Přípravný zápas: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 2:4 | HSM 2021: Článek | Přihlášení

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2016 vyšly tyto články:

2.5.Video: Vstřelené góly v domácích zápasech, díl čtvrtý - prosinecJan ProšekÚ s t í n/L. - Nejlepší výkon v prosinci si Slovan nechal na poslední předvánoční zápas, ve kterém hostil Kladno. A to se na ledové ploše děly velké věci.
2.5.Tůma, Pohl i Tenkrát ve Slovanu končí. Legenda Roubík zůstává!Ústecký deník/Pavel PřibylÚstí nad Labem – V patnácti hráčích zahájili v pondělí ráno hokejisté Ústí nad Labem suchou přípravu na nový ročník WSM Ligy. Další hráči se budou k týmu připojovat postupně, jisté však je, že kádr Slovanu projde oproti loňské veleúspěšné sezoně velkými změnami.
4.5.Video: Plyšákománie 2015Jan ProšekÚ s t í n/L. - Poslední domácí zápas roku 2015 odehrál Slovan proti Kladnu. Po úvodní brance Ústí následovala plyšákománie, kterou si prostřednictvím videa můžete připomenout. Na ledovou plochu přilétlo 980 plyšáků.
10.5.Video: Vstřelené góly v domácích zápasech, díl pátý - ledenJan ProšekÚ s t í n/L. - Základní část WSM Ligy pokračovala v lednu. Na hokejisty HC Slovan Ústí nad Labem čekaly čtyři domácí zápasy. Fanoušci se mimo jiné mohli těšit na derby s HC Stadion Litoměřice.
10.5.Video: Slovan se připravuje na nadcházející sezónuJan ProšekÚstečtí hokejisté se pilně připravují na nadcházející sezónu. Úterní trénink zavedl hráče Slovanu na fotbalové hřiště.
12.5.Video: Bitky v domácích zápasechJan ProšekÚ s t í n/L. - Kromě krásných individuálních akcí či pohledných kombinací umí hokejisté HC Slovan Ústí nad Labem pořádně přitvrdit. Připomeňme si bitky z domácích zápasů uplynulé sezóny 2015/2016.
16.5.Přípravné zápasy Slovanu startují na začátku srpnaTisková zprávaÚ s t í n/L. - Zatímco hráči Slovanu v posledních týdnech vstřebávají první tréninkové jednotky, známy jsou srpnové přípravné zápasy. V rámci předsezónních zápasů se Ústečtí představí na domácím ledě celkem čtyřikrát, naopak led soupeře okusí ve třech případech. Jak už to bývá u ústeckých hokejistů zvykem, ani letos nechybí soupeř ze zahraničí.
18.5.Video: Vstřelené góly v domácích zápasech, díl šestý - únorJan ProšekV únoru finišovala dlouhodobá část WSM Ligy. Na Slovan kromě tří domácích zápasů základní části čekalo také předkolo, ve kterém se utkal s Kadaní.
20.5.Video: Pan hráč a trenér Vlastimil DavídekJan ProšekÚ s t í n/L. - Vlastimil Davídek spojil značnou část svého života s hokejem v Ústí nad Labem. V současné době působí jako trenér mládeže ve Slovanu.
23.5.Tradiční účastníky WSM Ligy čeká nová štace. Okolo Frýdku cestička…Jan ProšekSestava týmů, která v sezóně 2016-2017 bude hrát WSM Ligu, dozná přinejmenším jedné změny. Tou už v tuto chvíli jistou změnou je to, že sestupující Šumperk, který bojoval o předposlední místo s Mostem do poslední možné chvíle, nahradí Frýdek-Místek. Ten v baráži o postup do druhé nejvyšší hokejové soutěže porazil Jablonec nad Nisou a Vsetín.
27.5.Video: Martin Volke o své kariéře a truhlařiněJan ProšekÚ s t í n/L. - Brankář Martin Volke byl hostem prvního videorozhovoru. V první části interview hovoří o své kariéře hokejisty. Řeč došla i na truhlařinu. Jak bude vypadat život Martina Volkeho po ukončení sportovní kariéry?
28.5.MALÍ HOKEJISTÉ, VELKÁ SRDCE: Pereme se za Marušku Procházkovou!Tisková zprávaÚ s t í n/L. - Dne 5. 6. 2016 od 9:00 ve Valtířově (fotbalové hřiště) se uskuteční první ročník charitativního turnaje pořádaný trenéry malých hokejistů HC Slovan Ústí nad Labem. Na turnaji se představí pět hokejových týmu ročníku 2008 z celého kraje včetně mladých hokejistů Slovanu.
30.5.Martin Volke: Nejsem žádný Contador, ale jízda na kole je lepší než běh Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ve druhé části rozhovoru hovoří Martin Volke o letní přípravě, stylu chytání nebo svém brankářském vzoru. „Nejsem žádný Contador, ale jízda na kole je z mého pohledu lepší než běh,“ říká například k letní přípravě.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Druholigový Most na mladý ústecký výběr nestačil

Most - K prvnímu přátelskému utkání před novou sezónou vyrazili ústečtí do Mostu, s druholigovým... Celý článek

I druhá Veronika v ženské reprezentaci U16

Ú s t í n/L. - Dalšího kempu ženské hokejové reprezentace do 16 let, který se koná dne 14.8. ve... Celý článek

Informace k přátelským zápasům HC Slovan

Ú s t í n/L. - Vzhledem k omezením během pandemie koronaviru prosíme všechny příznivce, aby si... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv