PŘÍP: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 5:1

V říjnu 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.10.Slovan trápí marodkaKrom špatných výsledků trápí Slovan i marodka zkušených hráčů. Mimo hru jsou obránci Martin Vágner a Jan Látal, dále útočníci Peter Jánský, David Merta a Jaroslav Roubík.
27.10.TV kostka mimo provozTV kostka nebude v provozu 2-3 domácí zápasy z důvodu opravy. Děkujeme za pochopení.
26.10.Peter Jánský do ULÚstecký Slovan posílí útočník Peter Jánský, který přichází z Litvínova formou hostování.
22.10.Změna termínu utkáníUtkání HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou se odehraje 2. 11. 2018 od 17:00 (původně 16:00). Děkujeme za pochopení.
19.10.Stezka a Kropáček do ULNa střídavé starty přichází do Ústí nad Labem brankář Aleš Stezka z Chomutova, útočné řady posílí talentovaný účastník MS U18 Vojtěch Kropáček ze Sparty Praha. Do A týmu byl zařazen další ústecký odchovanec útočník Tomáš Čermák.
11.10.R.Navarra do zahraničíRoman Navarra přijal nabídku od německého klubu EV Pegnitz, kam k 15.10. odchází.
11.10.Současná marodka A týmuNa současné marodce A týmu figuruje Jaroslav Roubík, Jan Látal a Václav Krliš.
2.10.POKLADNY DO 3. TŘETINYUpozorňujeme diváky, že od 6. 10. jsou pokladny otevřeny do začátku 3. třetiny. Po uzavření pokladen nebudou osoby bez vstupenky do haly vpuštěni. Děkujeme za pochopení