CHA Liga: HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem 1:3 | ELJ: IHC Králové Písek - HC Slovan Ústí nad Labem 5:4

V lednu 2016 vyšly tyto články:

123>>
31.1.Po Letňanech si vyšlápli mladší dorostenci i na LitvínovUNL - LIT 4:2, 0.kolo | Josef CestrÚ s t í n/L. - V předchozím duelu vyhrál Slovan v Letňanech a v rámci 12. kola nadstavby přivítal nedaleký Litvínov. Favorité z Litvínova si vytvořili dvoubrankový náskok. Hokejisté Ústí ve druhé části ovšem otočili vývoj utkání na svojí stranu a v závěru zápasu uzavřel Gottfried trefou do prázdné klece střelecký účet. Slovan tak porazil v domácím prostředí Litvínov 4:2.
31.1.Další lekce hokejové školy již v pondělíTisková zprávaÚ s t í n/L. - Hokejová škola Jana Čalouna pokračuje dál. Nadcházející lekce se bude konat v pondělí 1. února. Start je naplánovaný na 16:30 h. a konec bude v 17:45 h., lekce je pro ročníky 2001-2003. Registrace není nutná.
31.1.Otáčet skóre nás stojí zbytečné síly, litoval Jan Kloz porážky s Přerovem | Martin PešoutÚ s t í n/L. - V utkání 46. kola WSM Ligy doma ústecký Slovan nestačil na Přerov, se kterým prohrál 2:3 a trochu si zkomplikoval boj o postup do předkola play-off. Stále ale drží místo v postupové desítce. Proti Přerovu se trefil ústecký útočník Jan Kloz, ale na body to nestačilo.
30.1.Začíná aukce dresů z posledních dvou ročníkůTisková zprávaÚ s t í n/L. - Chcete si uchovat vzpomínku na právě probíhající nebo loňskou sezónu? Nyní máte možnost získat v aukci dres svého oblíbeného hráče! Do dražby totiž půjdou obě sady dresů (modré i žluté), kterou oblékají hokejisté Slovanu v posledních dvou ročnících WSM Ligy.
30.1.Zubři z Přerova byli nad síly SlovanuUNL - PRE 2:3, 46.kolo | Josef CestrÚ s t í n/L. - V rámci 46. kola WSM Ligy přicestoval na sever Čech Přerov. Ačkoli vstřelil Slovan první branku utkání, o další tři zásahy už se postarali hráči Přerova. Nic na osudu utkání nezměnilo snížení Davida Tůmy v závěru třetí třetiny, ani power-play domácích v posledních minutách zápasu. Poprvé ve vzájemných zápasech s Přerovem tak nebylo výhodou domácí prostředí. Slovan nestačil na Přerov v poměru 2:3.
29.1.Do Ústí přijede tabulkový soupeř z PřerovaUNL - PRE 2:3, 46.kolo | Anna KuželováÚstí n/L. - Slovan trápí v poslední době velká marodka, ale i tak dokázal v minulém zápase zabojovat. V utkání se Šumperkem prohrával už 3:0, ale výsledek otočil na 3:4 a po samostatných nájezdech bral dva body. V sobotu 30. 1. se do Ústí chystá Přerov, který se nachází v tabulce o příčku výš. V minulém domácím zápase si s ním Ústečtí poradili 3:1. Zápas začíná v 17:00 hod.
28.1.Hokejisté společně s basketbalisty navštívili ZŠ VinařskáTisková zprávaÚ s t í n/L. - Netradiční školní poledne zažily děti ze základní školy Vinařská. Nikdo se tentokrát nechtěl se svým příchodem do školní lavice po přestávce opozdit. Dnes totiž byla na řadě beseda hráčů Slovanu a Slunety se žáky místní školy. Školu za hokejový ústecký klub navštívili David Bernad, Jan Křivohlávek, Jakub Soukup a Roman Navarra.
27.1.Ústečtí hokejisté otočili duel v Šumperku, ovládnutím nájezdů získali dva bodySUM - UNL 3:4, 45.kolo | Jaroslav Svoboda, Tereza KošťálováŠumperk - Za čtyřicátým pátým kolem WSM Ligy vyjeli hokejisté Slovanu do Šumperka. Domácí hráči vedli do třicáté třetí minuty o tři branky, ale následně se hosté rozehráli a do konce řádné hrací doby dokázali vyrovnat skóre na 3:3. V prodloužení se nedařilo ani jednomu celku, a tak utkání pokračovalo do samostatných nájezdů. Ústí nad Labem v nájezdech zvítězilo díky rozhodujícímu nájezdu Davida Bernada ve druhé sérii.
26.1.Ústecký Slovan ubíjí marodkaTisková zprávaÚstí nad Labem - V rozhodující fázi o play-off ubíjí Slovan neskutečná marodka, která čítá celkem devět hráčů základní sestavy.
26.1.Zápasový kolotoč Slovanu pokračuje zastávkou v ŠumperkuSUM - UNL 3:4, 45.kolo | Josef CestrÚ s t í n/L. - Marodka ústeckého Slovanu se rozšířila během posledních zápasů na devět jmen základní sestavy. Tato nepříjemnost je o to větší, že se tak děje necelý měsíc před koncem základní části WSM Ligy. Do Šumperka tak odcestují svěřenci Miroslava Macha a Tomáše Mareše v okleštěné sestavě, kde se utkají ve středu 27.1. od 18:00 hod. v rámci 45. kola WSM Ligy s tamním klubem.
25.1.Junioři přehráli KlášterecKNO - UNL 2:5, 25.kolo | Jan ProšekKlášterec nad Ohří - V zápase 25. kola Ligy juniorů cestoval Slovan do Klášterce, kde se utkal s tamními hokejisty. Ústí o své výhře rozhodlo ve druhé třetině, kterou vyhrálo poměrem 3:0, celkově se pak radovalo z výhry 5:2.
25.1.Do Českých Budějovic v okleštěné sestavěTisková zprávaÚstí nad Labem - Již dnes se hokejisté Slovanu v utkání 44. kola WSM Ligy střetnou s celkem Českých Budějovic. Trenéři se musí kvůli velké marodce vypořádat s úzkým kádrem. Mimo hru je celkem sedm hráčů: Martin Vágner, Ondřej Smetana, Matěj Hes, Jan Pohl, Daniel Sobotka, Antonín Melka a Jan Kloz.
25.1.Slovanu se nepodařilo překonat MotorCEB - UNL 8:3, 44.kolo | Matěj Mayer, Tereza KošťálováČeské Budějovice - Ústí nad Labem vyjelo na led Motoru ve velmi oslabené sestavě. České Budějovice překonávali Slovan už o pět branek a poté se podařilo Ústeckým snížit na tříbrankový rozdíl. Následně se domácí prezentovali ještě třikrát a hosté už pouze jednou, což na výhru nestačilo. Domácí si ponechali na vlastním ledě tři body za výhru 8:3 nad Severočechy.
24.1.Mladší dorostenci Slovanu byli nad síly LetňanLET - UNL 0:2, 0.kolo | Josef CestrPraha, Letňany - Zápasem mladších dorostenců v Letňanech se přehoupla nadstavbová část extraligy mladšího dorostu do své druhé poloviny. Ačkoli byli domácí Pražané favoritem utkání, hráči Slovanu ukázali velkou bojovnost. V menším počtu hráčů, ve kterém odcestovali do Letňan, dokázali porazit soupeře o dvě branky, které vstřelily ve druhé třetině utkání.
24.1.Další venkovní zápas, Slovan jede do Českých BudějovicCEB - UNL 8:3, 44.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem – V dalším zápase čeká Ústí nad Labem nesnadný soupeř. V rámci 44. kola cestuje Slovan do Českých Budějovic, kde se utkají s tamním domácím klubem – ČEZ Motor České Budějovice. Tyto dva týmy se v letošní sezóně potkaly již třikrát, vždy se radovali ze zisku tří bodů Jihočeši. Slovan má soupeři co vracet. Úvodní buly čtvrtého vzájemného klání bude vhozeno v pondělí 25. ledna v 17:30 hod.
23.1.Derby vyznělo lépe pro ústecký SlovanUNL - LTM 3:1, 43.kolo | Martin Pešout, Jana Drbalová, Tereza KošťálováÚ s t í n/L. - Ústecký Slovan svedl v rámci severočeského derby s Litoměřicemi nelítostnou bitvu a po výhře 3:1 si připsal důležitý bodový zisk v boji o play-off. Vyrovnaný zápas rozhodl kanonýr Jaroslav Roubík, který si připsal dvě branky a zaznamenal 400. trefu v druhé nejvyšší soutěži. Třetí branku pak přidal při power-play David Tůma.
23.1.Vlčák dneska chytal fantasticky, vyzdvihl výkon brankáře Jaroslav RoubíkUNL - LTM 3:1, 43.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Severočeské derby přineslo tři body domácím. Hrdinou večera byl Jaroslav Roubík, který si připsal hned tři kanadské body za dvě branky a jednu asistenci.
22.1.BZURA vs. VEJLUPEKTisková zpráva
22.1.Poslední domácí severočeské derby. Do Ústí se chystají LitoměřiceUNL - LTM 3:1, 43.kolo | Soňa JiráskováÚstí nad Labem - Základní část WSM Ligy pomalu, ale jistě spěje ke konci. Týmům ještě zbývá odehrát deset utkání. Třiačtyřicáté kolo je na programu v sobotu 23. ledna 2016. V jeho rámci proti sobě nastoupí ústecký Slovan a sousední Litoměřice. Žlutomodří dvakrát porazili Kališníky a pouze jedenkrát jim podlehli po samostatných nájezdech. Podaří se modrožlutým znovu uspět? Přijďte se o tom přesvědčit na ústecký zimní stadion. Zápas začíná v 17:00 hod.
20.1.Slovan se ani při tříbrankovém manku nevzdal, na Havířov ale těsně nestačilHAV - UNL 4:3, 42.kolo | Josef Nudera, Zdeněk Kamínek ml.Havířov - Na cestu z utkání 42. kola WSM Ligy nebudou ústečtí hokejisté vzpomínat v dobrém. Slovan zápas dobře nezačal, i když první třetina góly nepřinesla. V prvních deseti minutách druhé části Severočeši třikrát inkasovali a museli dohánět náskok soupeře. Havířovu se přiblížili na rozdíl jediné branky, v jednapadesáté minutě ale domácí znovu odskočili do dvoubrankového vedení. Za necelé dvě minuty vykřesal naději pro Ústí nad Labem David Tůma, závěrečný time-out ani power-play již srovnávací trefu nepřinesla. Všechny tři góly vsítili žlutomodří v početní převaze.