Příchody: Aktuální soupiska Slovanu

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.11.Ročenka 2013 na MarkenuV internetovém obchodě Marken.cz si nyní můžete zakoupit dlouho očekávanou Hokejovou ročenku 2013. Najdete v ní vše podstatné o uplynulé hokejové sezóně 2012/13.
26.11.Nová anketaHlasujte v nové anketě, kterou naleznete na hlavní stránce níže.
25.11.S 19kou do BernuMarken.cz, největší internetový obchod se sportovními knihami a DVD, pro vás připravil speciální nabídku knihy S devatenáctkou do Bernu. Ta je nyní k dostání již za 139 Kč, nejlevněji na trhu!
19.11.Omluva fanouškůmVážení fanoušci, v minulém čísle zápasového bulletinu byl rozhovor s Jakubem Grinem tak, jak to bylo uvedeno na úvodní stránce a nikoliv s Petrem Přeučilem, jak bylo uvedeno v záhlaví třetí stránky bulletinu. Za chybu, která nastala, se omlouváme. V čísle na utkání s Havlíčkovým Brodem bude k dispozici interview s Ondřejem Smetanou.
19.11.Zápas UNL-HBRNa zítřejší utkání je stanoveno jednotné vstupné za 50,- Kč. Pro držitele průkazu ZTP je vstupné za 30,- Kč.
18.11.S O. Havlíčkem proti HBÚtočník Ondřej Havlíček nastoupí ve středečním utkání proti celku HC Rebel Havlíčkův Brod.
18.11.Magazín o I. lize ČRNa webu hstrebic.cz vyšlo třetí číslo magazínu o 1. lize. Naleznete v něm například článek o Českých Budějovicích, jejich hvězdě Aleši Kotalíkovi nebo profily Michala Mikesky či Martina Chabady. Nechybí ani pravidelné rubriky. PDF stahujte zde.
13.11.Novinka "Narozeniny"Na webových stránkách hcusti.cz můžete nově nalézt sloupek "Narozeniny", který se nachází vedle ankety.
13.11.Zápas UNL-OLOZ technických důvodů je na dnešní utkání stanoveno jednotné vstupné za 50,- Kč. Pro držitele průkazu ZTP je vstupné za 30,- Kč.
13.11.Akce fanshopVyužijte akční nabídky a nakupujte ve fanshopu za zvýhodněné ceny. Akce běží do konce listopadu 2013.
13.11.VÝJEZD DO Č. BUDĚJOVICV sobotu 16. listopadu 2013 čeká Slovan utkání na ledě Českých Budějovic a vzhledem k příznivým okolnostem (začátek utkání v 16:00 hod.) Lion Patriots pořádají vlakový výjezd. Sraz je v 8:00 hod. v baru Bažina nebo v 8:45 hod. na ústeckém hlavním nádraží, odjezd v 9:13 hod. Návrat je plánován na neděli v 0:52 hod. před rozjezdem nočních trolejbusů. Cena jízdenky je 300,- Kč na osobu při zakoupení jízdenky SONE+ ve dvojici.
12.11.Aukce dresůZískejte originální dárek pro sebe nebo své blízké. Právě probíhá aukce hokejových dresů. Zapojte se zde!
12.11.BulletinVe středečním vydání zápasového bulletinu se můžete těšit na rozhovor s Jakubem Grinem, který se vyjádřil například k tomu, proč Lvi nevyužili proti Mladé Boleslavi dvě zkrácené dvojnásobné přesilové hry a v závěru se už neodhodlali k oddechovému času ani power-play. Cena: 10,- Kč.
11.11.UNL - MBZ technických důvodů je na dnešní utkání stanoveno jednotné vstupné za 50,- Kč. Pro držitele průkazu ZTP je vstupné za 30,- Kč.
8.11.Změna provozovnyV rámci akce "Vypij pivo a pojď na hokej" proběhla změna u jedné provozovny. Provozovnu Pivnice Tipka, Jateční 3, Ústí nad Labem nahradí provozovna Restaurace Sauna Club, Slunná 812/1, Ústí nad Labem.
8.11.Aktualizace FanzonePod sekcí Fanzone, najdete nově položku "Akce pro fanoušky", kde se dočtete o akcích, které probíhají v průběhu sezony 2013/2014.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan doplňuje kádr o další hráče

Ú s t í n/L. - Vedení Slovanu se pro příští sezónu dohodlo na spolupráci s brankářem Petrem... Celý článek

Možný systém Chance ligy? Podobné rozdělení jako loni a nově play down

Z úterního jednání prvoligových klubů vzešel návrh, jak by mohl vypadat hrací model Chance ligy v... Celý článek

Obranné řady Slovanu posílí Jiří Drtina

Ú s t í n/L. - Vedení klubu uzavřelo smlouvu se zkušeným obráncem Jiřím Drtinou, který v minulé... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv