OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.8.Nadějný ústecký útočník Ondřej Havlíček si zatím na jeden zápas vyzkouší extraligový hokej. V neděli 4. září 2011 sehraje v dresu plzeňských Indiánů zápas proti týmu Norimberg Ice Tigers. Utkání se bude hrát v bavorském Weidenu.
29.8.POKLADNY DNES OTEVŘENY:Od 16:00 do 19:00 hod. bude na pokladnách Zlatopramen Areny probíhat volný prodej permanentek.
25.8.NOVÁ ANKETA! Hlasujte v nové anketě a vyberte dres z kolekce pro sezónu 2011/12, který se Vám nejvíce líbí!
25.8.Hráči Jozef Kentoš, Jaroslav Kružík, Michal Kapička a Martin Malát se v přípravě do kádru Ústeckých Lvů neprosadili. Všichni jmenovaní už klub opustili.
25.8.Útočník Lukáš Handlovský odjede s klubem třineckých Ocelářů na turnaj Cassovia cup do Košic. Tam se bude snažit přesvědčit trenéry mistrovského celku o svých kvalitách. Pokud mu zkouška vyjde, bude bojovat o místo v základní sestavě Třince.
24.8.Dle serveru hokej.cz se do přípravy Slovanu se zapojili lotyšský obránce Edgars Apelis a útočník Robin Kovář. Apelis dosud oblékal dres DHK Latgale, Kovář působil ve slovenském Zvolenu.
22.8.Udělení cen eSports - 2011
Hned dva úspěchy zaznamenala redakce hcusti.cz v celorepublikové soutěži společnosti eSports. Martin Pešout se umístil v kategorii "Redaktor roku" na 4. místě a Zdeněk Kamínek obsadil taktéž 4. místo v kategorii "Nováček roku".
18.8.
Přípravné zápasy rozjeli už také i mladší dorostenci. Na čtvrtek 18. 8. si pozvali stejně staré hokejisty z Mladé Boleslavi, které porazili 5:3.
Ústečtí Lvi - Ml. Boleslav 5:3 (2:2, 3:1, 0:0). Branky: Patyk 3, Navarra, Kašek.
15.8.V hodně divokou přestřelku se změnil zápas juniorů Ústeckých Lvů, kteří jako první z Ústí okusili novou chomutovskou arénu. Po 60 minutách svítil na ukazateli skóre stav 10:10. V samostatných nájezdech byli úspěšnější ústečtí mladíci, kteří si tak odvezli výhru 11:10.
10.8.Ve středu 10. srpna zemřel Oldřich Machač, legendární obránce Brna a československé reprezentace. Trojnásobný mistr světa 1972, 1976, 1977 a majitel tří olympijských medailí měl dlouhodobé potíže se srdcem, ve věku pětašedesáti let boji s vážnou nemoci podlehl. Zdroj: www.hokej.cz
9.8.Na všechna domácí přípravná utkání Ústeckých Lvů je jednotné vstupné 30,- Kč. Majitelé permanentek na nadcházející sezónu mají vstup zdarma. Klub upozorňuje fanoušky, že na všechna domácí utkání během přípravy bude ve Zlatopramen Areně zavřena jižní tribuna (nad střídačkami).
9.8.Pokladny jsou dnes otevřeny od 17:00 hod.!
8.8.V Břeclavi a Pieštanech se v druhém srpnovém týdnu uskuteční Memoriál Ivana Hlinky, ve kterém se utkají reprezentační celky do 18 let. Online přenosy můžete sledovat na onlajny.cz, Češi hrají v pondělí 8. 8. 2011 se Švýcarskem, v úterý s Kanadou a ve středu se Švédskem, vše v Břeclavi od 19:00 hod. V pátek a sobotu se hraje o umístění.
5.8.M. PŠURNÝ V OLOMOUCINěkdejší ústecký forvard Michal Pšurný, který v sezóně 2009-2010 patřil mezi největší opory Ústeckých Lvů, působí od nové sezóny v Olomouci. Pšurný v minulém ročníku hrál v Českých Budějovicích a Písku, poprvé v dresu olomoucké Mory nastoupil proti Slovanu Bratislava.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Hokejová základna začíná svou novou sezónu

Ú s t í n/L. - Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad... Celý článek

Erik Mareš přidá další sezónu ve Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

Vladimír Brož bude nadále oblékat dres Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv