Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2009 vyšly tyto články:

31.5.Jan Klobouček prodlužuje smlouvu Tisková zpráva/Kateřina MádlováÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi se mohou nadále pyšnit univerzálem ve svých řadách. Jan Klobouček si svými výkony z uplynulé sezóny jasně řekl o pokračování ve žlutomodrém dresu. Ten obléká už od ročníku 04/05. Ze současné soupisky Lvů působí stejně dlouho v Ústí jen David Pazourek. Obránce schopný hrát i v útoku nebo útočník schopný hrát i v obraně, to záleží na úhlu pohledu, se upsal Slovanu na další rok. „Honza Klobouček má za sebou výtečnou sezónu. Jeho zkušenosti jsou pro náš tým přínosem," komentoval podpis nové smlouvy s druhým služebně nejstarším hráčem současné soupisky Lvů marketingový asistent klubu Přemysl Zeman.
30.5.Pokračuje i útočník Jan Heřman!Tisková zpráva/Martin PešoutÚ s t í n/L. - Skvělé! Ústečtí Lvi získali další jistotu. Ve lvích řadách i nadále zůstává Jan Heřman. Elitní ústecký útočník podepsal s klubem dvouletý kontrakt. „Hokejová budoucnost Jana Heřmana bude minimálně další dva roky spojená s Ústeckými Lvy. Jsme rádi, že Honza bude pokračovat v našem dresu,“ řekl marketingový asistent Slovanu Přemysl Zeman.
22.5.Milan Vobořil se vrací zpět do ÚstíRedakceÚ s t í n/L. - Po devíti letech se do Slovanu vrací obránce Milan Vobořil. Jeho dlouholeté působení v Plzni a v Kadani vystřídal v předešlých dvou sezónách Litvínov. V Ústí si zahrál v sezóně největší nejistoty, ve které se Slovan poprvé objevil v první lize a jen taktak se v ní v baráži o první ligu udržel v soubojích s Mladou Boleslaví. Můžeme jen doufat a věřit, že Slovanu letos pomůže opět v baráži, ale tentokrát o extraligu.
22.5.David Pazourek prodloužil smlouvuTisková zpráva/Jan FeudallÚstí n/L – Útočník David Pazourek je momentálně služebně nejstarší hráč Ústeckých Lvů. Svou zápasovou bilanci ve žlutomodré družině Slovanu může nadále rozšířit. S vedením klubu dnes totiž podepsal nový kontrakt na jeden rok s následnou opcí. Podrobnosti přinášíme uvnitř článku.
21.5.Rozlosování ligy 2009/2010Kateřina Mádlová, Jan KlenerÚ s t í n/L. - V tomto týdnu bylo na aktivu zástupců prvoligových klubů ve Velké Bíteši rozhodnuto o systému soutěže pro nadcházející sezónu. Ten zůstává de facto stejný jako v předchozím ročníku. Zároveň došlo k rozlosování základní části. Ústečtí Lvi nastoupí k prvnímu soutěžnímu utkání 12.9. v Berouně.
20.5.Dlouhodobý zájem se vyplatil, přichází Rok Pajič!Tisková zpráva/Kateřina MádlováÚstí n/L - Slovinský útočník Rok Pajič konečně přestupuje do Ústí! Vážný zájem tu o něj projevili fanoušci i vedení už předloňskou extraligovou sezónu. Tehdy se vrchlabský štírek mihnul v ústeckém dresu ve dvou zápasech. Zejména v tom prvním udělal dojem. Jenže patřil ke klíčovým hráčům Vrchlabí, takže nemohl zůstat. Tentokrát podepisuje Ústí na dva roky s ročním opčním právem, tak doufejme, že se ukáže v podobném světle, jako když naposledy oblékl žlutomodrý dres.
19.5.Další příchod: dvojčata Pšurných! RedakceZa ústecký hokejový klub budou hrát po dlouhé době dvojčata. V sezóně 1996/97 to byla dvojice obránců Ivo a Karel Svatošovi, nyní jsou na pořadu dne dvojčata - útočníci. Jeden na levém křídle a druhý naproti u pravého mantinelu. Jednoho z nich fanoušci už trochu znají. Představil se jim v několika zápasech z konce sezóny a na dresu měl číslo 14. Bystrý fanoušek už ví, že se jedná o bratry Michala a Romana Pšurných.
19.5.Ondřej Kříž: Lvem další dvě sezóny! Tisková zpráva/Jan FeudallÚstí n/L – Minimálně v dalších dvou sezónách bude v obraně Ústeckých Lvů působit Ondřej Kříž. Zkušený zadák, který v průběhu loňské sezóny posílil Slovan před začátkem play off 1.ligy, prodloužil dnes smlouvu. Ta původní měla vypršet v dubnu 2010, ale obě strany měly zájem na prodloužení dosavadního kontraktu.
15.5.Hovorka i nadále Ústeckým Lvem!Tisková zpráva/Jan FeudallÚstí n/L – Potěšující zpráva pro příznivce Ústeckých Lvů přichází dnes od vedení klubu. Novou smlouvu podepsal slovenský útočník Marek Hovorka! „Dohoda s Markem Hovorkou byla pro náš klub jednou z priorit. Jde o dravého útočníka, který se nebojí osobních soubojů,“ řekl k podpisu smlouvy Přemysl Zeman, marketingový asistent klubu. Jeden z nejoblíbenějších hráčů poslední doby podepsal s Ústeckými Lvy kontrakt na jeden rok s následnou opcí.
11.5.Do Ústí se stěhuje útočník VrtekKateřina MádlováÚstí n/L - Další posilu hlásí Ústečtí Lvi. Tentokrát si cestu na sever Čech našel Vladislav Vrtek, jenž by měl být přínosem pro ústeckou ofenzivu. „Vláďa Vrtek je perspektivní hráč a věříme, že se dokáže prosadit do základní sestavy našeho mužstva a stane se jeho pevnou součástí," komentuje nového člena týmu tiskový mluvčí klubu Přemysl Zeman. Vrtek zde dostal smlouvu na jeden rok s možností jednoleté opce.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

PREVIEW: V sobotu narazíme na Vsetín

Ú s t í n/L. - Po další domácí porážce čeká Slovan hodně nepříjemný soupeř, a to přesně VHK ROBE... Celý článek

Do Slovanu přichází brankář Šimon Zajíček

Do ústeckého Slovanu přichází na střídavé starty mladý talentovaný brankář Šimon Zajíček z HC Verva... Celý článek

Petr Přindiš: Nepovedl se nám vstup do utkání

Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv