CHA přát. HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou 7:4 | ELJ přát.: HC Hvězda Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 23. 8. 2019 od 16 hod.

V lednu 2008 vyšly tyto články:

1234>>
31.1.Roman Němeček je další posilou Lvů! Jan FeudallÚstí n. L. - (Aktualizováno - 17:00hod.) Při pátečním duelu proti pražské Spartě se poprvé ústeckému publiku představí obránce Roman Němeček (foto zdroj: www.hcorli.cz). Osmdvacetiletý odchovanec Písku, který dosud hrál za pražského rivala Slavii, přichází do Ústí nad Labem na přestup. "Jsme rádi, že došlo k dohodě jak s pražským klubem, tak i s Romanem. Celou sezónu jsme hledali beka - praváka, Roman Němeček naše předpoklady splňuje," informuje sportovní ředitel Slovanu Vladimír Evan.
31.1.Další novou tváří Lvů je forvard Tomáš KáňaMarcel VonešÚ s t í n/L. - Dalším úlovkem, který se podařilo získat vedení Ústeckých Lvů, je dvacetiletý forvard Tomáš Káňa (zdroj foto: www.sport.cz). Ostravský odchovanec by měl pomoci zvýšit produktivitu ústeckého týmu ve zbývajících zápasech této sezóny a pomoci tak záchraně v nejvyšší soutěži. Mládežnický reprezentant nakoukl do extraligy už v sedmnácti letech, v další sezóně odehrál za vítkovický A-tým 44 zápasů a byl draftován týmem St. Louis Blues. V ostravském týmu vydržel ještě celou loňskou sezónu a oceán odešel až skončení ročníku. V listopadu se však ze zámoří, kde se mu nepodařilo prorazit, vrátil do mateřských Vítkovic.
31.1.Ústečtí Lvi vyrukují proti Spartě se třemi novými posilamiUNL - SPA 0:3, 47.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - Přestože Ústečtí hrají v poslední době vyrovnané zápasy, vítěznou euforii poznali naposledy před šesti koly doma s Libercem. Od té doby šestkrát svým soupeřům podlehli, z toho jednou v prodloužení a jednou na samostatné nájezdy. Proti dalšímu soupeři, kterým bude HC Sparta Praha, nastoupí Lvi posíleni o trojici nových hráčů, jimiž jsou útočníci Krajči s Káňou a obránce Němeček. Úřadující mistr potřebuje též zabrat. Z posledních dvou zápasů bral jeden bod a zespoda se na jeho pátou příčku tlačí hejno pronásledovatelů. Atraktivní utkání je na programu Zlatopramen Arény v pátek 1. února od 17:30 hod.
31.1.10 permanentkářů čeká při utkání se Spartou souboj o notebook!Jan FeudallÚstí n.L. – Při zítřejším duelu čeká na majitele permanentek zajímavá soutěž. O první pauze se utká 10 permanentkářů o notebook Hewlett Packard od společnosti Metropolnet, a.s.! Na ostatní soutěžící čekají reklamní předměty HC Slovan Ústečtí Lvi. Jak se můžete naší soutěže zúčastnit?
30.1.Slovenská mafie má dalšího člena, přichází Róbert Krajči Jan FeudallÚstí n.L. – Konec přestupního termínu se nezadržitelně blíží a Ústečtí Lvi mají poslední hodiny na doplnění soupisky. Ze slovenské Žiliny přichází útočník Róbert Krajči. „Jde o rychlého a dravého útočníka. Má dobrou orientaci před brankou,“ krátce charakterizoval nového útočníka sportovní ředitel klubu Vladimír Evan.
28.1.Michal Havel ze zdravotních důvodů v Ústí končíJan FeudallÚstí n.L. – Útočník Michal Havel už nebude v letošní sezóně oblékat dres Ústeckých Lvů. Tuto informaci potvrdil dnes ráno generální manažer klubu Ing. David Šaffer. „S Michalem Havlem jsme se dohodli na ukončení hráčské smlouvy ze zdravotních důvodů,“ řekl k aktuální změně v týmu Slovanu.
27.1.Slovan ztratil šanci na body v úvodu třetí částiZNO - UNL 5:2, 46.kolo | Marcel Voneš, Petr FrömelÚ s t í n/L. - Ani při druhé návštěvě znojemské Hostan arény nedokázal Slovan bodovat. Před první přestávkou se sice podařilo srovnat Jakubu Evanovi, který vstřelil svůj první letošní gól, před druhou pauzou se však gólu do šatny dočkali i domácí, kteří si rozhodující třígólový náskok vytvořili v rozmezí 35 sekund na začátku třetí části. V závěru už stihl pouze korigovat na konečných 5:2 Jan Klobouček. Nepříliš úspěšnou premiéru zažil v ústecké brance Tomáš Hiadlovský, který vystřídal Přikryla ve 43. minutě a hned z první akce Znojma inkasoval. Slovenský reprezentant do 20 let, který v závěru kapituloval ještě jednou, by měl v Ústí působit do konce sezóny.
26.1.K souboji dravců cestují Ústečtí Lvi do ZnojmaZNO - UNL 5:2, 46.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Ústecký Slovan v posledním utkání sahal po třech bodech, s Kladnem však o nadějný dvoubrankový náskok přišel a nakonec bral jen bod. To Znojmo padlo naposledy na Slavii poměrně jednoznačně, byť ostuda 0:7 jako během první návštěvy Orlů v Sazka Areně se nekonala. Znojmo poslední dobou pomalu začíná ztrácet na první desítku soutěže a s Ústeckými Lvy tak bude hrát o velmi důležité body. Jestli se však o ně hodlá Ústí podělit, to se ukáže v neděli 27. ledna od 17:30 hod.
26.1.Poznámka: Hokej bych ze strachu vyměnil třeba za sojové bobyKarel FilasÚ s t í n/L. - Boj na života a na smrt, bitva, válka a podobná slova nezřídka slýcháváme či čteme při snaze o výstižné hodnocení pravého sportovního potažmo hokejového klání. Ale, že by je někdo vzal úplně doslova, by člověka ani ve snu nenapadlo. Stalo se. Generálnímu manažerovi Ústeckých Lvů kdosi v telefonickém rozhovoru vyhrožoval zabitím „Jestli Slovan nezačne vyhrávat, tak tě zastřelím,“ slyšel David Šaffer včera odpoledne ve sluchátku. To už se začínají bortit veškeré hranice sportu jako zábavy pro lidi.
26.1.Junioři po sedmi kolech naplno bodovali, vyšlápli si na čtvrté PardubiceUNL - PCE 4:1, 40.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Takřka měsíc čekala družina kouče Pecky na všechny body. Trošku překvapivě se jich dočkala na domácím ledě, kde hostila čtvrté Pardubice. Lvíčata se obula do Východočechů hned zkraje utkání a po pěti minutách vedla 2:0. I v dalším průběhu zápasu určovali podobu hry domácí a když kolem 30.minuty začali hosté kousat, zamítli žlutomodří jejich snahu o nápor dalšími dvěma brankami. V poslední třetině už Pardubice jen kosmeticky upravily skóre utkání, v němž si Lvíčata připsala cennou výhru 4:1.
25.1.Lvi měli Kladno na lopatě, mají ale jen bodUNL - KLA 3:4, 45.kolo | Miroslav Janíček, Karel FilasÚ s t í n/L. - Škoda. A Velká. Blízko byli ústečtí hokejisté po pěti utkáních k výhře. Nakonec mají jen bod po prohře 3:4 po samostatných nájezdech. V souboji s Kladnem dlouho vedli o dvě branky. Pak promarnili dlouhou nadějnou přesilovku pět na tři. Hosté sice stačili na začátku třetí třetiny srovnat, ale Jiří Hašek vrátil Lvům vedení. Ani to ale neudrželi, když srovnal Patera svým druhým gólem v utkání. Dva body nakonec přisoudil hostům úspěšný penaltový rozstřel. V něm se z ústeckých hráčů trefil jen Nedorost.
25.1.Nedovedu si to vysvětlit, smutnil po zápase ŠpirkoUNL - KLA 3:4, 45.kolo | Marcel VonešÚ s t í n/L. - V páté minutě vstřelil svůj letošní patnáctý gól, o dvě minuty později navýšil osobní bodové konto na šestadvacet a zdálo se, že páteční večer bude pro Ústecké Lvy po dvou týdnech opět tříbodový. Nestalo se, ani produktivita slovenského štírka Rastislava Špirka nestačila na více než jeden bod. „Byli jsme odhodlaní to udržet, věřili jsme si,“ neskrýval zklamání slovenský forvard. Po měsíci se na domácím ledě objevil Daniel Zápotočný, který marodil se zlomeným prstem. "Fyzicky se cítím dobře, já už jsem teď chodil čtrnáct dní na led, trénoval jsem individuálně a poté i s mužstvem. Akorát mi chybí ten měsíc herní praxe," hlásil bek.
24.1.V pátek přivítá Slovan rozjeté KladnoUNL - KLA 3:4, 45.kolo | Marcel VonešÚ s t í n/L. - Opět po týdnu uvidí Zlatopramen Arena další domácí zápas Lvů. Ti tentokrát v rámci 45. kola O2 extraligy přivítají v pátek 25. ledna tým HC GEUS OKNA Kladno. Středočechům se po nevydařené první polovině soutěže začalo nebývale dařit a nyní jim patří 9. místo, které znamená předkolo play-off. Souboj s týmem, proti kterému si Ústečtí připsali první extraligovou výhru, začíná tradičně v 17:30. Premiéru v ústeckém dresu absolvuje i Marek Hovorka, nová posila ze Slovenska.
24.1.Když jsem se dozvěděl o zájmu Ústí, neváhal jsem ani minutu, hlásí novic Marek Hovorka Jan FeudallÚstí n.L. – Slovenský forvard Marek Hovorka má za sebou první tréninky a nové působiště si jen pochvaluje. Zítra na něj čeká ostrá domácí premiéra. „Věřím, že to bude vítězná premiéra a bude se nám dařit,“ hledí k nejbližšímu utkání čerstvá posila Ústeckých Lvů.
23.1.Jiří Zikmund: Pořád se to opakujeMOU - UNL 4:2, 44.kolo | Radek PapáčekV ústecké brance nastoupil možná trochu překvapivě, když dostal přednost před kolegou Přikrylem. Kouč Votruba tak chtěl zřejmě mužstvu po třech porážkách v řadě dát nějaký nový impulz. Tah se to ukázal být jako dobrý, ale nakonec stejně ne účinný. Ústí i přes povedený výkon prohrálo počtvrté v řadě. Hodně o tom rozhodlo i vyloučení brankáře Jiřího Zikmunda za nedovolené bránění, když při následné přesilovce Gřegořek vsítil vítěznou trefu Jihočechů.
23.1.Marek Hovorka je další slovenskou posilou Ústeckých Lvů! Jan FeudallÚstí n.L. – Útočné řady Slovanu rozšiřuje třiadvacetiletý slovenský hokejista Marek Hovorka. Tento útočník bude na severu Čech působit do konce sezóny a následně může klub využít opčního práva na příští sezónu. Divákům se nová posila představí poprvé v pátečním domácím utkání proti Kladnu.
22.1.Překvapení se na jihu Čech nekonaloMOU - UNL 4:2, 44.kolo | Marcel Voneš, David LukešÚ s t í n/L. - Ani napočtvrté nedokázali Ústečtí Lvi sebrat body týmu HC MOUNTFIELD. V rámci 44. kola O2 extraligy však Ústečané lídra z Českých Budějovic řádně potrápili. Domácí se sice dostali do vedení už po 46 vteřinách, Slovan ale dokázal vyrovnat ještě v první části během oslabení. První tým tabulky se v početní výhodě opět dostal do vedení v prostřední části, na začátku třetí třetiny však po zaváhání domácí obrany srovnal Pavel Janků. Vyrovnaný stav nevydržel dlouho, hned za tři minuty využili domácí další přesilovku a vítězství už si utéct nenechali, když vteřinu před koncem upravili při power-play na konečných 4:2.
21.1.Autobus "A" týmuJan FeudallÚstí n.L. – Autobus, kterým cestují hráči HC Slovan Ústečtí Lvi k utkáním v O2 Extralize, nyní nepřehlédnete. Tradiční lev v červeném erbu zdobí pravý i levý bok autobusu společnosti Nord Bus, která je oficiálním dopravcem ústeckého klubu.
21.1.Ústečtí Lvi se představí na ledě prvních Českých BudějovicMOU - UNL 4:2, 44.kolo | Hanka VeigendováÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi dokázali v nedělním zápase s Plzní urvat alespoň jeden bod, když Pavel Janků zařídil minutu před koncem třetí třetiny prodloužení, v němž Ústečané padli. Nyní čeká Lvy vedoucí tým O2 extraligy - HC Mountfield, na který ztrácejí Severočeši neuvěřitelných padesát bodů. Ani vzájemná utkání s Budějovicemi nejsou pro Ústečany moc lichotivá. Ve všech třech zápasech to byli právě jihočeští hráči, kteří brali tři body. Jestli uspějí Ústečtí Lvi na jihu Čech a budou bodovat, to se ukáže v úterý 22. ledna od 17:30 hodin.
20.1.Král Lví arény 18. – 21.UNL - LIB 4:1, 40.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Václav Novák, Rastislav Špirko, Petr Přikryl a Marek Zukal. To jsou poslední čtyři vítězové tradiční ankety webových stránek a nejlepší hráče domácích zápasů Ústeckých Lvů. V celkovém pořadí se již na první místo propracoval brankář Petr Přikryl. Dosavadní lídr Pavel Janků za uvedena kola získal pouhý bod. Na pátou figuru už vyšplhal Jan Čaloun a Václav Novák dokonce na čtvrtou, když oba jako jediní bodovali ve všech čtyřech kolech.