OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

V prosinci 2004 vyšly tyto články:

123>>
1.12.Slovan potřetí za sebou s čistým štítemOPA - UNL 0:3, 27.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Ve třetím utkání v řadě udržela obrana Ústeckých Lvů čisté konto. Ze čtrnáctého utkání na ledě soupeřů neodjedou ústečtí hokejisté s prázdnou. Naopak. V Opavě dokázali naplno bodovat. Zápas ale zlomili na svou stranu až třemi brankami v závěrečné třetině. Tři body významně přiblížil prvním zásahem čtyřicet vteřin po začátku třetiny kapitán Daniel Hodek. Další přidali Pazourek a Vála a upravili na konečných 0:3.
3.12.Po čtrnácti dnech se Slovan představí domaUNL - HKR 5:2, 28.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Rozjeté Lvy, kteří bodovali v posledních patnácti zápasech v řadě, kteří v sedmi domácích zápasech sedmkrát zvítězili a kteří v posledních třech neinkasovali zkusí zastavit pátý celek prvoligové tabulky Hradec Králové. Ústecký Slovan se doma představí díky přestávce v soutěži po čtrnácti dnech. Utkání začíná v sobotu 4.12.tradičně v 17 hodin.
4.12.Fotoreportáž z cesty fanoušků k zápasu do ChomutovaKarel FilasCesta ústeckých fanoušků k zápasu se severočeským rivalem z Chomutova se stala námětem tématu článku v Ústeckém týdeníku, který si můžete přečíst zde. Fotografie z cesty si můžete prohlédnout po rozbalení tohoto pokračování.
4.12.Ústečtí dorostenci s přehledem vyhráli v HradciHKR - UNL 1:5, 22.kolo | Lukáš SoučekDorost: HC VČE Hradec Králové - HC Ústečtí lvi 1:5. Cennou výhru si přivážejí z hradeckého ledu ústečtí dorostenci. Od začátku zápasu měli otěže zápasu pevně v rukou, domácím se sice za stavu 0:2 podařilo snížit, ale branka Hříbala ze 33. minuty dala hostům uklidňující náskok. Ústí zvýšilo svůj náskok na pátečního soupeře už na deset bodů.
4.12.Anketa poznala pátou vítěznou tvářUNL - OLO 6:0, 25.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Anketa o Krále Lví arény se po odehraném 25. kole přehoupla do své druhé poloviny. Poprvé zvítězil v hlasování fanoušků o nejlepšího muže zápasu Patrik Fink. V posledním bodovaném zápase (s Olomoucí 6:0) vstřelil dvě branky. Usadil se na špici klubového hodnocení kanadského bodování. V hlasování získal 272 hlasů a s obrovským náskokem 122 hlasů před druhým Lukášem Sáblíkem zvítězil.
4.12.Sáblíkova neprůstřelnost trvala 247 minutUNL - HKR 5:2, 28.kolo | Daniel Višňák, Martin ŘežábekÚ s t í n/L. - V rámci osmadvacátého kola přivítali Lvi na svém ledě Hradec Králové, v jehož dresu momentálně působí ústecký Petr Jelínek. Hradec nebyl po většinu zápasu nebezpečným soupeřem a domácí se lehce prosazovali. Už už se zdálo, že Sáblík udrží čtvrté čisté konto v řadě, v 57. minutě ho ale překonal Martinec a po něm i Fořt. I tak ale nebyl překonán dlouhých 247 minut a výrazně tak pomohl k zisku 25 bodů z 9 zápasů.
5.12.Jsem rád, že to mám za sebou, oddychl si Martin ŠtěpánekUNL - HKR 5:2, 28.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - Hokejisté Slovanu pokračují ve spanilé jízdě a na konto si připsali další tři body za výhru nad Hradcem Králové. Premiéru před domácím publikem si v dresu Ústeckých Lvů odehrál mistr světa z Petrohradu 2000 a ústecký odchovanec Martin Štěpánek. Navrátilec z ruské Jaroslavli se představil ve dvojici s Alešem Pavlasem, v průběhu utkání pak zaskakoval ještě ve čtvrté formaci. Téměř čtvrtou nulu v řadě pokazil Sáblíkovi tři minuty před koncem hradecký ostrostřelec Tomáš Martinec.
5.12.Sáblíkova neprůstřelnost nemá obdobyUNL - HKR 5:2, 28.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - Neskutečných 247 minut, čili déle než čtyři zápasy, trvalo, než se některému střelci podařilo rozsvítit červené světlo za svatyní ústeckého mága Lukáše Sáblíka. Skvělá série opory Ústeckých Lvů začala 17.listopadu v Chomutově, kde branku Slovanu pokořil v 55.minutě Ladislav Boušek. Od tohoto dne uzamkl Sáblík svou klec na dva západy a klíč k záhadě, jak ji odemknout, objevil až 4.prosince hradecký Tomáš Martinec. Lukáš Sáblík tak o téměř půl hodiny překonal historický, tři roky starý, zápis třineckého Martina Vojtka.
7.12.Udrží Lvi unikátní venkovní sérii?OST - UNL 2:4, 29.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - Po týdnu míří Ústečtí Lvi opět na sever Moravy. K utkání již 29.kola zajíždějí do severomoravské metropole Ostravy, kde se utkají se Sarezou. Hokejisté Slovanu zatím bodovali ve všech utkáních hraných na kluzištích soupeřů a ze čtrnácti zápasů získali 34 bodů. V této statistice jsou pak nejlepší v celé soutěži. Zda se jim podaří udržet nastolený trend se ukáže ve středu 8.prosince od 17:00 hod.
7.12.V sobotním utkání s Pískem představí klub nového maskota!Karel FilasÚ s t í n/L. - Novinka pro fanoušky Ústeckých Lvů je přichystána na sobotní domácí utkání s předposledním týmem prvoligové tabulky. Klub totiž připravil pro své fanoušky opravdovou lahůdku. Na ledovou plochu Lví arény před utkáním vyjede nový maskot ústeckého hokejového klubu.
7.12.Páťáci zůstávají na dvou výhráchUNL - RDN 2:4, 14.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Malí ústečtí hokejisté navštěvující pátou třídu si ve středu 8.12. předehráli mistrovské utkání s Roudnicí. O víkendu se totiž zúčastní turnaje v Praze na Slavii. Bohužel znovu prohráli. I když po sympatickém bojovném výkonu. „Tradičně jsme doplatili na naši bolest. Neproměnili jsme šance,“ láteřil po utkání trenér Merta. Páťaci stačili se soupeřem bruslit, hráli vyrovnaně v poli, přesto to nestačilo. Prohráli 2:4.
8.12.Lvi uspěli v OstravěOST - UNL 2:4, 29.kolo | Lukáš Bajgar, Karel GreinerÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi se ve 29.kole představili na ledě ostravské Sarezy a vítězstvím v poměru 2:4 opět potvrdili, že na kluzištích soupeřů jsou nepřemožitelní. O výsledek se postarala zejména třetí formace Slovanu Jankových-Sýkora-Kudrna. Každý ze jmenovaných útočníků se jednou zapsal mezi střelce, oba ostravské góly pak zařídil Šebesta.
9.12.Soutěž Poznej hráče - 2. koloMartin Řežábek, Přemysl ZemanÚ s t í n/L. - Začíná druhé kolo naší soutěže Poznej hráče. V té první jste měsíc posílali odpovědi na první otázku. Správná odpověď byla - Jan Sochor. Nyní vám ve spolupráci s Ústeckým týdeníkem přinášíme 10 výherů a otázku na měsíc prosinec.
9.12.S Pískem pod dohledem nového maskotaUNL - PIS 4:1, 30.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Sobotní utkání, které začíná tradičně ve Lví aréně v 17 hod a v kterém Ústečtí Lvi hostí Písek, bude premiérou nového maskota klubu. Symbolicky bude opět jihočeský klub poctěn sledovat ústecké slavnosti. Písečtí již totiž asistovali zahajovacímu utkání rekonstruované arény. Doufejme, že hokejisté si povedou neméně dobře jako tehdy. Jsou jasnými favority. Písek je předposlední.
11.12.Lvi opět vítězníUNL - PIS 4:1, 30.kolo | Miroslav Janíček, Karel FilasÚ s t í n/L. - Utkání Ústeckých Lvů s Pískem, tedy druhého zpředu a druhého od konce prvoligové tabulky, dlouho nenaznačovalo propastný bodový mezi oběma soky. Hosté se dokonce dostali do vedení díky využité přesilovce. Slovan byl lepším týmem ale nedařilo se mu v koncovce. Utkání nakonec zlomily dvě přihrávky Martina Koudelky. Po první vyrovnal pět vteřin před první sirénou Přeučil a rozdílovou trefu přidal Jankových ve 25. minutě. V závěru přidali Lvi dvě branky a vždy v početní výhodě.
11.12.Jankových stahuje odstup na SáblíkaUNL - HKR 5:2, 28.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Ústecký forvard Vítězslav Jankových zvítězil v dalším, v pořadí čtrnáctém, dílu fanouškovské ankety o Krále Lví arény (v. HKR 5:2). Stáhl náskok vedoucího muže pořadí, brankáře Lukáše Sáblíka, který nyní skončil „až“ čtvrtý, na rozdíl pouhých šesti bodů. Po sobotním duelu budou příznivci ústeckého klubu moci rozhodovat o patnáctém muži zápasu. Doposud si tento titul dokázalo vybojovat pouze sedm hráčů ústecké sestavy.

12.12.Třetí šňůra pěti vítězství?MBL - UNL 5:4, 31.kolo | Martin ŘežábekÚ s t í n/L. - V rámci 31. kola první hokejové ligy zavítají Ústečtí Lvi na led BK Mladá Boleslav a budou se snažit zaútočit na dvě obdivuhodné série. Když totiž domácí hráče přemůžou, připíší si již potřetí v sezoně pět výher v řadě a navíc by prodloužili i šňůru utkání, ve kterých bodovali. Těch je nyní neuvěřitelných 17 a uvázat další uzlík na tomto provazu se budou Lvi snažit v pondělí od 17:30.
12.12.Taky bych se rád trefil, přiznává KoudelkaUNL - PIS 4:1, 30.kolo | Martin ŘežábekÚ s t í n/L. - Martin Koudelka je nejlepším nahrávačem Ústeckých Lvů a dnes se na tuto pozici dostal díky třem asistencím ze čtyř vstřelených branek. I z tohoto důvodu jsme se centra první útočné řady zeptali na několik otázek, které vám přinášíme v pozápasovém rozhovoru.
13.12.Čaloun v ústeckém dresu?Karel FilasÚ s t í n/L. - Odchovanec ústeckého hokeje, výborný střelec, v současnosti hráč Litvínova, kam zamířil po nevydařeném ruském angažmá, Jan Čaloun, by se měl objevit během reprezentační přestávky v dresu Slovanu Ústí. "Litvínov s tím souhlasí. Záleží jen na tom, aby mi Ústí vyřídilo pojistku," řekl pro ČTK Čaloun.
13.12.Junioři vyhráli oba víkendové zápasyUNL - CHM 5:1, 24.kolo | Martin ŘežábekÚ s t í n/L. - Junioři nastoupili v pátek a v neděli ke dvěma dalším zápasům ligy a v obou utkáních s papírově slabšími soupeři uspěli. V pátek celkem jednoznačně vyprovodili Chomutov 5:1 a v neděli si z ledu Hvězdy Praha přivezli další dva body za výhru 2:4. V tabulce tak okupují čvrté místo s šestibodovou ztrátou na Jindřichův Hradec a čtyřbodovým náskokem na Klášterec nad Ohří. My vám přinášíme reportáž z prvního klání.