Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 3:4sn | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.2.Zápasový bulletin; MostNeváhejte a zakupte si na sobotním severočeském derby s Mostem zápasový bulletin. Naleznete v něm nejen rozhovor s Ondřejem Holomkem, který ve středu v Českých Budějovicích nastoupil na postu útočníka.
25.2.Hejduk ukončil kariéruÚstecký rodák Milan Hejduk ve svých 38 letech oficiálně oznámil konec své hráčské kariéry. Do NHL odešel z Pardubic po Zlatém Naganu (1998). V NHL odehrál za Colorado Avalanche 14 sezón, v roce 2001 získal Stanleyův pohár. V roce 2003 se stal nejlepším střelcem NHL. Milan zůstává i nadále v Denveru, kde trénuje své dva syny, Marka a Davida.
20.2.Magazín o I. lize ČRPrávě dnes vychází šesté číslo magazínu o 1. lize. Najdete v něm statistický souhrn, přílohu věnovanou play - off/out, milníky minulého období, týmové novinky, videotéku a mnoho dalšího. MAGAZÍN STAHUJTE ZDE.
17.2.UNL - ŠUM od 17:30 hod.Domácí utkání 52. kola I. hokejové ligy ČR se Šumperkem bylo přesunuto na 17:30 hod. z důvodu možného čtvrfinále české hokejové reprezentace. Během přestávek navíc budete moct sledovat živé vstupy na TV kostce.
11.2.Stolní kalendář hokejeNa Marken.cz jsme pro všechny hokejové fanoušky připravili slevu stolního kalendáře českého hokeje pro rok 2014. Jeho cena je nyní pouze 99 Kč.
3.2.Bruno speciál-Soči 2014Olympijské hry v Soči jsou již za dveřmi, a my jsme si pro vás s Brunem připravili další speciál. Je zde Brunova tipovačka Soči 2014. Zadávání tipů je již spuštěno.
Upozornění pro tipující: Zápas ČR - Švédsko byl znovu zadán do systému, natipujte si ho prosím znovu.
2.2.VOLTE KRÁLE ZA LEDENV tradiční anketě o Krále Lví Areny vybírejte nejlepší hráče za měsíc leden z pětice: Baránek, Grin, Loskot, Petrásek a Tůma. Jeden bod do celkového hlasování pak získávají Holomek, Přeučil, Pořícký a Roubík.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan bojoval statečně a odváží si z Přerova jeden bod

Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté zavítali ve čtrnáctém kole Chance ligy na led dalekého Přerova. K... Celý článek

Junioři: Napínavé drama nakonec ovládla juniorka Kobry Praha

Ú s t í n/L. - V jedenáctém kole ligy juniorů přivítal Slovan soupeře z Kobry Praha. Utkání patřilo... Celý článek

PREVIEW: V sobotu na sebe narazí Zubři a Lvi

Ú s t í n/L. - Oběma týmům se v poslední době daří. Slovan si doma poradil s Porubou, Přerov vyhrál... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv