OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

8.7.Nová anketa!V rámci nové ankety umístěné na hlavní stránce můžete hlasovat, na jakém postu nejvíce by měl ústecký tým posílit. Je třeba posílit gólmany, obránce či útočníky?
13.7.Končí aukce dresů!Úderem dnešní šestnácté hodiny končí aukce hraných modrých dresů. Pokud se ještě chcete zúčastnit, neváhejte. Aukci naleznete ZDE.
19.7. Grof přestoupilObránce Jakub Grof, jenž hrával v Ústí a naposledy v Chomutově, zamířil do německého Landshutu, který hraje tamní druhou nejvyšší soutěž.
20.7.Volke do MostuBrankář Martin Volke, který působil v Ústí a naposledy v Litvínově, zamířil do prvoligového Mostu. Novou brankářskou jedničkou Litvínova má být exústecký Pavel Francouz.
22.7.Královští LviPrvoligový tým z Hradce Králové vstoupí do nové sezony s novou identitou. Východočeši zatím na svém klubovém webu prozradili jen nový název, který zní Královští Lvi Hradec Králové. Další podrobnosti změny image se fanoušci dozví 1. srpna, kdy klub chystá tiskovou konferenci, na níž představí i nové logo. Zdroj: www.hokej.cz
23.7.PŘEDPRODEJ PERMANENTEKJiž dnes v 15:00 hod. startuje na pokladnách Zlatopramen Areny předprodej permanentek pro jejich loňské majitele!
23.7.Začínáme mrazitOd posledních červencových dní bude ve Zlatopramen Areně opět led. Postupně na něj vyjedou hráči "A" týmu, junioři i oba dorosty. Rozpis ledu můžete opět stahovat zde.
24.7.Aktualizovaný článekAktualizovaný článek s grafickým znázorněním nového uspořádání sektorů na jižní tribuně naleznete zde.
27.7.LOH Londýn 2012Olympijské hry startují! Více než 1000 podrobných on-line přenosů napříč všemi disciplinami a událostmi můžete sledovat na Onlajny.com.
30.7.Lvi vyjíždí na ledV pondělí, 30. 7. 2012, vyjíždí Lvi opět na ledovou plochu. Mezi již známými tvářemi se ukáží i nové posily - jak z Čech, tak ze zahraničí. Většinu republiky baví pořad Partička. Jak bude bavit fanoušky Ústí nad Labem syn jednoho "Partičkáře", Jáchym Suchánek, to se teprve ukáže. Na ledě se objeví rovněž nadějný mladík Jakub Matai, který hrál za juniorský tým HC Lev Poprad, a představíme i jednoho hráče z Ameriky. Více informací nejenom z dnešního prvního tréninku na ledě vám přineseme v průběhu dnešního dne.
30.7.Foto z prvního tréninkuFotogalerii z prvního tréninku na ledě Zlatopramen Areny najdete na oficiálním facebookovém profilu Ústeckých Lvů.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Podpořte malou Adrianku

Ú s t í n/L. - V pátek 4.června proběhlo poslední loučení s ústeckým odchovancem Markem... Celý článek

Lukáš Cikánek: Bude to pro mě velká výzva

Ú s t í n/L. - Slovan odtajnil minulý týden čerstvou posilu, kterou se stal kladenský rodák a... Celý článek

Do Ústí přichází brankář Lukáš Cikánek

Ú s t í n/L. - Lukáš Cikánek podepsal hráčskou smlouvu s ústeckým Slovanem. „Potěšil mě zájem... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv