Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 3:4sn | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
1>>
26.2.Předprodej - 6. zápasNa nedělní čtvrtfinále play-off, které začne v 17:00 hod., můžete zakoupit vstupenky hodinu a půl před zápasem na pokladnách zimního stadionu. Pokud se chcete vyhnout frontám, využijte předprodeje a zakupte vstupenky v kavárně Café in, kterou naleznete v OC Fórum Ústí nad Labem.
23.2.Café In - předprodejV Café In můžete stále zakoupit vstupenku v předprodeji na dnešní čtvrtfinálový duel, který bude probíhat do 14:00 hod. Pokladny na zimním stadiónu budou poté otevřeny od 16:30 hod.
23.2.Výjezd do ChomutovaVe čtvrtek 26. 2. 2015 zajíždí Slovan na led Chomutova, na tyto zápasy pořádají Lion Patriots výjezd. Odjezd je naplánován v 16:00 hod. od zimního stadionu. Rezervace míst v autobuse: +420 608 067 131 (Miky) nebo +420 603 155 322 (Jik). V případě rezervace přes SMS udávejte TYTO ÚDAJE: Jméno, počet míst a den, na který chcete rezervaci.
23.2.Junioři - PZ KladnoV neděli 1. 3. 2015 hostí naši junioři v posledním zápase nadstavbové části celek PZ Kladno. Utkání začíná ve 14:15 hod.
22.2.Café In - předprodejVstupenky pro dospělé, které bylo možno zakoupit v předprodeji v Café In jsou vyprodané. Neváhejte a dorazte včas na pokladny, kde je vstupenek dostatek. Pokladny budou otevřeny od 15:30 hod.
21.2.Ústecký deníkV sobotním vydání Ústeckého deníku vyšla mylná informace ohledně termínu čtvrtfinálového utkání. Třetí čtvrtfinálový souboj je na pořadu v neděli od 17:00 hod.
19.2.MarodkaPo úvodním duelu s Chomutovem se rozšířila marodka našeho kádru. Do druhého zápasu, který je na pořadu dnes od 17:30 hod. v chomutovské SD aréně, nastoupíme v omezeném počtu hráčů.
19.2.Pokladna - předprodejNa nedělní (17:00 hod.) a pondělní (18:00 hod.) čtvrtfinále play-off můžete zakoupit vstupenky hodinu a půl před zápasem na pokladnách zimního stadionu. Pokud se chcete vyhnout frontám, využijte předprodeje a zakupte vstupenky v kavárně Café in, kterou naleznete v OC Fórum Ústí nad Labem.
15.2.Výjezd do ChomutovaVe středu (18. 2. 2015) a čtvrtek (19. 2. 2015) zajíždí Slovan na led Chomutova, na tyto zápasy pořádají Lion Patriots výjezd. Odjezd je naplánován v 16:00 hod od zimního stadionu. Rezervace míst v autobuse: +420 608 067 131 (Miky) nebo +420 603 155 322 (Jik). V případě rezervace přes SMS udávejte TYTO ÚDAJE: Jméno, počet míst a den, na který chcete rezervaci.
9.2.Předprodej KadaňPředprodej vstupenek na úvodní domácí duel předkola play-off zahájen. Vstupenky můžete nově zakoupit v kavárně Cafe in, kterou naleznete v OC Fórum, Ústí nad Labem. Ceny vstupenek na předkolo play-off zůstávají stejné jako v základní části: 60,- Kč (dospělí) a 30,- Kč (studenti apod.). Držitelé permanentek mají vstup zdarma.
8.2.Měsíčník HokejkaČtvrté číslo letošního ročníku měsíčníku Hokejka si můžete stáhnout zde. Přejeme příjemné počtení.
7.2.Výjezd do KadaněPozor změna času výjezdu do Kadaně. Sraz u zimního stadionu je naplánován na 15:00 hod, odjezd v 15:30 hod.
6.2.Nová anketaHlasujte v nové anketě, jak dopadne série předkola play-off s Kadaní. Anketu naleznete na hlavní stránce ve spodní části.
5.2.Vítěz sloganDěkujeme za Vaše příspěvky. Autorem nejlepšího sloganu "Bojuj a vyhrávej! Nikdy se nevzdávej!" se stal Lukáš Kimmel, kterému touto cestou gratulujeme. Poukaz do restaurace Chaloupka si můžete vyzvednout během první přestávky následujícího utkání na marketingovém oddělení.
5.2.Výjezd do KadaněV neděli (8. 2. 2015) a pondělí (9. 2. 2015) zajíždí Slovan na led Kadaně, na tyto zápasy pořádají Lion Patriots výjezd. Neváhejte a přidejte se na výlet autobusem. Rezervace míst v autobuse: +420 608 067 131 (Miky) nebo +420 603 155 322 (Jik). V případě rezervace přes SMS udávejte TYTO ÚDAJE: Jméno, počet míst a den, na který chcete rezervaci.
5.2.Magazín o I. lize ČRNa webu hstrebic.cz právě vyšlo šesté číslo magazínu o 1. lize. To se zaměřuje na play-off, respektive play-out. Magazín se také snaží předpovědět, jak by se jednotlivé série mohly vyvíjet. Nechybí ani tradiční rubrika TOP 15, tentokráte se jedná o žebříček nejlepších prvoligových veteránů. Tomu nevévodí nikdo jiný než Tomáš Kaberle.
4.2.Stížnost na h. rozhodčíVedení klubu podalo stížnost na výkon hl. rozhodčího za neuznanou branku v utkání HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem. Dnes jsme obdrželi vyjádření z ČSLH, stížnost HC Slovan Ústí nad Labem k utkání I. ligy postupujeme ve smyslu čl. 516 d) disciplinární komisi ČSLH, protože šlo jednoznačně o úmyslné posunutí branky brankářem a získání výhody. Vzhledem k tomu, že obdobné profesionální soutěže jsou jinde až na výjimky řízeny v systému čtyř rozhodčích, upouštíme od potrestání hlavního rozhodčího, který neměl možnost vidět prvotní úmyslné vysazení brankové konstrukce.
4.2.Fotografie LitoměřicePřinášíme další várku fotografií z vítězného derby s Litoměřicemi, které naleznete zde.
4.2.Předkolo play-offV předkole play-off se Slovan utká s týmem SK KADAŇ. Sérii začne na ledě soupeře 8. února 2015.
1.2.Střídavé startyMartin Vágner má vyřízené střídavé starty do extraligového klubu Mountfield HK. Obranné řady klubu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice může vyztužit formou střídavých startů Tomáš Kolafa.
Další stránky
1>>
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan bojoval statečně a odváží si z Přerova jeden bod

Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté zavítali ve čtrnáctém kole Chance ligy na led dalekého Přerova. K... Celý článek

Junioři: Napínavé drama nakonec ovládla juniorka Kobry Praha

Ú s t í n/L. - V jedenáctém kole ligy juniorů přivítal Slovan soupeře z Kobry Praha. Utkání patřilo... Celý článek

PREVIEW: V sobotu na sebe narazí Zubři a Lvi

Ú s t í n/L. - Oběma týmům se v poslední době daří. Slovan si doma poradil s Porubou, Přerov vyhrál... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv