Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2004 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.7.Přátelský zápas Ústeckých Lvů s CSKA Moskva byl zrušen. Náhradní soupeř se terpve hledá.
27.7.Útočník Pavel Zdráhal který odehrál závěr minulé sezóny v dresu Ústeckých Lvů přestupuje z Třince do francouzského Anglet.
27.7.V sekci ZÁPASY je k nahlédnutí upravený program přáteláků Ústeckých Lvů. Všechny "domácí" duely se odehrají kvůli rekonstrukci stadionu v Děčíně!
25.7.Novým koučem Třebíče se stal Kamil Konečný, dlouholetý asistent Aloise Hadamczika, který po boku svého kolegy působil v posledních dvou sezonách ve Spartě.
23.7.Podle internetové stránky hockeyarenas.ch.vu jsme se umístili, co se týče průměrné loňské návštěvnosti domácích zápasů (3340), na 79. místě v Evropě. Na domácích kluzštích jsme obsadili 10. místo, když jsme byli jasně nejlepší v 1. lize a z extraligových týmů jsme za sebou nechali K. Vary, Kladno, Vsetín, Liberec a Slavii.
22.7.Majitelé klubů NHL a zástupci hráčů absolvovali ve středu další jednání o nové kolektivní smlouvě. K žádnému závěru po čtyřech hodinách nedošli. Bez podepsané kolektivní smlouvy nový ročník NHL nezačne. Sporný bod zůstává stále stejný: platové stropy hráčů. Pokud do 16. 9. nebude podepsána nová smlouva, bez práce se o čtyři dny později ocitne více než polovina všech zaměstnanců obstarávajících zázemí soutěže. Více zde
21.7.Bývalý hokejista Miloš Holaň se stal hlavním trenérem Sarezy Ostrava, která je novým účastníkem 1. ligy.
19.7.Jako první vyjeli v neděli po dovolené na led hokejisté Litvínova. Z důvodu rekonstrukce svého ledového stánku našli azyl v Mostě. Tento týden vyjedou na led také hokejisté Kladna, Pardubic, Třince, Znojma, Sparty, Varů, Liberce, Slavie, Berouna, Havířova, Chomutova a Mladé Boleslavi.
13.7.Bývalý reprezentační obránce Bedřich Ščerban se po sedmi letech strávených v Německu vrátí zpět do ČR. Čtyřicetiletý hráč, který v uplynulé sezoně oblékal dres Freiburgu v DEL, vedl v minulých dnech jednání s Ústeckými Lvy, ale nyní absolvuje na zkoušku přípravu v Berouně.
11.7.Definitivně bylo dohodnuto, že pokud nezačne zámořská NHL v řádném termínu, nastoupí v dresu HC České Budějovice reprezentanti Radek Dvořák a Václav Prospal.
1.7.Podle serveru IDnes by na jih Čech mohli přijít i Turek, Melichar, Martínek, Prospal a Dvořák. Klub se dále dohodl na dalším angažmá Bartoše a Sailera.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

PREVIEW: V sobotu narazíme na Vsetín

Ú s t í n/L. - Po další domácí porážce čeká Slovan hodně nepříjemný soupeř, a to přesně VHK ROBE... Celý článek

Do Slovanu přichází brankář Šimon Zajíček

Do ústeckého Slovanu přichází na střídavé starty mladý talentovaný brankář Šimon Zajíček z HC Verva... Celý článek

Petr Přindiš: Nepovedl se nám vstup do utkání

Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv