CHA přát. HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou 7:4 | ELJ přát.: HC Hvězda Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 5:2

V lednu 2010 vyšly tyto články:

1234>>
30.1.Lvi na Vsetín nakonec nestačiliUNL - VSE 4:5, 12.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Ve dvanáctém kole o udržení se starší dorostenci střetli s celkem ze Vsetína. Zápas se pro ně ale nevyvíjel příliš pozitivně. Už po pěti minutách totiž prohrávali o gól a na konci druhé třetiny dokonce o dva. Dvěma rychlými góly, které přispěly k vyrovnání, přispěl do dnešního brankostroje Tomáš Kuchynka. Po jeho dvojgólu padlo ještě po jedné brance na každé straně, a tak po šedesáti minutách hry byl stav 4:4. Na řadu přišlo prodloužení, ve kterém se také nerozhodlo. V samostatných nájezdech byl domácí brankář pokořen jen jednou, což Vsetínu k výhře stačilo. O vítězný gól se postaral Martin Ptáčník.
30.1.Lvi na Moravě jen těsně zvítěziliTRE - UNL 1:2, 44.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Ve 44. kole první hokejové ligy zavítalo mužstvo Ústeckých Lvů do daleké Třebíče. Po třech vyhraných vzájemných zápasech si nenechali ujít ani čtvrté vítězství. První třetina byla spíše ve znamení Třebíče. Několikrát nastřelili Orctovu tyč, ale gól nepadl ani na jedné straně. V půlce druhé třetiny se poprvé ozval gólový hvizd píšťalky. Roman Němeček nahodil puk na branku a kotouč do ní propadl. O pár minut později bylo ale vyrovnáno. Ve třetí třetině padl jen jediný gól. A to gól Slovanu v podání Pavla Janků, který po kombinaci Němečka a Pazourka zařídil dnešní vítězství Slovanu, který se opět o tři body přiblížili k rekornímu počtu bodů v první lize za posledních pět let.
30.1.LTV: Obujte se do nás!Lion´s TVÚ s t í n/L. - Už jen dva zápasy zbývají do konce nadstavbové části a náš Slovan jasně a s přehledem vede tabulku první ligy. A tak ani naše televize nechce být pozadu a ráda by svým fanouškům předváděla takovou hru, se kterou by všichni příznivci byli spokojeni.
29.1.Lvi jedou do Třebíče pro další výhruTRE - UNL 1:2, 44.kolo | RedakceÚ s t í n./L - Rozjetí Lvi se tentokrát chystají až do daleké Třebíče. Ta si díky menší herní krizi z poslední doby zavřela přímou cestu do čtvrtfinále. Fanoušci klubu z Vysočiny ovšem nemusejí zoufat. Jejich hokejisté se dobrými letošními výkony postarali o jedno z největších překvapení letošního ročníku. A současné páté místo předpovídá, že tým kolem nadějných mladíků a dvou reprezentantů do dvaceti let může dojít daleko. Lepší náladu jim určitě zvedly i tři body od Havířova, který ze soutěže odstoupil. Poslední dvě utkání Třebíč prohrála se ztrátou minimálně dvou gólů. K pojištění solidní výchozí pozice pro play-off jí zvývají pouze dvě utkání, a tak můžeme očekávat, že se o body bude rvát zuby nehty. Jak sobotní mač proti Slovanu dopadne, se dozvíme v sobotu 30.1.2010 od 17:30. Online přenos můžete sledovat zde.
29.1.Starší dorost v souboji koček úspěšnějšíUNL - HAV 4:2, 11.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Poslední "moravský" víkend načali starší dorostenci zápasem s Havířovem, kterému chtěli oplatit těsnou porážku s jeho ledu. Hosté se sice brzy ujali vedení, ale v polovině utkání svítilo na ukazateli skóre 4:1 pro domácí šelmy. Panteři ještě ve třetí třetí třetině stav mírně zkorigovali, ale to bylo z jejich strany vše.
28.1.Gureň je další posilou Ústeckých Lvů!Jan Klener, Hana VeigendováÚ s t í n/L. - Vedení severočeského Litvínova uvolnilo do Ústí nad Labem dalšího hráče. Tentokrát se jedná o zkušeného třiatřicetiletého obránce Miloslava Gureně. V kádru Ústeckých Lvů bude působit do konce sezóny. Dnes již absolvoval první trénink na ústeckém ledě. Během dne budeme doplňovat další informace.
28.1.Ústecký kat Klimt tentokrát mlčelUNL - VLB 5:1, 43.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - V prosinci exústecký útočník Tomáš Klimt popravil Slovan třemi brankami a díky němu mělo Vrchlabí jako jediné z celé soutěže s Ústím kladnou bilanci. To však už neplatí. Ve středu celek z Podkrkonoší neměl nárok. Žlutomodří vyřídili soupeře za úvodních patnáct minut a překonali loňský bodový rekord. „Ústí bylo lepší,“ uznal bez váhání vrchlabský elitní snajpr.
28.1.Čaloun má problém. Nehodí se do současné koncepce VrchlabíUNL - VLB 5:1, 43.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Jeho příběh ústecké fanoušky stále zajímá. Severočeský patriot a legenda klubu se lvem ve znaku, Jan Čaloun se postarala o nejzapeklitější kauzu letošního prvoligového ročníku. O jeho nelehkém působení ve Vrchlabí exkluzivně promluvil bývalý kouč Slovanu a současný Čalounův nadřízený – Jindřich Setikovský.
28.1.Může být Brno případným soupeřem Slovanu v baráži? Ne, tvrdí KlimtMartin PešoutÚ s t í n/L. - Podle bývalého útočníka Komety Brno Tomáše Klimta nebude mít moravská metropole problém s udržením v nejvyšší soutěži. Exústecký forvard neskrývá nadšení z náhlé formy Komety a svému bývalému zaměstnavateli přeje samé lepší zítřky. Přestože se stal v říjnu nežádoucím článkem souboru nováčka extraligy.
28.1.Junioři: zbytečná ztráta s JihlavouJIH - UNL 3:2, 21.kolo | Mezlík Jakub, Miroslav JaníčekJ i h l a v a - Již třetí porážku z posledních čtyř zápasů si připsali na své konto extraligoví junioři Ústeckých Lvů. Tentokrát na ledě předposlední Jihlavy, která tak zaznamenala první tříbodovou výhru na domácím ledě od 27. listopadu. Ústečtí hokejisté měli téměř celý zápas převahu a množství šancí, které ale nedokázali zužitkovat. Všechny góly v síti Ústeckých Lvů zaznamenali jihlavští dorostenci, pro které to byl v této sezóně teprve čtvrtý zápas za juniory. Vzhledem k tomu, že ostatní týmy v tabulce mají odehráno o zápas méně, je vysoce pravděpodobné, že ústecká juniorka ztratí pozici lídra tabulky.
27.1.Lvi zlomili Vrchlabí v první třetiněUNL - VLB 5:1, 43.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Když na začátku druhé třetiny zakončil Rok Pajič brejk a poslal Ústecké Lvy v souboji s Vrchlabím už do čtyřbrankového vedení, bylo jasné, že snahy hostů vyjdou ve Zlatopramen aréně naprázdno. Přestože Ústečtí pokračovali v nátlakové hře vytvářeli si další šance, náskok už nenarůstal. Naopak hokejisté zpod Krkonoš v závěru prostřední části výsledek zkorigovali. Poslední slovo však měl David Pazourek, který utkání gólově načal i ukončil.
27.1.Robin Hanzl: Jsem rád za každý gólUNL - VLB 5:1, 43.kolo | Hana VeigendováÚ s t í n/L. - V nadstavbové části se mu daří. A daří se mu i proti celku z Vrchlabí. Už v minulém zápase proti stejnému soupeři vstřelil gól. Svou formu potvrdil i v dnešním utkání, když svou trefou na 3:0 pár minut před koncem první třetiny vyhnal z branky brankáře Ševčíka, kterého nahradil zkušený Biegl. Řeč je o Robinu Hanzlovi, mladém nadějném dvacetiletém útočníkovi. Doposud nasbíral celkem 16 bodů za 7 gólů a 9 asistencí.
26.1.Poradí si Lvi i s Vrchlabím?UNL - VLB 5:1, 43.kolo | Hana VeigendováÚ s t í n/L. - V rámci 43. kola zavítá na ústecký led Vrchlabí. Zatím jako jediný soupeř z celé tabulky dokázalo právě Vrchlabí Ústecké Lvy dvakrát porazit. V posledním vzájemném střetnutí vyhráli Vrchlabští až po samostatných nájezdech. Jak dopadne zápas tentokrát? O tom se můžete přesvědčit na vlastní oči 27. ledna od 18 hodin v ústecké Zlatopramen Areně.
26.1.Lvi posíleni o útočníka HeinischeRedakceÚ s t í n/L - Lvi jsou bohatší o dalšího útočníka. Jedná se o Martina Heinische, který přichází z nedalekého Litvínova. Tento urostlý čtyřiadvacetiletý hráč přichází formou hostování do konce sezóny. Druhým směrem, tentokrát však formou střídavých startů, putuje ústecká sedmnáctka, útočník Michal Dragoun. Oba budou trenérům k dispozici již na středečních trénincích.
24.1.Mladší dorost v Letňanech propadl v produktivitěLET - UNL 2:1, 26.kolo | Miroslav JaníčekP r a h a - Jako Jánošíci si musí poslední dobou připad mladší dorostenci Ústeckých Lvů. Zatímco dokázali obrat o body nejlepší týmy extraligy, těm z chvostu tabulky je poměrně často odevzdávají. Nejinak tomu bylo na ledě předposledních Letňan, kde selhali v koncovce. Z 28 střel vypálených mezi tři tyče prošla do sítě pouze jediná.
23.1.Junioři s posledním nezaváhaliUNL - POR 8:1, 19.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Nepříliš snadnou cestu ke třem bodům, alespoň zpočátku, měli junioři Ústeckých Lvů při utkání s beznadějně poslední Porubou. Neukázněností a vlastními chybami totiž nabídli hostujícímu mužstvu více než dostatek příležitostí ke skórování. Jen díky brankáři Wegertovi, ale částečně také díky neschopnosti soupeře minely potrestat, neinkasovali ze hry ani jednu branku. Utkání nebylo nijak pohledné, a i přes poměrně značný rozdíl ve skóre v něm bylo téměř třicet vyloučení.
23.1.Junioři prohráli s HavířovemUNL - HAV 2:4, 20.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Jeden z nejslabších výkonů sezóny podali junioři Ústeckých Lvů ve 20. kole nadstavbové části NOEN extraligy, když podlehli na domácím ledě Havířovu. Hlavním znakem zápasu byla nedisciplinovanost a z ní pramenící vyloučení a nepřesná koncovka. Panteři trpělivě čekali na chyby domácích a nekompromisně je trestali. Od vyšší prohry své spoluhráče uchránil brankář Jan Wegert, který spolehlivými zákroky ničil šance soupeře.
23.1.Lvi zvládli přestřelku ve ZnojměZNO - UNL 4:6, 42.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Divoký zápas byl k vidění ve znojemské Hostan Aréně, kam v rámci 42. kola zavítal již jasný vítěz základní části ze severu Čech. Hned v úvodu dostal Jakub Svoboda domácí Orly do vedení. Ti jej však neudrželi na dlouho. Roman Pšurný vyrovnal stav, který se po minutě opět měnil. Domácí se dostali do vedení díky Karlu Pláškovi. Do šaten se v první třetině ale odcházelo za vyrovnaného stavu, protože jednogólové manko smazal Pavel Kříž. V prostřední části hry Lvi otočili utkání a do vedení šli zásluhou Jana Kloze. Do třetí třetiny mohli nastupovat hosté z Ústí s dvoubrankovým vedením. To by však nesměli nechat snížit Lubomíra Štacha, který odpověděl na gól Davida Pazourka. Vyrovnáno bylo opět po střele Václava Meidla. Lvi však šli opět do vedení, když Martin Šagát opět potvrdil známé tvrzení „Nedáš - dostaneš“. Tříbodový zisk pro Ústecké Lvy pak střelou do opuštěné znojemské brány pojistil David Pojkar.
23.1.Starší dorost udolal RebelyHBR - UNL 3:4, 10.kolo | Miroslav JaníčekH a v l í č k ů v B r o d - Úspěšný víkend na kluzištích soupeřů zaznamenali starší dorostenci Ústeckých Lvů. Po dramatickém zápase v Písku absolvovali ústečtí mladíci neméně dramatické utkání na Vysočině. Přestože na začátku třetí třetiny vedli už o dvě branky, domácí během chvíle vyrovnali a o vítězi nekonec rozhodovala až trestná střílení. Jediným úspěšným střelce při nich nakonec byl ústecký obránce Ondřej Smetana.
22.1.Poradí si Ústí s čarodějem Horčičkou?ZNO - UNL 4:6, 42.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi vs. Luboš Horčička. Znojemský brankář je letošní hlavní postavou vzájemných soubojů Slovanu s celkem z jihu Moravy. V listopadu měl velký podíl na první ústecké porážce na domácím ledě. V dalších dvou případech žlutomodré střelce řádně potrápil. A navrch přidal tvrdé prohlášení, které vzbudilo solidní poprask. Další pokračování možná nabídne v sobotu 23.ledna od 17:30 ve znojemské Hostan Aréně.