC 1:6, 15.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci ústecké páté třídy v dalším zápase nestačili na stejně starý výběr Děčína. Jedinou branku Ústí vstřelil v čase 43:40 Jakub Hečko. Slovan v derby prohrál 1:6.
25.1.3. třída: Výhra nad DěčínemUNL - DEC 8:1, 13.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústecká třetí třída dokázala v tomto zápase porazit stejně starý výběr Děčína celkem jednoznačně 8:1. Slovan ovládl třetí třetinu, ve které vyhrál 5:1.
25.1.3. třída: Ústí porazilo i KadaňUNL - KAD 13:3, 14.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci ústecké třetí třídy dokázali v dalším zápase porazit také soupeře z Kadaně. Slovan dal Trhačům celkem třináct branek a raduje se z výhry 13:3.
24.1.8. třída: Ústí se prosadilo až ve třetí třetině, nestačilo na BílinuUNL - BIL 5:14, 16.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci ústecké osmé třídy v domácím prostředí nestačili na stejně starý tým Draků Bílina. Slovan svému soupeři podlehl 5:14. Za Ústí se dvakrát prosadil Martin Trnka, ke svému výkonu přidal ještě asistenci.
24.1.7. třída: Ústí porazilo Karlovy VaryUNL - KVA 9:3, 17.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Další domácí zápas dokázali žáci ústecké sedmé třídy vyhrát. Na svém ledě porazili soupeře z Karlových Varů. Šimon Závorka zaznamenal hattrick a na další dvě branky přihrál.
24.1.7. třída: Slovan nestačil na Rytíře KladnoKLA - UNL 7:3, 18.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Žáci ústecké sedmé třídy cestovali k dalšímu zápasu na led Kladna. Slovan se sice v první třetině dostal do dvoubrankového vedení, ale pak Kladno dokázalo otočit vývoj zápasu a nakonec se mohlo radovat z výhry 7:3.
24.1.7. třída: Ústí přišlo v poslední minutě o výhru na ledě ChomutovaCHM - UNL 8:7, 19.kolo | Jan ProšekChomutov - Minutu před koncem zápasu vedla sedmá třída Slovanu Ústí na ledě Chomutova 7:6. Poslední minuta se Ústí vůbec nepovedla, dvakrát inkasovalo a přišlo o výhru. V čase 59:10 vyrovnal Alex Pokorný. Stejný hráč poslal 12 vteřin před koncem Chomutov do vedení.
24.1.6. třída: porážka v derby s DěčínemDEC - UNL 12:1, 15.kolo | Jan ProšekDěčín - V severočeském derby šesté třídy se Slovan v zápase Děčínem dokázal prosadit jen jednou. Ve třetí třetině pálil přesně Horyna. Ústí nad Labem na svého soupeře nestačilo a podlehlo mu 1:12.
24.1.Junioři nestačili na domácím ledě na ChrudimUNL - CHR 1:6, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Ústecké juniory čekal v pátečním utkání soupeř z Chrudimi. Hlavním kamenem úrazu byla pro domácí absence velkého počtu hráčů. V první třetině ale poslal Slovan do vedení Šindelář. Na jeho gól ale žádný spoluhráč nedokázal navát, když si všichni vylámali zuby na Matouškovi, a Chrudim šesti brankami utkání otočila.