CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC ZUBR Přerov 18.9.2019 18.00 | ELJ: HC Kobra Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 20. 9. 2019 18:45 hod.

V říjnu 2015 vyšly tyto články:

1234>>
31.10.Mladší dorostenci nestačili na Slavii Praha, prohráli vysoko 1:11UNL - SLA 1:11, 14.kolo | Josef CestrÚstí nad Labem - Slovan hostil v rámci 14. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu celek HC Slavia Praha. Pražené od samotného začátku dominovali zápasu a na jeho konci svítilo na kostce nad ledem skóre 1:11 ve prospěch Slavie. Jedinou trefu Ústí zařídil ve 36. minutě Petr Klepáček.
31.10.Junioři vyhráli v nájezdech nad KobrouKOB - UNL 3:4, 10.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci desátého kola Ligy juniorů cestovali hokejisté Slovanu do Prahy, kde se utkali s tamním týmem Kobra. Utkání bylo po základní hrací době vyrovnané. V nájezdech rozhodl o výhře Slovanu Ozom.
29.10.Ústí zdolalo Šumperk třemi brankami v poslední třetiněUNL - SUM 4:2, 19.kolo | Martin Pešout, Josef Cestr, Tereza KošťálováÚ s t í n/L. - Po prvních dvou třetinách svítilo na kostce nad ledem nerozhodné skóre 1:1. Po dvou brankách Roubíka už Ústí vedlo o dvě branky, soupeř ale stačil snížit. O osudu zápasu tak rozhodla až trefa Jana Kloze do prázdné brány při power-play Šumperka. Slovan tedy v 19. kole WSM Ligy porazil na svém ledě Draky z Šumperka 4:2.
28.10.Mladší dorostenci přivezli z Písku plný počet bodůPIS - UNL 2:8, 13.kolo | Tereza KošťálováPísek - Na sváteční říjnový den vyrazili mladší dorostenci Slovanu odehrát 13. kolo ELIOD Extraligy mladšího dorostu. Po osmi vstřelených brankách hostů vstřelili i dva góly domácí hokejisté. Ústí nad Labem si domů dovezl tři body za výhru na Pískem 8:2.
28.10.Slovan v Českých Budějovicích neuspělCEB - UNL 6:2, 18.kolo | Tereza KošťálováČeské Budějovice - Ve sváteční středu hrál Slovan na ledě Českých Budějovic. Po první třetině byl stav stále 0:0, ale od druhé třetiny začaly góly do branek padat. Úspěšnější byli domácí, kteří nastříleli svému soupeři šest branek. Ústí nad Labem se prosadilo pouze dvakrát.
28.10.Slovan bude bojovat doma. Splní proti Šumperku roli favorita?UNL - SUM 4:2, 19.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Ústecký Slovan se den po zápase v Českých Budějovicích přesouvá na domácí led, na kterém přivítá Salith Šumperk. Přestože Slovan klesl na 9. místo v tabulce, tak bude v domácím prostředí favoritem, protože Šumperk je aktuálně poslední. Utkání začíná ve čtvrtek 29. října od 18:00.
27.10.Sever proti jihu, Ústí jede na led Českých BudějovicCEB - UNL 6:2, 18.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci osmnáctého kola WSM Ligy cestují ústečtí hokejisté k venkovnímu zápasu. V Českých Budějovicích vyzvou tamní Motor, který se nachází v tabulce na prvním místě s dvoubodovým náskokem na druhé Kladno. Slovan nečeká na jihu Čech vůbec nic snadného. Utkání startuje ve středu 28. října v 17:30 hod.
27.10.Video: statistiky po třetině soutěžeJan ProšekÚ s t í n/L. - WSM Liga má za sebou svou úvodní třetinu. Kdo je nejproduktivnějším hráčem Slovanu? Kdo nejlepší střelec a komu pro změnu sedí role nahrávače? Nevíte? Povídejte se na video, které vám několik lídrů statistik ukáže.
26.10.Chci si hokej užívat, nic jiného než play-off neberu, říká útočník Jan DaleckýUNL - LTM 5:3, 17.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - V sobotním severočeském derby Slovanu proti litoměřickému Stadionu zažil premiéru za Ústí nad Labem Jan Dalecký. Pětadvacetiletý dravý útočník se ve žlutomodrém dresu uvedl na jedničku, když kromě rozhodující trefy zaznamenal také jednu asistenci. Po zásluze byl Dalecký vyhlášen nejlepším hráčem domácích.
26.10.Junioři přehráli Most, vstřelili mu devět branekMOS - UNL 5:9, 9.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci devátého kola Ligy juniorů cestovali ústečtí hráči do Mostu, kde se utkali s tamním týmem. Zápas nabídl nebývalou přestřelku. Diváci viděli celkem 14 gólů. Z výhry 9:5 se radoval hostující Slovan.
26.10.Jsem rád, že mohu hrát za Ústí nad Labem, sdělil nový útočník Slovanu Petr TenkrátUNL - LTM 5:3, 17.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Petr Tenkrát si stejně jako Jan Dalecký připsal do svých statistik v sobotu 24. 10. 2015 první start za Ústí nad Labem. Osmatřicetiletý útočník nastoupil k mistrovskému utkání po dvaceti dnech, když naposledy absolvoval měsíční zkoušku v mužstvu Komety Brno. Tenkrát hrající na pravém křídle druhé formace si pochvaloval i spolupráci s centrem Janem Klozem a levým křídlem Jiřím Rysem.
25.10.Video: Slovan porazil LitoměřiceUNL - LTM 5:3, 17.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Severočeské derby mezi domácím Ústím a hostujícími Litoměřicemi přineslo mnoho zajímavých momentů. Tyto události si můžete připomenout ve videu ze zápasu.
25.10.Chomutov byl nad síly mladších dorostencůUNL - CHM 0:3, 12.kolo | Tereza Košťálová, Josef CestrÚ s t í n/L. - V rámci 13. kola extraligy mladšího dorostu přivítali hráči Slovanu na svém ledě Piráty z Chomutova. První třetina dávala naděje na dobrý výsledek, v ostatních dvacetiminutovkách už se ale Ústeckým nedařilo. Chomutov si po třech přesných trefách nakonec odváží z Ústí nad Labem hladkou výhru 3:0.
25.10.Starší dorost rozhodl o svém vítězství až v nájezdech UNL - KOB 3:2, 10.kolo | Jana DrbalováÚ s t í n/L. - V rámci 10. kola ligy staršího dorostu Slovan přivítal na domácím ledě tým HC Kobra Praha. Ve vyrovnaném utkání se domácím nepodařilo uhlídat těsné vedení 2:1 a v poslední minutě základní hrací doby inkasovali vyrovnávací branku. O svém vítězství tak rozhodli až v samostatných nájezdech. Autorem vítězné branky se stal Martin Pulda a ústečtí dorostenci si do tabulky připsali cenné dva body.
25.10.Junioři i počtvrté v řadě na domácím ledě zvítězili UNL - HVP 4:3, 8.kolo | Jana DrbalováÚ s t í n/L. - V rámci 8. kola ligy juniorů se Slovan na domácím ledě střetl s týmem HC Hvězda Praha. Ústečtí se dvakrát v zápase dostali do vedení, ale i přesto bylo skóre po šedesáti minutách vyrovnané. O vítězi tak rozhodly až samostatné nájezdy. Vítěznou a zároveň svou třetí branku v utkání vstřelil Lukáš Vykouk. Domácí si tak po výhře 4:3 připsali do tabulky dva body.
24.10.Slovan v nervy drásajícím derby s Litoměřicemi uspěl, posila Dalecký obstarala rozhodující gólUNL - LTM 5:3, 17.kolo | Soňa Jirásková, Zdeněk Kamínek ml., Tereza KošťálováÚstí nad Labem - V zápase 17. kola hostili ústečtí hokejisté v domácím prostředí Litoměřice. Utkání plné zvratů nakonec po dramatickém závěru ovládl Slovan, který bere tři body po výhře 5:3. O rozhodující trefu se postaral Jan Dalecký, který ve střetnutí zaznamenal také jednu asistenci a byl vyhlášen nejlepším hráčem domácích.
24.10.Na Tenkráta jsme sehnali prostředky, říká Vladimír Evan o příchodu významné posilyMartin PešoutÚstí n.L. - Ústecký Slovan přehrál Litoměřice 5:3 a kromě úspěšného severočeského derby se v ústeckém klubu událo v posledních dnech docela hodně událostí. Mezi ně patřily i příchody slavného Petra Tenkráta s Janem Daleckým z Kladna. Oba zasáhli už do souboje s Litoměřicemi. S tím, že Dalecký při bilanci 1+1 byl vyhlášen hvězdou zápasu. Také o těchto přesunech se rozpovídal jednatel Slovanu Vladimír Evan.
24.10.David Tůma: Útok máme silnýUNL - LTM 5:3, 17.kolo | Anna KuželováÚstí nad Labem - V severočeském derby dokázal Slovan vybojovat všechny tři body. Po první třetině sice prohrával 1:2, kdy se o jedinou branku domácích postaral David Tůma. Ten byl i u druhého gólu, kdy se v přesilové hře přesně trefil Jaroslav Roubík. Tůma, který si v zápase připsal hned tři kanadské body, byl i u poslední branky, kdy při power-play soupeře trefil prázdnou klec a potvrdil tak výhru Ústí.
23.10.Získej podpis a vyhraj vstupenku na domácí utkání SlovanuTisková zprávaÚ s t í n/L. - Ve čtvrtek 12. listopadu se bude od 17:00 hodin konat v Globusu autogramiáda vybraných hráčů klubu HC Slovan Ústí nad Labem. Kromě podpisů si budou moci fanoušci vyzkoušet střelbu na brankáře. Zároveň se bude soutěžit o vstupenky na domácí utkání WSM Ligy.
23.10.Do Ústí přijedou Litoměřice, týmy v tabulce dělí pouhý bodUNL - LTM 5:3, 17.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - V rámci 17 kola WSM Ligy se na ústeckém zimním stadionu představí hokejisté nedalekých Litoměřic. Lepší výchozí pozici před zápasem mají domácí, kteří jsou v tabulce devátí. Jedná se o druhý vzájemný zápas v letošní sezóně. Předchozí duel vyhrál Stadion 5:4 po nájezdech. Úvodní buly bude vhozeno 24. října v 17:00 hod.