CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Stadion Litoměřice 4:2 | ELJ: BK Havlíčkův Brod - HC Slovan Ústí nad Labem 6. 12. 2019 od 19:00 hod.

V září 2010 vyšly tyto články:

1234>>
29.9.Na Benátky s MajdanemTisková zpráva, Jan Feudall, Jan Klener Ústí n/L – Lvi vyrazí k utkání do Benátek i s mladým slovenským útočníkem Jurajem Majdanem. Tento hráč HC Benzina Litvínov bude v krajském městě na severu Čech působit formou střídavých startů. "Juraj Majdan absolvoval dnešní dopolední rozbruslení před utkáním v Benátkách," dodal tiskový mluvčí Ústeckých Lvů Přemysl Zeman.
29.9.Ryšavý: Chybí nám štěstí UNL - SLA 2:3, 7.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústecký gólman Martin Ryšavý nezabránil další porážce staršího dorostu. Od střelců Slávie dostal 3 góly. Maskovaný muž zastává názor, že jedna z obdržených branek padla způsobem, který není v souladu s pravidly. V pozápasovém rozhovoru hledá příčiny porážky, či poodhaluje, jakým je Martin Hanzl kapitánem.
29.9.V Benátkách se Lvi trefili pětkrátBNJ - UNL 0:5, 5.kolo | Tomáš Nejedlo, Karel FilasB e n á t k y n/J., Ú s t í n/L. - Deset měsíců starý debakl z Benátek nad Jizerou je vymazán. Ústečtí Lvi v pátém kole nového ročníku oplatili stejnou mincí a na nehostinném stadionu zvítězili 5:0. Rozhodující úder připravili v době, kdy se zápas přetáčel do druhé poloviny. V rozmezí 81 vteřin skórovali hned třikrát, na Pavla Janků navázali Diviš s Pazourkem. Do druhé sirény přidali Ústečtí čtvrtý zásah. Ani střídající Nedvídek v brance domácích neudržel ve třetí třetině čisté konto. Na třech brankách se podílela nejčerstvější akvizice Juraj Majdan.
28.9.Prorazí Lvi benáteckou tvrz?BNJ - UNL 0:5, 5.kolo | Michaela SeifertováÚ s t í n/L. - V posledním kole proti jihlavskému celku se domácím Lvům nedařilo, jak si představovali. Spokojenost nebyla s předvedenou hrou, natož pak s výsledkem. Slovan teď bude mít příležitost své chyby odčinit. Zajíždí totiž do nedalekých Benátek nad Jizerou, kde ve středu 29. září v 17:30 hodin bude zahájeno páté kolo první ligy.
28.9.Mladší dorost recept na Písek nenašelUNL - PIS 2:5, 6.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - V šestém kole extaligy mladšího dorostu hostil celek HC Slovan Ústečtí Lvi tým IHC KOMTERM Písek. Písečtí, kteří dokázali narozdíl od Ústí proměnit své šance, si zaslouženě odvážejí tři body a zároveň se stali prvními v letošním ročníku, kterým se povedlo dobýt Zlatopramen Arenu.
28.9.Starší dorost stále čeká na bodyUNL - SLA 2:3, 7.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Starší dorost ani na devátý pokus nebodoval. Jako nepřekonatelná překážka se ukázala Slávia. Zápas nezačal pro domácí dobře, protože již v 9. minutě prohrávali. Posléze Lvíčata vyrovnala i na 2:2. Jenže na třetí branku pražanů odpovědět nedokázali, a tak si Slávia odváží z Ústí tři body.
28.9.Junioři se dočkali výhry na domácím leděUNL - KVA 2:0, 26.kolo | Hana VeigendováÚ s t í n/L. - Až třetí zápas juniorů na ústeckém ledě nabídl divákům výhru domácích. Na gól se čekalo až do poloviny utkání, kdy v čase 31:23 otevřel skóre Daráš. Karlovarští hráči se ale nevzdávali a několikrát byli blízko vyrovnání. Nutno vyzdvihnout výkon brankáře Petráska, který některými svými zákroky přiváděl hosty k šílenství. Výhru pečetil střelou do prázdné branky Žák.
26.9.VIDEO: Ústí vs. Jihlava UNL - JIH 2:3, 4.kolo | Soňa Jirásková, Jan KlenerV dnešním zápase Ústečtí Lvi podlehli celku z Vysočiny poměrem 2:3. Žlutomodrým se podařilo ve druhé třetině jít dvakrát do vedení, ale Jihlavští náskok Slovanu vždy srovnali. V úvodu třetího dějství hráči Dukly Jihlava vstřelili třetí branku, na kterou ústečtí hráči již však nedokázali odpovědět.
26.9.Mladší dorost uloupil body na západě ČechKVA - UNL 1:4, 5.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Karlovy Vary - Nedělní zápas extraligy mladšího dorostu nezačal pro Ústí vůbec dobře, po první třetině prohrávalo již 0:1. Lvi se však z nevydařeného úvodu utkání oklepali a během druhé třetiny se dočkali vyrovnání. Jako nejlepší část utkání pro Ústí se jevila závěrečná část, kdy se šelmám podařilo otočit zápas a připsat si na konto první venkovní vítězství.
25.9.Dukla připravila Lvům první porážkuUNL - JIH 2:3, 4.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Ve šlágru první ligy nestačili Lvi na vedoucí celek tabulky, Duklu Jihlava. Domácí se dvakrát dostali do vedení, hosté však dokázali v krátkém časovém pásmu na oba góly odpovědět. Jihlavané se poprvé dostali do vedení na začátku třetí třetiny. Když v závěru neproměnil trestné střílení Kanko, museli Lvi přijmout první letošní porážku. Jedinou dobrou zprávou je tak návrat Zbyňka Skleničky po mononukleóze.
25.9.Francouz: Remíza by slušela víceUNL - JIH 2:3, 4.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Ti mu ale domácí premiéru řádně zkomplikovali! Jihlavští střelci Hodek – Bakus – Čachotský byli zase u všeho podstatného. Zařídili dvě ze tří jihlavských branek a Pavlu Francouzovi znepříjemnili debut na ústeckém ledě. „S Orctem jsme se o nich bavili a znovu prokázali své zkušenosti,“ ohlíží se za víkendovém čtvrtém kole dvacetiletý goalkeeper.
25.9.Střelec Bakus: Šli jsme výhře naprotiUNL - JIH 2:3, 4.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Jihlava s jednoduchým, přímočarým a hlavně disciplinovaným výkonem slavila úspěch. V rámci 4. kola první ligy senzačně vyloupila ústeckou Zlatopramen Arenu a v tabulce se zařadila po bok Chomutova na špici žebříčku. K vítězství na ledě Ústeckých Lvů nasměroval Duklu před koncem druhé třetiny tradiční snajpr Oldřich Bakus. „Jsme naprosto spokojení. V Ústí se moc nevyhrává a vyhrávat nebude,“ zářil nejproduktivnější hráč ligy.
25.9.Ani druhý domácí zápas juniorům nevyšelUNL - OLO 2:4, 6.kolo | Hana VeigendováÚ s t í n/L. - Den po prohře se Zlínem, nastoupili ústečtí junioři k dalšímu domácímu zápasu. Tentokrát je čekala Olomouc. Utkání se nevyvíjelo vůbec špatně. Ale byli to opět hosté, kteří se jako první radovali z gólu. Ústečtí se sice snažili o rychlé vyrovnání, ale v koncovce se jim vůbec nedařilo. V závěrečné třetině už ale úřadovala Olomouc. Lvíčatům se sice povedlo snížit na rozdíl jediného gólu, ale výhru Olomouce pečetil do prázdné brány Málek.
24.9.Lukáš Poživil se stal kmenovým hráčem Ústeckých LvůTisková zpráva, Jan Feudall Ústí n.L. – Působení obránce Lukáše Poživila v ústeckém dresu je dořešeno. Vedení Ústeckých Lvů se dohodlo s budějovickým HC Mountifield na přestupu tohoto osmadvacetiletého zadáka. Následoval podpis smlouvy v novém působišti. Délka kontraktu? „Lukáš Poživil podepsal s naším klubem smlouvu na 3 roky + 1 rok opce,“ zaznělo k délce smlouvy z úst Přemysla Zemana, tiskového mluvčí Lvů.
24.9.O první místo proti DukleUNL - JIH 2:3, 4.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Prvoligový kolotoč se znovu vrací na ústecký led. Ústečtí Lvi povzbuzeni vítězstvím ve Znojmě přivítají dosavadní překvapení soutěže – Duklu Jihlava. Hráči z Vysočiny v minulém kole přehráli Vrchlabí a do Zlatopramen Areny zajíždějí v pozici vedoucího týmu ligy. Úvodní buly bude vhozeno v sobotu 25.9. v tradičním víkendovém čase 17:00.
24.9.Starší dorost podlehl Spartě i domaUNL - SPA 0:4, 8.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ú s t í n/L. - V osmém kole extraligy staršího dorostu hostili ústečtí hokejisté pražskou Spartu. Bohužel se jim nepodařilo prolomit nelichotivou bilanci letošní sezóny, ve které si ještě nepřipsali vítězství, nýbrž osm porážek a pražskému rivalovi tak podlehli i podruhé v tomto ročníku.
24.9.První domácí zápas junioři nezvládliUNL - ZLN 0:4, 5.kolo | Hana VeigendováÚ s t í n/L. - Premiéra na domácím ledě nevyšla ústeckým juniorům určitě podle jejich představ. Už od začátku diktovali tempo zápasu hosté, kteří také po první třetině odcházeli do kabiny s dvoubrankovým náskokem. A když na začátku a na konci prostředního dějství přidali Zlínští po jednom gólu, bylo s ústeckými hokejisty zle. Ani na jednu branku hostů nedokázali odpovědět, tak na konci zápasu svítilo na světelné tabuli 0:4 pro hosty.
23.9.Rosol: Ještě to neni optimálníZNO - UNL 3:4, 3.kolo | Jan ProšekÚstečtí hokejisté odehráli první ligové utkání na ledě soupeře, tentokrát se utkali v Hostan Aréně s domácím Znojmem. Vůdce lví smečky Petr Rosol s průběhem zápasu moc spokojený nebyl, ale na závěrečné nájezdy udělal v sestavě klíčovou změnu. O jaké překvapení se jednalo, odhalil v rozhovoru, který proběhl během čtvrtečního tréninku.
23.9.Starší dorost stále bez boduKVA - UNL 2:1, 9.kolo | Jan ProšekK dalšímu zápasu odcestovali hokejisté Ústí nad Labem. V KV Aréně se utkali s týmem Karlových Varů. Úvodní branku vstřelili domácí, hosté velmi rychle odpověděli a vyrovnali. Radoval se Tomáš Harkabus. Ještě v první třetině se Vary dostali do vedení, které zuby nehty udržely po zbytek zápasu.
22.9.První nájezdy sezóny byly úspěšnéZNO - UNL 3:4, 3.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Ve třetím kole první hokejové ligy zavítali Lvi do dalekého hnízda znojemských Orlů. Po jednom plném vítězství a skvělou výhrou v prodloužení nad Chomutovem tak ústecké hráče čekal další silný soupeř. Lvi si sice v první třetině zadělali na dvoubrankové vedení, ale to udrželi jen do třetí třetiny. I v té se dostali do vedení, ale díky skvělé práci orlích střelců bylo necelé tři minuty před koncem třetí třetiny opět vyrovnáno. Nutno podotknout, že do branky Lvů se tentokrát postavil Pavel Francouz, pro nehož byl dnešní zápas premiérou v mistrovských utkáních a během třetin odvedl skvělou práci. O vítězi nerozhodlo ani prodloužení, a tak následovaly nájezdy. Na ty se ale do ústecké branky postavil zkušenější Zdeněk Orct. A změna se vyplatila. Jediný, kdo dokázal překonat brankáře byl Marek Čurilla, který tím po velmi napínavém boji vysloužil Lvům dva cenné body.