OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.3.Ohlédnutí za celou finálovou sérií přináší audio ZDE. Autor: David Kalvas, Český rozhlas Sever
30.3.Nepříjemná zpráva zasáhla první ligu z Vrchlabí. Klub z Krkonoš mizí z hokejové mapy, majitel tamní organizace Petr Dědek se rozhodl prodat prvoligovou licenci a z hokeje odejít. Více ZDE
30.3.MOST POSTOUPILPo výhře v Písku 3:2 si Baník Most zajistil definitivní jistotu postupu do první ligy. Druhá nejvyšší soutěž tak získala dalšího severočeského zástupce. Spolu s Mostem postoupil Šumperk.
29.3.Do 1. hokejové ligy ČR se po roce vrací opět Šumperk. Velmi blízko k postupu má i Most. Spíše jen teoretickou naději na udržení má Chrudim, Jindřichův Hradec s Pískem jsou již mimo hru.
28.3.Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů Morr. Tento vojín ve výcviku byl vylosován po posledním finálovém zápase s KLH Chomutov. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: war@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte v pokračování našeho losování!
28.3.V sekci "FANZONE - Pozadí na plochu" můžete nově nalézt tapetu na Vaši plochu s tématikou LIONS AT WAR! Stahujte ve čtyřech rozlišeních!
27.3.BARÁŽ NA ČT4Kromě čtvrtého barážového utkání, které se bude vysílat ze záznamu, se všechny zápasy Ústí nad Labem s Mladou Boleslaví budou vysílat v přímém přenosu prostřednictvím "Buly - hokej živě" na kanálu ČT4. Zápasy se budou hrát v různých časech, proto upozorňujeme fanoušky, aby si začátky utkání ohlídali.
26.3.Audio z Chomutova. Audio ohlasy ze třetího finálového zápasu si můžete poslechnout ZDE. Autor: David Kalvas, Český rozhlas Sever
26.3.Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů sokoll. Tento vojín ve výcviku byl vylosován po třetím finálovém zápase s KLH Chomutov. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: war@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte v pokračování našeho losování!
26.3.Lvi dokázali zvítězit nad chomutovskými piráty v nejkratší možné době, a to 4:0 na zápasy. Stali se mistry 1. hokejové ligy. Přijďte je proto ještě 26. 3. 2011 přivítat ke Zlatopramen Aréně v hojném počtu.
23.3.Audio i z druhého finále. ZDE naleznete audio ohlasy z dílny Davida Kalvase z Českého rozhlasu Sever.
23.3.Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů Jfox. Tento desátník byl vylosován po druhém finálovém zápase s KLH Chomutov. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: war@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte v pokračování našeho losování!
22.3.PŘEDPRODEJ VSTUPENEKOd 15:00 hod. bude na pokladnách Zlatopramen Areny probíhat předprodej vstupenek. Zajistěte si své místo včas!
21.3.Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů Roland. Tento seržant byl vylosován po prvním finálovém zápase s KLH Chomutov. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: war@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte v pokračování našeho losování!
21.3.Slovan se i v letošním ročníku 1. ligy prokousal až do finále a soupeřem mu je opět tým z Chomutova. Na oba venkovní zápasy pořádáme autobusový zájezd, tak neváhejte a pojeďte s námi!
Sraz v 15:15 hod. u zimního stadionu, odjezd v 15:30 hod. Cena: 80,- Kč/50,- Kč pro členy LP. Účastníci autobusového výjezdu budou mít zajištěnou vstupenku na utkání. Cena vstupenky je 80,- Kč a jejich prodej proběhne přímo v autobusech. Rezervace míst: 608067131 (Miky), 725549705 (Tepličák). Do 15:00 hod. posílejte SMS (uveďte jméno, na který den to chcete a počet míst), po 15:00 hod. můžete volat.
21.3.Audio po prvním finálovém zápase. Audio rozhovory z prvního finálového zápasu mezi Ústím nad Labem a Chomutovem naleznete ZDE. Autor: David Kalvas, Český rozhlas Sever
19.3.SKVĚLÝ NEUVIRTH! Ústecký odchovanec Michal Neuvirth v utkání proti New Jersey Devils zneškodnil všech 33 střel soupeře a výrazně tak přispěl k vítězství svého Washingtonu. Michal si připsal již čtvrté čisté konto během letošního ročníku NHL.
18.3.ZAUJALO NÁSNa oficiálním webu Litoměřic byl zveřejněn zajímavý článek o litoměřickém klubu s koučem Setíkovským, který otevřeně hovoří i o budoucí spolupráci Ústeckých Lvů právě s Litoměřicemi.Více zde
17.3.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA FINÁLE! Dnes na pokladně Zlatopramen Areny bude mezi 15:00 až 18:00 hod. probíhat předprodej vstupenek na první a druhé domácí finálové utkání Ústeckých Lvů proti KLH Chomutov.
13.3.Nová anketa!Nová anketa. Hlasujte...
13.3.Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů Lucydas. Tento desátník byl vylosován po posledním semifinálovém zápase s Havlíčkovým Brodem. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: war@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte v pokračování našeho losování!
11.3.Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů Bumpy. Tento vojín ve výcviku byl vylosován po druhém semifinálovém zápase s Havlíčkovým Brodem. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: war@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte v pokračování našeho losování!
10.3.Od pátku obléhání Havl. Brodu. Semifinálová série mezi Ústím a Brodem se přesouvá na Vysočinu a Rebelové lákají fanoušky do Kotliny zcela úsměvnou audio upoutávkou. Více zde
9.3.V pátek a v sobotu čekají Slovan dva zápasy na půdě našeho semifinálového soupeře, kterým je HC Rebel Havlíčkův Brod. Pojeďte s Lion Patriots do Kotliny podpořit bojovníky ve žlutomodrém! Odjezd: pátek 14:00, sobota 13:00 od zimního stadionu. Cena: 170,- Kč/140,- Kč pro LP (bez vstupenky). Rezervace: 725549705 (Tepličák) a Miky (608067131). Tak volejte, pište a hurá na Brod!
8.3.Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů kecen. Tento vojín byl vylosován po druhém semifinálovém zápase s Havlíčkovým Brodem. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: war@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte v pokračování našeho losování!
7.3.
Ve čtvrtek 10. 3. vypukne po několikaleté odmlce baráž o 1. ligu. K týmům Chrudimi a Písku se připojí vítězové jednotlivých skupin 2. ligy Most, Jindřichův Hradec a Šumperk. Baráž se hraje v pětičlenné skupině systémem každý s každým a nejpozději 30. 3. budou známi dva účastníci příštího ročníku 1. ligy.
7.3.PRODEJ VSTUPENEKPRODEJ VSTUPENEK od 16:00 hod.! Na pokladně číslo 2 jsou k dispozici vstupenky na stání. Na pokladnách číslo 3 a 4 jsou vstupenky k sezení. Na pokladně číslo 5 jsou až do 17:44 hod. k prodeji vstupenky k sezení dle jednotlivých sektorů. Od 17:45 hod. jsou na této pokladně prodávány předtištěné vstupenky.
7.3.Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů McMamut. Tento vojín ve výcviku byl vylosován po úvodním semifinálovém zápase s Havlíčkovým Brodem. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: war@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte v pokračování našeho losování!
5.3.ROD ZA MOSTÚtočník Ústeckých Lvů Tomáš Rod zasáhl v dresu Mostu do finále druhé ligy Západ proti Klášterci nad Ohří a přispěl Baníkovcům k vítězství 4:2 a následnému postupu do baráže o první ligu.
4.3. PŘEDPRODEJ VSTUPENEKOd 15:00 do 18:00 bude na pokladnách Zlatopramen Areny probíhat předprodej vstupenek!
4.3.V sekci "FANZONE - Pozadí na plochu" můžete nalézt aktuální wallpaper na měsíc březen. Nově i téma WAR EDITION!
2.3.Na pátečním tréninku Ústeckých Lvů se do přípravy na semifinále play-off zapojí i plzenští hráči a reprezentanti Jan Kovář a Jakub Jeřábek. K dispozici bude trenérům také navrátilec Dušan Salfický.
1.3.Na suvenýry s tématikou Lions at War se může těšit člen armády Lvů Marw. Tento vojín ve výcviku byl vylosován po posledním šestém zápase s Vrchlabím. Pro vyzvednutí výhry prosíme vítěze, aby kontaktoval klub na e-mailu: war@hcusti.cz. Staňte se členy Lvů i Vy a vyhrajte v pokračování našeho losování!
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Hokejová základna začíná svou novou sezónu

Ú s t í n/L. - Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad... Celý článek

Erik Mareš přidá další sezónu ve Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

Vladimír Brož bude nadále oblékat dres Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv